ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلوگرم 7 کیوگرم خشک کن مدل FH4G1JCHP6N LG Washing Machine 10.5 Kg Wash 7 Kg Dry 1400 RPM FH4G1JCHP6N

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلوگرم 7 کیوگرم خشک کن مدل FH4G1JCHP6N
سازنده
ال جی
ظرفیت شست و شو
10.5 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
۳۸/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۴
بازدید:
۵۲۳
تضمین اصالت:

لباسشویی ال جی 10.5 کیلوگرم با موتور اینورتر دایرکت درایو قدرتمند، برنامه های متنوع و ویژگی هایی فوق العاده وارد بازار شده است. در این ماشین لباسشویی همزمان شستشو و خشک کردن لباس ها انجام می شود. ماشین لباسشویی ال جی مدل FH4G1JCHP6N تا 7 کیلوگرم را می تواند همزمان با شستشو خشک کند. مصرف انرژی در این ماشین لباسشویی بهینه شده است و صرفه اقتصادی دارد.  شستشو با بخار، شستشوی توربو، شستشوی سریع و قابلیت های ضد الرژی و ضد چروک از مشخصات فوق العاده کاربردی این ماشین لباسشویی است. در ماشین لباسشویی 10.5 کیلو ال جی FH4G1JCHP6N از دربی بزرگ استفاده شده است و پنل کنترل با کلی برنامه و آپشن در بالای آن قرار دارد. کاربر می تواند از میان برنامه های متنوع آن برای انواع لباس ها با هر میزان کثیفی و یا هر جنسی برنامه مورد نظر خود را انتخاب کند. در ماشین لباسشویی ال جی FH4G1JCHP6N از قابلیت اضافه کردن لباس های فراموش شده استفاده شده است که اضافه کردن لباس ها از همان درب اصلی صورت می گیرد. در ادامه این ماشین لباسشویی را بیشتر توصیف می کنیم.

موتور اینورتر دایرکت درایو Inverter Direct Drive

 ال جی در ماشین های لباسشویی خود از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده می کند. این موتور کارایی بسیار بالایی را دارد. در این موتور از تسمه استفاده نشده است و گیربکسی می باشد. موتور مستقیم به درام وصل است و همزمان با چرخش خود درام را می چرخاند. حذف تسمه و متعلقات آن موجب شده فضای بیشتری در ماشین لباسشویی برای درام ایجاد شود. در ماشین لباسشویی ال جی مصرف FH4G1JCHP6N مصرف انرژی به واسطه اینورتر کاشه یافته است چراکه اینورتر مصرف را پایین می آورد. اینورتر از موتور و ماشین لباسشویی در برابر نوسانات برق و شوک های الکتریکی محافظت می کند. در این ماشین لباسشویی از ویژگی فوق العاده کاربردی استفاده شده ست که موجب می شود در زمان کاهش ولتاژ ماشین لباسشویی تحت تاثیر قرار نگرفته و فرایند شستشو را انجام دهد.

شستشوی بهینه و ایده آل با 6DD در ماشین لباسشویی ال جی FH4G1JCHP6N

موتور گیربکسی در ماشین لباسشویی ال جی بسیار کار آمد 6 نوع حرکت شستشو را ایجاد می کند. این حرکت های شستشو کمک می کنند تا ایمنی لباس ها تضمین شود. درام در ماشین لباسشویی باید توانایی حفظ ایمنی لباس ها را داشته باشد، چون در غیر این صورت لباس ها به هم پیچیده شده وچروک های زیادی روی آنها ایجاد می شوند که تا حدودی به جنس و ساختار لباس ها اسیب می زند. 6DD  وابسته به درام است و لباس ها با توع حرکت شستشو راحتر و سریعتر تمیز می شوند.

بخارشور در ماشین لباسشویی ال جی FH4G1JCHP6N

قابلیت شستشو با بخار در ماشین لباسشویی ال جی مدل FH4G1JCHP6N وجود دارد. بخار کارایی شستشو را افزایش می دهد، اما چطور؟ بخار موجب می شود تا قدرت لکه بری فرایند شستشو بالا  رود. در بخار به واسطه آنتروپی بیشتر و فاصله مولکولی بیشتر شوینده راحت تر در آن حل می شود. بخار در الیاف لباس راحت تر نفوذ کرده و سخترین و چرب ترین لکه ها را از روی لباس ها برمی دارد.  بخار در ماشین لباسشویی معمولا در دمای 70 درجه سانتیگراد شکل می گیرد و بسیار کاربری و ایده آل علاوه بر تمیز کردن آسان و ایده ال لباس ها دو وظیفه دیگر را انجام می دهد. اولا بخار در دمای بالا موجب حذف انواعی از آلرژن ها از روی لباس ها می شود، دوما بخار موجب نرمی و لطافت لباس ها می شود که فرایند اتو کردن را آسانتر می کند و از چروک های سخت روی لباس جلوگیری می کند که به آن ویژگی Easy Iron می گویند.

شستشوی توربو Turbo Wash

 همانطور که از نام آن پیداست، توربو به معنی شستشو پرفشار است. در شستشوی توربو زمان شستشو کاهش می یابد و از طرفی با فشار زیاد اب مصرف اب نیز کم می شود. در اینجا شستشوی توربو تا 45 درصد زمان شستشورا کاهش می دهد. برای شستشوی انواعی از لباس ها با لکه های سخت معمولا از شستشوی توربو استفاده می شود. این نوع از شستشو برای موارد عجله ای کاربرد زیادی را دارد  برای لکه های روی لباس که چربی نیستند می توان بسیار موثر باشد.

اضافه کردن لباس فراموش شده در ماشین لباسشویی ال جی FH4G1JCHP6N

در ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلوگرم مدل FH4G1JCHP6N از قابلیت اضافه کردن لباس استفاده شده است. این قابلیت بسیار مفید واقع شده است.  گاها کاربر فراموش می کند که لباس را در ماشین لباسشویی بگذارد که در این صورت یا باید به صورت دستی آن را شستشو دهد و یا اینکه تا فرایند بعدی و جمع شدن لباس ها صبر کند. در هر صورت لباس فراموش شده با میزان کثیفی که دارد بلا استفاده خواهد بود. اما در ماشین لباسشویی ال جی این مشکل بر طرف شده است.می توان در هر زمان ماشین لباسشویی را مکث کرده و لباس فراموش شده را به داخل درام شستشو اضافه کرد تا همراه بقیه لباس ها شستشو شود. این ویژگی کمک می کند تا همیشه لباس هایی تمییز در دسترس کاربر باشد.

شستشو و خشک کن در ماشین لباسشویی ال جی FH4G1JCHP6N

ال جی در این ماشین لباسشویی از ویژگی خشک کن نیز استفاده کرده است. در آن می توان تا 7 کیلوگرم لباس را خشک کرد. در ماشین لباسشویی ال جی FH4G1JCHP6N شستشو و خشک کن همزمان انجام می شود. با ویژگی Eco Hybride مصرف آب هم کاهش یافته و لباس ها خیلی سریعتر خشک می شوند. رده انرژی به دست آمده برای این قابلیت A میباشد. می توان فقط خشک کن و یا فقط شستشو را با این ماشین لباسشویی انجام داد و برای خشک کردن لباس ها برنامه هایی جدا اختصاص یافته است.

قابلیت Smart ThinQ و Smart Diagnosis

 در این ماشین لباسشویی قابلیت اتصال با وای فای وجود دارد. می توان لباسشویی را با انواعی از گوشی ها و یا دیگر وسایل هوشمند همچون تلویزیون لینک کرده و از طریق آنها ماشین لباسشویی را تنظیم و یا کنترل کرد. در ماشین لباسشویی 10.5 کلیو ال جی مدل FH4G1JCHP6N از ویژگی Smart Diagnosis استفاده شده است که کاربر می توان با ساتفاده از آن و بدون نیاز به مکانیک ماشین لباسشویی را تعمیر کند. خطا هایی که بر روی پنل ماشین لباسشویی نمایش داده می شود را در نظر گرفته و به رفع عیب ایجاد شده می پردازد. برای استفاده از این ویژگی باید اتشار با اینترنت در دسترس باشد.

مشاده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
ظرفیت شست و شو
10.5 کیلوگرم
ظرفیت خشک کن
7 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
برنامه NFC (دانلود برنامه های شستشو)
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
Wi-Fi
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
شستشو با بخار
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
ارتفاع 850 × عرض 600 × عمق 675 میلیمتر
وزن
73 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha