یخچال فریزر بالا و پایین ال جی 30 فوت مدل GR-B872HLPL LG Top Freezer Refrigerator 30 Ft GR-B872HLPL

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی 30 فوت مدل GR-B872HLPL
سازنده
ال جی
نوع یخچال
بالا و پایین
مدل یخچال
GR-B872HLPL
ظرفیت
30 فوت
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
بالا و پایین- بالا فریزر
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر خطی
۳۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۴
بازدید:
۶۸۴
شناسه کالا:
2243258884270
تضمین اصالت:

یخچال  فریزر ال جی مدل GR-B872HLPL دارای طراحی بالا و پایین است که در ن فریزر در بالا قرار گرفته است. این یخچال فریزر ظرفیت 30 فوت را دارد که این میزان از ظرفیت بین فریزر و یخچال تقسیم شده است و یخچال سهم بیشتری  را به خود اختصاص داده است. در یخچال فریزر ال جی GR-B872HLPL از موتور و یا کمپرسور اینورتر دار خطی استفاده شده است. این موتور کم مصرف بوده و میزان صدایی کم دارد به گونه ای که هم خرید آن به صرفه است و رضایت عملکرد را از طرف کاربران خود به دست اورده است. اما جدا از آن در یخچال فریزر ال جی GR-B872HLPL طراحی بالا و پایین است و علی رغم ظرفیت بالایی که دارد دارای ابعادی منسجم و وزنی به نسبت کم است که به راحتی می توان آن را جابه جا کرد. این یخچال فریزر رنگ نقره ای دارد و تا خدودی در برابر اثار انگشتان و یا به جای ماند لکه روی بدنه مقاومت می کند. آبریز بر روی درب یخچال قرار گرفته است و یخساز داخل سینی در فریزر آن می باشد. آبریز ان ابعاد بزرگی را دارد و می توان حتی پارچ آب را با آن پر کرد. در یخچال فریزر ال جی بالا و پایین GR-B872HLPL از سیستم سرمایش Door Cooling استفاده شده است که با عایق سیکلوپنتانی که دارد تفاوت و یا اختلاف دمایی زیادی را بین بیرون و داخل یخچال ایجاد می کند. در این یخچال فریزر از کشور میوه و سبزیجات استفاده شده است که خصوصیت No Crisp را دارد، یعنی در آن رطوبت در یک رنج ثابت می ماند و میوه و سبزیات تازگی و طراوت خود را حفظ می کنند.  برای بطری ها و مواد لبنی هم از طبقه هایی جداگانه بهره برده شده است.

موتور اینورتر دار، مصرف انرژی کم با یخچال فریزر 872

ال جی چند سال است که در یخچال فریزر ها و یا کولر گازی های خود از موتور اینورتر دار استفاده می کند. در واقع اینورتر قطعه ای کاربردی در جهت ایمنی و مصرف انرژی کم یخچال فریزر است. اینورتر از موتور و یا خود یخچال فریزر در برابر تغییرات ناگهانی ولتاژ برق محافظت می کند. در یخچال  فریزر ال جی مدل GR-B872HLPL با موتور اینور خطی یخچال بعد از رسیدن به دمای مورد نظر خاموش نمی شود بلکه دور آن کاهش می یابد. در زمانی که لازم باشد دوباره دور آن افزایش پیدا کرده و دما را دوباره کاهش می دهد. برای شروع به کار دوباره یک موتور از حالت خاموش مصرف انرژی زیادی لازم است اما در این روش با خطی کار کردن موتور مصرف انرژی کاهش می یابد. 

طراحی یخچال  فریزر ال جی مدل GR-B872HLPL

در واقع یخچال فریزر ال جی 872 طراحی شبیه به یخچال فریزر 882 را دارد. این یخچال فریزر ها بالا و پایین هستند و علی رغم ظرفیت زیاد ابعاد نسبته کمی را دارند  و به راحتی در هر آشپزخانه ای جا می شوند. در یخچال فریزر ال جی 872 ، یخچال در پایین قرار گرفته است و درب آن به طرف راست باز می شود. فریز در بالا بود و دارای 2 طبقه و 2 طبقه بر روی درب می باشد. یخچال هم دارای یک کشو برای میوه و سبزیجات و 3 طبقه می باشد و بر روی درب 5 طبقه دارد. در یخچال برای بطری ها؛ مواد لبنی و تخم مرغ و ... از طبقه هایی جدا بر روی درب استفاده شده است. 

فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh  در یخچال  فریزر ال جی مدل GR-B872HLPL

 یکی از عواملی که موجب خراب شدن مواد غذایی داخل یخچال فریزر می شوند، باکتری ها هستند. این باکتری ها در دمای پایین هم فعالیت دارند. ال جی برای جلو گیری از بد بو شدن هوای داخل یخچال فریزر و همچنین جلوگیری از خراب شدن مواد غذایی از فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh استفاده کرده است. این فیلتر باکتری ها را به خود جذب کرده و از بین می برد. کارایی این فیلتر 99.999 است یعنی تقریبا یخچال فریزر را بدون باکتری می کند و یخچال فریزر بود ناخوشایند به خود نمی گیرد.

سیستم سرمایش Door Cooling در یخچال  فریزر ال جی مدل GR-B872HLPL

 ال جی از سیستم های مختلفی برای به جریان انداختن هوای سرد داخل یخچال استفاده می کند، یکی از این سیستم ها Door Cooling می باشد. در سرمایش Door Cooling هوای سرد از کنار درب ها اعمال می شود. در این یخچال فریزر به منظور راندمان بیشتر از این سیستم استفاده شده است. از طرفی ال جی برای عایق دمایی در یخچال فریزر B872 از سیکلوپنتان استفاده کرده است که اجازه نمی دهد هوای سرد تلف شود. برای میوه و سبزی از کشویی مخصوص استفاده شده است که خصوصیت Fresh Zero Zone را دارد. این سیستم موجب می شود تا داخل کشو دما پایین باشد اما مواد داخل آن منجمد نشود. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت یخچال فریزر های موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
ال جی
نوع یخچال
بالا و پایین
مدل یخچال
GR-B872HLPL
ظرفیت
30 فوت
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
بالا و پایین- بالا فریزر
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
5
تعداد طبقات
3
تعداد کشو
1
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
2
تعداد طبقات درب فریزر
2
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت راست
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم عیب یابی هوشمند
سیستم خنک کننده
Door Cooling
سیستم بدون برفک
نوع فیلتر
فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
پنل لمسی
نوع موتور
کمپرسور اینورتر خطی
ظرفیت کل به لیتر
30 فوت
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha