کولرگازی ایستاده ال جی 36000 سرد و گرم مدل APUW36GT3S1 LG Floor Standing Air Conditioner 36000 BTU APUW36GT3S1

کولرگازی ایستاده ال جی 36000 سرد و گرم مدل APUW36GT3S1
سازنده
ال جی
مدل
APUW36GT3S1
ظرفیت BTU/h
36000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۱/۱۸۶
شناسه کالا:
3625146325975
تضمین اصالت:

کولر گازی ایستاده ال جی سرد و گرم مدل APUW36GT3S1  یکی از بهترین محصولات ال جی می باشد و قابلیت های فراوانی را دارد. در این ولر گازی قابلیت سرد و گرم وجود دارد. شما می توانید در تمام فضول سال از آن استفاده کنید. در آن برای سرمایش یک میزان از ظرفیت و برای گرمایش ظرفیتی دیگر در نظر گرفته شده است. به صورت کلی این کولر گازی 36000 بی تی یو ظرفیت دارد و برای یک فضای گسترده می تواند استفاده شود. قدرت پرتاب باد آن فوق العاده است می توان برای سرمایش و یا گرمایش در سالن های بزرگ استفاده شود. این کولر گازی تغذیه تک فاز را دارد و فرکانس در آن 50 هرتز می باشد. همان ولتاژ 220 تا 240 ولت برای آن می تواند به کار برده شود. این کولر گازی دارای کلاس آب وهوایی برای سرمایش T3 و برای گرمایش H1 می باشد. ظرفیت سردکنندگی آن 27600 بی تی یو و ظرفیت سرد کنندگی ان 36800 بی تی یو می باشد.  همچنین در کولر گازی ایستاده ال جی برای گرمایش میزان 13.8 آمپر و برای سرمایش 14.2 آمپر جریان کشی را دارد. این کولر گازی طراحی منحصر به فرد و جذابی را دارد و به رنگ سفید صدفی می باشد. در این کولر گازی از موتور اینورتر دار استفاده شده است و رده انرژی آن A می باشد. باید بگوییم که این رده انرژی برای کشور های گرمسیری می باشد و در کشور ما رده انرژی +A را خواهد داشت. 

طراحی در کولر گازی ایستاده ال جی 

در این کولر گازی طراحی بسیار شک و خواستنی است. اوله به صورت ایستاده طراحی شده است و همانطور که از نام آن معلوم است می توان آن را در هر جایی در فضای بسته قرار داد. بسته به اینکه چه مقدار لوله انتقال هوای سرد و یا لوله انقال شریان هوا در نظر گرفته شود می توان جای آن را تغییر داد اما این کولر گازی به رنگ سفید صدفی است و بسیار خوش طرح است. در آن  یک پنل لمسی در جلو قرار گرفته است که این پنل تنظیمات را در بر می گیرد. خروجی آن می تواند به صورت دستی تنظیم شود. شما می توانید جهت باد را تغییر دهید. 3 خروجی برای هوا در نظر گفته شده است و دارای تنظیم سرعت پرتاب باد می باشد. 

عملکرد کولر گازی ایستاده ال جی

این کولر گازی هم سرمایش را دارد و هم می توان برای گرمایش از آن استفاده کرد. موتور آن دو عملکرد سرد و گرم را دارا می باشد. در آن میزان پرتاب باد برابر با 20 متر برآورد شده است که به خوبی می تواند برای هر فضای گسترده ای استفاده شود. در این کولر گازی از گاز مبرد R410a استفاده شده است که بعد از گاز مبرد r600a بهترین گاز به لحاظ عملکرد و همچنین ایده ال بودن برای محیط زیست است. مقدار گاز در این کولر گاز با توجه به ظرفیتی که دارد باید برابر با 2.5 کیلوگرم باشد. میزان صدای آن 55 دسیبل برای یونیت خارجی می باشد که معمولا کم است. در این کولر گازی از قطعه اینورتر استفاده شده است که مصرف را پایین آورده و همچنین طول عمر موتور را موجب می شود. بدون شک این کولر گازی از بهترین های ال جی می باشد. 

کیفیت ساخت کولر گازی 36000 ایستاده ال جی

ال جی یونیت بیرونی را بسیار با کیفیت و کارا ساخته است. قسمت های انتقال دهنده گاز مبرد به خوبی با آلیاژ مناسب ابکاری شده است تا در مقابل رطوبت و عوامل محیطی مقاوم باشد. یونیت بیرونی همانطور که از نام آن معلوم است در بیرون از فضا استفاده  و نصب می شود. این کولر گازی دارای اینورتر می باشد که تصویر آن قطعه را در زیر اورده ایم. در این کولر گازی موتور پیوسته کار می کند و دمای را در یک رنجی ثابت نگه می دارد که همین امر موجب مصرف کم انرژی شده است.

لیست قیمت کولر گازی موجود در فروشکاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
APUW36GT3S1
نوع دستگاه
کولر گازی ایستاده
ظرفیت BTU/h
36000
ظرفیت سرمایش
27600 BTU
ظرفیت گرمایش
36800 BTU
نوع کمپرسور
اینورتر دار
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرد و گرم
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410A
قدرت پرتاب باد
20 متر
رده مصرف انرژی
A
صفحه نمایشگر
تعداد پنل
1 پنل ایستاده
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر بهداشتی آنتی باکتریال
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha