مایکروفر ال جی 20 لیتری مدل MS2042DB LG Microwave Oven 20L MS2042DB

مایکروفر ال جی 20 لیتری مدل MS2042DB
نوع وسیله
مایکروفر
سازنده
ال جی
ظرفیت
20 لیتر
برنامه پخت
گرم نگهدارنده
۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۴
بازدید:
۶۱۴
تضمین اصالت:

مایکروفر ال جی MS2042DB دارای ظرفیت 20 لیتر و توان 700 وات می باشد.  این مایکروفر قابلیت پخت اتوماتیک را دارد و می توان با آن انواعی از غذا ها را درست کرد.  در مایکروفر 700 وات 20 لیتری ال جی تعداد 11 سطح اعمال انرژی وجود دارد.  هر سطح انرژی را می توان به صورت دو مرحله ای اعمال کرد.  رنگ داخلی این مایکروفر خاکستری می باشد و به راحتی می توان آن را تمیز کرد. صفحه گردانی دارد که از جنس شیشه می باشد.  قفل کودک را دارد و با فشار دادن یک دکمه درب آن باز می شود.  این مایکروفر دارای برنامه یخ زدایی یا Defrost می باشد که می توان با آن گوشت، و یا هر نوع ماده غذایی منجمدی را ذوب کرد. مایکروفر ال جی 700 وات 20 لیتری طراحی زیبایی دارد وبا رنگ مشکی وارد بازار شده است.

ویژگی اضافه کردن زمان در مایکروفر ال جی MS2042DB

در مایکروفر ال جی 700 وات 20 لیتری قابلیت اضافه کردن زمان وجود دارد. این ویژگی بسیار کاربردی بوده و کارایی و اتخاب کاربر را بای پخت انواعی از غذا ها افزایش می دهد. ال جی با این ویژگی راحتی کاربر و پخت انواعی از غذا های سنتی را فراهم کرده است. در این ویژگی می توان در صورت پخته نشدن غذا مقدار زمان را دوباره افزایش داد. این ویژگی برای کاربرانی که آشنایی زیادی با کار مایکروفر و یا پخت بعضی از غذا ها ندارند هم بسیار موثر است. 

برنامه و آپشن Eco ON در مایکروفر ال جی MS2042DB

 در مایکروفر ال جی 20 لیتری 700 وات از آپشن و یا برنامه اکو یا اقتصادی استفاده شده است. این برنامه می تواند مصرف برق و یا انرژی و در نهایت میزان صرف هزینه کاربران را کاهش دهد. بسیاری از غذا ها را می توان با این برنامه مورد پخت و پز قرار داد. در این برنامه زمان پخت افزایش می یابد ولی میزان مصرف برق و یا توان کاهش می یابد. کاربر باید به نوع پخت غذا ها اشنا باشد تا بتواند از این برنامه کاربرد ی استفاده کند. 

پوشش Easy Clean در مایکروفر ال جی MS2042DB

 نوع پوشش برای مایکروفر بسیار مهم می باشد. در مایکروفر ال جی 20 لیتر ال جی 700 وات از پوششی استفاده شده است که به راحتی تمیز می شود. تمیز شدن پوشش می توان موجب ایجاد صدمه به قسمت داخلی شود. در این مایکروفر پوشش به خوبی تمیز می شود و راحتی کاربر و رضایت کاربر را در پی خواهد داشت. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
ویژگی های محصول
نوع وسیله
مایکروفر
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
حجم ظرف ابمیوه
ظرفیت
20 لیتر
برنامه پخت
قابلت مایکروویو
گرم نگهدارنده
برنامه خودکار
زنگ هشدار
تایمر برنامه
پاک کنندگی آسان
رنگ
مشکی
صفحه نمایش دیجیتال
ساعت
شروع سریع
پخت و دفراست
دارد
پخت گرم و آرام
دارد
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha