تلویزیون 86 اینچ ال جی Mini LED کیوند 4K اسمارت Qned99 مدل 86QNED99UPA LG Mini LED QNED TV 4K Smart 86 Inch 86QNED99UPA

تلویزیون 86 اینچ ال جی Mini LED کیوند 4K اسمارت Qned99 مدل 86QNED99UPA
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۱۰
بازدید:
۳۷۱
شناسه کالا:
16549736541235
تضمین اصالت:

تلویزیون ال جی مینی ال ای دی ال جی Qned99 در سال 2021 روانه بازار شده است که قابلیت های منحصر به فردی دارد. آنچه در تلویزیون 86 اینچ ال جی Mini LED کیوند 4K اسمارت Qned99 مدل 86QNED99UPA وجود دارد به صورت Exclusive می باشد به این معنی که نباید انتظار مشخصاتی تکراری در تلویزیون Qned99 داشته باشید. پردازنده نسل چهارم آلفا 9، سیستم عامل ورژن جدید WebOS، صدایی همه جانبه و فراگیر با دالبی اتمس Dolby Atmos، تصویر فوق العاده با کیفیت  8K با ارتقای هوش مصنوعی و.... در این تلویزیون می تواند بیانگر رده اول و رده بالا بودن آن باشد. ال جی در سال 2021 تلویزیون های مینی ال ای دی  برای اولین بار در اختیار کاربران قرار داده است. به وضوح کیفیت تصویر تلویزیون ال جی Qned99  با رزولوشن 8K از تلویزیون های کیولد ، نانوسل بیشتر خواهد بود. حالا رقیب این تلویزیون یعنی تلویزیون 86 اینچ ال جی Mini LED کیوند 4K اسمارت Qned99 مدل 86QNED99UPA چه مدل هایی می تواند باشد. در واقع  رقیب اصلی تلویزیون های نئو کیولد هستند که سامسونگ در سال 2021 روانه بازار کرده است. در این جا ما تلویزیون کیوند ال جی را بررسی می کنیم.

تلویزیون 86 اینچ ال جی Mini LED کیوند 4K اسمارت Qned99 مدل 86QNED99UPA

نور پردازی مینی ال ای دی Mini LED در تلویزیون کیوند ال جی Qned99 مدل 86QNED99UPA

 تلویزیون ال جی Qned99 دارای نورپردازی Mini LED است . این نوع نور پردزی برای اولین بار است که توسط ال جی در تلویزیون های خود استفاده می شود. بدون شک این نوع از نور پردازی کیفیت تصویر را دگرگون کرده است. آنچه در اینجا مشخص است وجود برد ال ای دی در تلویزیون Qned99 است. پس تلویزیون کیوند اولد نیست.  در برد LED این تلویزیون بیشت از 30000 لامپ وجود دارد که اندازه این لامپ های بسیار کوچکتر از لامپ های LED است به همین دلیل است که به آن ها لامپ های Mini LED می گویند. با این نوع از تکنولوژی چه ویژگی هایی در تصویر محقق شده است؟

با تکنولوژی مینی ال ای دی تصویر روشن تر شده و شفافیت آن افزایش یافتده است. از طرفی دیگر رنگ ها شانس بیشتری رابرای نمایش دارند. محدوده دینامیکی با قابلیتی بیشتر و بهتر نمایش داده می شود . اما در این فناوری می تواند زون ها و یا منطقه های تاریک و رشون در صفحه نمایش بیشتر شوند که خود موجب افزایش کنتراست میشود. در تلویزیون Qned99 تعداد 2500 زون و یا نطقه تاریک و روشن وجود دارد که بعد از تلویزیون های اولد نمایش رنگ سیاه عمیق  را به بهترین نحو ممکن نمایش می دهد.

نور پردازی مینی ال ای دی Mini LED در تلویزیون کیوند ال جی Qned99 مدل 86QNED99UPA

کوانتوم دات و نانوسل در تلویزیون 86 اینچ ال جی Qned99

ال جی در تلویزیون Qned99 علاوه بر فناوری و یا نور پردازی جدید Mini LED از صفحه نانوسل و همچنین از پردازش کوانتومی نور استفاده کرده است. بنابراین آنچه می تواند مورد توجه باشد وجود دو فناوری است که قبلا در تلویزیون های کیولد و نانوسل بوده است. تلویزیون های کیولد به سامسونگ و تلویزیون های نانوسل به ال جی تعلق دارند. در این تلویزیون رنگ هایی غنی با روشنایی بالایی نمایش داده می شوند.  تلویزیون های کیوند ال جی و مدل Qned99 می تواند تلویزیون های نانوسل و کیولد را به راحتی پشت سر گذاشته و با تلویزیون اولد رده پایین مانن تلویزیون اولد A1 رقابت کند.

کوانتوم دات و نانوسل در تلویزیون 75 اینچ ال جی qned99

ویژگی های هوشمند در تلویزیون 86 اینچ Qned99  ال جی

ال جی در این تلویزیون از دو ویژگی جدید استفاده کرده است که هر دو به ویژگی های هوشمند مربوط می شوند. در این تلویزیون از سیستم عامل WebOS ورژن 6.0  استفاده شده است. این سیستم عامل دارای منوی کاربردی و سرعتی بالا می باشد. نواز منویی در WebOS به کلی تغییر کرده و با WebOS ورژن قبلی بسیار متفاوت است. البته این میزان از تفاوت به صورت گسترده شده منو و قابلیت ها می باشد. بسیاری از میان بر هایی که برای آن ها باید چند صفحه را باز می کردید به راحتی در منو با استفاده از میانبر Shortcut قابل دسترسی ( میان برها مانند Netflix و Disney که می توان محتوای با کیفیت را در آنها تماشا کرد). ریموت کنترل MR21 در تلویزیون ال جی 2021 ال جی مدل Qned99 دارای طراحی خوش تراشی است. این ریموت دکمه دهای نرم تر دارد و کار با آن راحت تر است. در آن از NFC یا اتصال مادون قرمز استفاده شده است که کمک می کندبا استفاده از نزدیک کردن گوشی به ریموت کنترل ، اطلاعات موجود در آن را به اشتراک گذاشت. البته می توان ازگوشی هم به صورت ریموت کنترل استفاده کرد. 

ویژگی های هوشمند در تلویزیون 86 اینچ qned99  ال جی

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha