جاروبرقی ال جی 2000 وات مخزنی مدل VK76W02HY LG VAcuum Cleaner 2000W VK76W02HY

جاروبرقی ال جی 2000 وات مخزنی مدل VK76W02HY
سازنده
ال جی
حداکثرقدرت
2000 وات
ظرفیت مخزن
1.3 لیتر
مخزنی
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
خاکستری
ساخت
ویتنام
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۶/۱۰
بازدید:
۲/۵۰۹
شناسه کالا:
12465987321321
تضمین اصالت:

ال جی اخیرا جاروبرقی مدل VK76W02HY را روانه بازار کرده است و در آن از مشخصاتی استفاده کرده که موجب پر فروش بدن آن می شود. در این جاروبرقی از مخزن برای ذخیره گرد و خاک استفاده شده است بنابراین مخزنی می باشد مخزن ان ظرفیت 1.5 لیتر دارد و می تواند تمیز کنندگی آسانی را داشته باشد. شما مخزن را بیرون آورده و می توانید آن را به خوبی و به راحتی تمیز کنید. در این جاروبرقی طول کابل برق 6.3 متر می باشد که می تواند تا 9.3 متر شعاع را پشتیبانی کند. میزان صوایی کم دارد و موتور کمپرسوری آن توان 380 وات مکش را در توان مصرفی 2000 وات به دست می دهد. به همراه این جاوربرقی از برس ها و پارویی هایی مناسبی استفاده شده است که  به راحتی، جاروکردن انواع سطوح را برای شما اسان می کند. فیلتر هپا که در اکثر جاروبرقی های موجود در بازار وجود دارد در این جاروبرقی نیز حضور یافته است. میزان مواد معلق در فضا در زمان جارو زدن افزایش پیدا می کند چراکه دمندگی موتور به طرف بیرون در قسمت عقب جارو زیاد است. این فیلتر مواد معلق را به خود گرفته و از ورود دوباره به فضای اتاق جلوگیری می کند. دستگیره این جاروبرقی ارگونومیکی بوده و در زمان جاروزدن دست را اذیت نمی کند. 

 

دستگیره ارگونومیک

در این جاروبرقی  دستگیره طوری طراحی شده است تا کمترین خستگی را برای کاربر آن ایجاد کند. شما می توانید با این جاروبرقی هر نوع فضایی مانند زیر تخت ها و یا زیر مبل، روی تاقچه ها را جارو کنید. 

 

توان مکش 380 وات و مصرفی 2000 وات

معمولا توان مکش با توان مصرفی متفاوت است. در این جاروبرقی توان مکش 380 وات است و این میزان توان از جارو تا انتهای دسته حفظ می شود چرا که از موتور کمپرسوری استفاده شده است. موتور کمپرسوری هم دوام بیشتری دارد و هم می تواند قدرت مکش پیوسته داشته باشد. 

 

مخزن 1.3 لیتری و فیلترهپا

مخزن در این جاروبرقی 1.3 لیتر است. تمیز کردن جارو و مخزن ان بسیار آسان است و شما فقط کافی است آن را از جای خود خارج کرده و تمیز کنید. ال جی در این جاروبرقی از فیلتر هپا استفاده کرده است که کارایی بالایی در جذاب مواد معلق و آلرژی زا دارد. 
 

ویژگی های فنی
سازنده
ال جی
مشخصات کلی
نوع
مخزنی
حداکثرقدرت
2000 وات
ظرفیت مخزن
1.3 لیتر
مخزنی
نوع فیلتر
هپا
کنترل
روی جاروبرقی
جنس لوله تلسکوپی
آلومنیومی
مدت زمان شارژ شدن کامل
78 دسیبل
طول سیم
6.3 متر
میزان شارژدهی باتری
دارد
لوازم جانبی
دارد
رنگ
خاکستری
وزن
5.2 کیلوگرم
ساخت
ویتنام
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha