یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید اینستاویو Door In Door مدل GC-X22FTQLL LG Refrigerator Side By Side Door In Door InstaView GC-X22FTQLL

یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید اینستاویو Door In Door مدل GC-X22FTQLL
سازنده
ال جی
نوع یخچال
ساید بای ساید 4 درب
مدل یخچال
X22FTQLL
ظرفیت
422 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A++
رنگ یخچال
مشکی
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
اینورتر خطی
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۴
بازدید:
۷۰۹
شناسه کالا:
4643256214279
تضمین اصالت:

ال جی اخیرا یخچال فریزر X22 را روانه بازار کرده است که به نسبت مدل هایی دیگر از این برند بسیار متفاوت است. هر چند یخچال فریزر ال جی X247  بسیار پر فروش و پر طرف دار بوده است اما این یخچال فریزر امکانات و جذابیت هایی فراتر دارد ومی تواند بالا تر از آن قرار بگیرد و خود رقیبی برای مدل قبلی باشد. ال جی در یخچال فریزر X22 از موتور اینورتر دار خطی استفاده کرده است که نه تنها مصرف انرژی پایین آمده بلکه مواد غذایی می توانند به مدت بیشتری در یخچال فریزر تازه بمانند و شادابی و طراوات روز اول خود را داشته باشند. این یخچال فریزر بسیار جا دار است و چیدن مواد غذایی در آن بسیار لذت بخش است. برای هر نوع ماده غذایی اعم از لبنیات، بطری های اب و آبمیوه و یا میوه و سبزی و.... از قسمت هایی مختلف استفاده می شود. در یخچال فریزر چینش بسیار مهم است چراکه کمک می کند تا کاربر سریعتر مورد نظر خود را پیدا کند و از باز شدن بیشتر یخچال فریزر جلوگیری هم می شود. گاز آن R600A است این گاز به طور فزاینده ای در یخچال فریزر استفاده می شود و به لحاظ زیست محیطی کارا بوده و همچنین قدرت جذب گرمایی بالا را دارد. زمان نگهداری در این یخچال فریزر 10 ساعت می باشد ودر صورت خرابی تا 10 ساعت فرصت خواهید داشت تا مشکی را برطرف کنید بدون اینکه مواد غذایی ذوب شوند. خود طراحی آن ساید بای ساید بوده و ویژگی درب تو درب و یا ایستا ویو را نیز دارد. در ادامه بیشتر به آن پرداخته و ویژگی های جزئی این یخچال فریزر ال جی یعنی مدل GC-X22FTQLL را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

موتور اینورتر دیجیتال با گاز R600A

اینورتر یکی از گزینه هایی است که ال جی زیاد به آن اهمیت می دهد. اینورتر یک قطعه الکرونیکی است که به تبدیل جریان های AC به DC و برعکس موجب محافظت از موتور و یخچال و همچنین کاهش انرژی نیز می شود.  اما ال جی در یخچال فریزر X22 از موتور خطی استفاده می کند که به نسبت موتور های قبلی میزان استهلاک کمتری دارد. در موتور های قدیمی در 4 نقطه مفصل وجود داشت که ایجاد اصطکاک هم کارایی موتور را کاهش می داد و انرژی مصرفی را زیاد می کرد. در موتور اینورتر خطی تنها یک نقطه اصطکاک وجود دارد و آن هم می تواند ناچیز در نظر گرفته شود. گازی که ال جی برای سرمایش استفاده می کند R600A است و این گاز می تواند در نوع خود بی نظیر باشد. اولا خیلی سریع گرما را جذب کرده و آنتالپی بالایی دارد و دوم اینکه برای محیط زیست گازی تقریبا بی ضرر در نظر گرفته می شود. 

 

سالم ماندن و با طراوت ماندن مواد غذایی به مدت طولانی

در اینورتر خطی موتور خاموش نمی شود. با فرض اینکه یخچال به دمای مورد نظر می رسد می توان گفت که موتور با کاهش دور از سرد شدن بیش از حد جلوگیری می کند. چون موتور خاموش نمی شود و دباره از حالت خاموش استارت نمی خورد مصرف انرژی کم می شود. از طرفی اختلاف دمایی کمی بین دور تند و دور کند موتور در فضای داخل یخچال ایجاد می شود که همین امر موجب سالم ماندن به مدت بیشتر مواد غذایی می شود.

 

چینش مواد غذایی به سبک ال جی

چینش مواد غذایی بسیار مهم است. در یخچال فریزر ال جی X22، یخچال در بالا و فریزر در پایین قرار می گیرد. شما وقتی درب یخچال فریزر را باز می کنید به یک فضایی برمی خورید که به خوبی طبقه بندی و قفسه بندی شده است. می توانید به صورت انتخابی هر نوع ماده غذایی را داخل یخچال فریزر چینش کنید. برای کره و مربا، تخم مرغ و یا بطری ها فضایی جدا گانه در نظر گرفته شده است. میوه و سبزی هم در یخچال دو کشو را به خود اختصاص داده اند که با قابلیت حفظ رطوبتی که دارند می توانند در نگهداری میوهخ و سبزی به مدت بیشتر تاثیر زیادی را داشته باشند.در این یخچال فریزر با توجه به اینکه فریزر  در پایین قرار گرفته است می تواند کارایی یخچال فریزر را آسان تر کند. شما اگر هر ماده غذایی را در جای در نظر گرفته شده برای آن بگذارید قطعا هم پیدا کردن آن ها آسان تر خواهد بود و هم هوای کمتری تلف می شود. 

 

صدای کم و کارایی بالا

صدای یخچال فریزر می تواند آزار دهنده باشد. موتور به خودی خود صدا دارد و نمی توان اصلا موتور یخچال فریزر را بی صدا در نظر گرفت. موتور اینورتر خطی در یخچال فریزر ال جی X22 دارای صدای 40 دسیبل است که در میان رقیبان خود کمترین صدا را دارا می باشد. کارایی بالا، مصرف انرژی کم، صدای کم و... در این یخچال فریزر از ویژگی بارز و فوق العاده می باشند که ال جی در  این یخچال فریزر قرار داده است. 

 

آبریز و یخساز اتوماتیک

یخچال فریزر ال جی X22 دارای آبریز و یخساز می باشد. این یخچال فریزر یک محفظه جدا گانه برای آب را نیز در یخچال دارد. یخساز و ابریز بر روی درب سمت چپ یخچال قرار گرفته است و شما می توانید بسته به انتخاب خود هر اندازه یخ مکعبی را داشته باشید. یخچال فریزر ال جی GC-X22TQFll قابلیت اتصال به آب شهر را داشته و نیازی نیست که به صورت پیوسته مخزنآن را پر اب کنید.

 

طراحی جذاب با ادغام کردن دو نوع دیزان مجزا

یخچال فریزر X22 ال جی ساید بای ساید می باشد. از آنچه که هر طراحی ساید بای ساید ویژگی خاص خود را دارد باید بگوییم که این مدل هم درب تو درب است و هم اینستا ویو را دارد. در این یخچال فریزر، یخچال در بالا  فریزر در پایین قرار گرفته است. شما به فشار دادن یک شاسی می توانید درب بار یا درب اینستا وویو را باز کنید و با اینکه با دو بار ضربه زدن به شیشه دودی اینستا ویو محتویات داخل یخچال فریزر را مشاهده کنید. رنگ این یخچال فریزر دودی می باشد و تا حدودی ضد لکه  است. دستگیره این یخچال فریزر در وسط قرار گرفته و جهتی افقی دارد که به صورت مخفی می باشند.  

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
ال جی
نوع یخچال
ساید بای ساید 4 درب
مدل یخچال
X22FTQLL
ظرفیت
422 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A++
رنگ یخچال
مشکی
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
5
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
جهت باز شدن درب
چپ و راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
2
تعداد طبقات درب فریزر
0
تعداد کشو
2
قابلیت بدون برفک
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم خنک کننده
Twin Cooling
سیستم بدون برفک
هشدار باز ماندن درب
دستگیره توکار
قابلیت اتصال به آب شهری
نوع موتور
اینورتر خطی
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
279 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
422 لیتر
ظرفیت فریزر
143 لیتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha