مانیتور ال جی 34 اینچ فول اچ دی Full HD آلترا واید Ultra Wide مدل 34GL750-B LG Ultra Wide Gaming Monitor IPS Technology 34 Inch 34GL750-B

مانیتور ال جی 34 اینچ فول اچ دی Full HD آلترا واید Ultra Wide مدل  34GL750-B
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۹
بازدید:
۱/۰۳۸
تضمین اصالت:

مانیتور ال جی 34 اینچ مدل  34GL750-B دارای پنل IPS و کیفیت تصویر Full HD می باشد.در این مانیتور از صفحه نمایش منحنی استفاده شده است که جذابیت نمایش تصویر فوق العاده ای را دارد. مانیتور ال جی WQHD با رزولوشن 1080*2560 پیکسل تصویری روشن و شفاف  و همچنین غنی از رنگ های متنوع را نمایش می دهد. پنل IPS زاویه دید بالایی را دارد و از طرفی کمک می کند تا بتوان از کناره ها هم از کیفیت تصویر فوق العاده آن بهره مند بود. رنج نمایش رنگ در این مانیتور 99 درصد می باشد و کارایی بالای صفحه نمایش در نمایز تصویر را نشان می دهد.  فرکانس تصویر در مانیتور ال جی 34 اینچ برابر با 144 هرتز می باشد که بالاترین فرکانس در حال حال حاضر می باشد. در آن میزان روشنایی صفحه نمایش برابر با 300 کاندلا بر متر مربع بوده که با این میزان از نور پردازی توانایی نمایش تصاویر HDR را دارد. مانیتور ال جی GL750 یکی  از حرفه ای ترین مانیتور ها می باشد که رضایت کاربران حرفه ای را در پی خواهد داشت. 

کیفیت تصویر Full HD

 در مانیتور ال جی GL750 کیفیت تصویر Full HD می باشد که با رزولوشن بالایی تصویر ارائه می شود. در آن  صفحه نمایش IPS بوده و با تعداد تقریبا 2 میلیون پیکسل تصویر بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود. کیفیت تصویر Full HD جزئیات بیشتری را به نسبت کیفیت تصویر HD دارا می باشد و صفحه نمایش در مانیتور ال جی 34 اینچ مدل GL750 قابلیت نمایش اینگونه تصاویر را دارد. میزان روشنایی تصویر در آن بالا است و نور محیط تاثیر انچنانی در کیفیت تصویر نمی گذارد. تصاویر HDR با این مانیتور قابل پردازش بوده و جذابیت نمایش فوق العاده ای را را ارائه می دهد.

صفحه نمایش منحنی

در مانیتور ها و یا تلویزیون های ال جی معمولا صفحه نمایش منحنی به منظور تمرکز بیشتر کاربر بر روی تصویر  اتخاذ می شود. مانیتور ال جی 34 اینچ مدل GL750 با صفحه نمایش IPS و شکل منحنی آن جذابیت نمایش را برای کاربران بیشتر کرده است. کاربر می تواند از کناره ها هم بدون افت کیفیت،تصویر را تماشا کند. از طرفی دیگر خصوصیت منحنی بودن تکمرکز کاربر را بر روی تصویر افزایش می دهد مخصوصا در زمان بازی که رضایت کاربران حرفه ای را محقق می کند. 

ویژگی Adaptive -Synce در مانیتور ال جی GL750 

در مانیتور ال جی GL750 قابلیت های منحصر به فردی وجود دارد که یکی از آنها قابلیت پشتیبانی از Nvidia G-Synce  می باشد. این قابلیت کمک می کند تا تصاویر در این مانیتور بدون نوز و بلور و تاری نمایش داده شوند . از طرفی در این ویژگی گرافیک و کیفیت نمایش تصویر بین مانیتور و دستگاه منبع همسان می شود و کاربر تصویر را بدون تاخیر و یا بدن افت کیفیت تماشا می کند. زمان پاسخگویی در این مانیتور 5 میلی ثانیه می باشد که در بعضی از مواقع از این مقدار هم کمتر خواهد بود . تصویر در این مانیتور بسیار با کیفیت و کارا نمایش داده می شود و رضایت کاربران و گیمر های حرفه ی را در پی خواهد داشت. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha