ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلوگرم G1 مدل FH4G1JCSP6 LG Washing Machine 10.5 Kg 1400 RPM FH4G1JCSP6

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلوگرم G1 مدل FH4G1JCSP6
سازنده
ال جی
ظرفیت شست و شو
10.5 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
۳۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۴
بازدید:
۳/۴۰۰
تضمین اصالت:

لباسشویی ال جی FH4G1JCSP6 دارای ظرفیت 10.5 کیلوگرم است. موتور آن با سرعت 1400 دور در دقیقه می چرخد. موتور اینورتر بدون تسمه Inverter Direct Drive  دارای عمر طولانی و بادوام است. برنامه های شستشوی متعدد با آپشن های شستشوی اضافه در آن قرار گرفته است. قابلیت اتصال Wi-Fi از گزینه ها و ویژگی های حائز اهمیت این لباسشویی است. قابلیت های دانلود برنامه ها را دارد. شما می توانید به راحتی برنامه های کاربردی و آپدیت شده ی شرکت ال جی را از طریق اینترنت دانلود کرده و از آنها استفاده کنید. پنل کاملا لمسی بزرگی در آن تعبیه شده و  تمام کنترل آن از طریق پنل لمسی صورت می گیرد. گزینه های قفل کود و زمان باقی مانده و همچنین وزن لباس بر روی آن نمایان است . البته به صورت وای فای می توانید با گوشی همراه خود به آن وصل شده و تمام عملکرد لباسشویی را تحت نظر خود داشته باشید. با این لباشویی می توان لباس ها را در وزن 2 کیلو گرم تا حد اکثر 10.5 کیلوگرم شستشو دهید.

شستشوی دوقلوlg twin wash fh4g1jchk6n

طراحی FH4G1JCSP6

ال جی این بار FH4G1JCSP6 کاملا متفاوت ساخته است. علاوه بر اینکه در ساخت آن مواد اولیه مرغوب به کار رفته است شیوه ی طراحی آن بسیار زیبا و ارگونومیک است. درب آن با اندازه ی 535 میلیمتر توسط کاور شیشه ای حرارت داده شده ی مشکی ، راحتی کار را دوچندان افزایش داده است. قسمت جلوی لباسشویی  یه مقداری به سمت بالا جهت دارد و شما لازم نیست برای باز کردن درب و گذاشتن لباس ها کاملا خم شده و به اذیت بیفتید. بنابراین از درد کمر و زانو ها در امان خواهید بود. در طراحی وسایل الکترونیکی راحتی کاربران نیز مورد توجه قرار میگیرد که در این زمینه ال جی فوق العاده عمل کرده است.

شستشوی دوقلوlg twin wash fh4g1jchk6n

شستشوی دوقلو LG Twin Wash FH4G1JCSP6

قابلیت این لباسشویی فوق العاده است و به طور همزمان دو عمل شستشو را انجام می دهد. شما می توانید لباس های بزرگ ، پتو و ....  را در قسمت بالایی قرار داده و لباس های کوچک تر را در قسمت پایین تر قرارداده تا مورد شستشو قرار گرفته شوند. با این ویژگی می توان کارایی جالب آن را حس کرد. دیگر لازم نیست لباس بچه ها را با لباس بزرگتر ها در یک محفظه قرار دهید تا مورد شستشو قراگیرند و از طرفی منتظر نمی مانید تا نوبتی به شستشوی آن ها بپردازید. در زمان 45 دقیقه می توان شستشوی دو قلو را با این لباسشویی به اتمام برسانید.

  قابلیت ضد آلرژی و چروک با قدرت بخار LG True Steam

بخار تولید شده با حرارت و آب به گونه ای کاربردی عمل کرده و تا 99.99 درصد آلرژن ها را حذف کرده و نقش بسزایی در حذف چین و چروک لباس ها را دارد. این سیستم که روی این لباسشویی پیاده شده است عملکرد بهینه ای دارد. آلرژن های غیر قابل روئیت حذف شده و دیگر نگران آلرژی لباس ها نخواهید بود. البته در این میان افراد مسن و دیابتی آسیب پذیر ترند و با داشتن این لباسشویی زندگی زیبا و خالی از هر گونه نگرانی خواهید داشت.

  قابلیت ضد آلرژی و چروک با قدرت بخار lg true steam

شستشوی بهینه ی لباس ها با  FH4G1JCSP6

البته فقط تمیز کردن لباس ها مهم نیست، گزینه ی دیگری که از اهمیت زیادی برخوردار است،  برهم نریختن ریتم لباس ها است. شاید لباس ها تمیز شوند و لی از طرف دیگر کیفیت تار و پود لباس ها بر هم ریخته شده باشد و از طول عمر لباس ها کاسته شده و به مرور زمان خراب شوند. لباس ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند. لباس های جین  با لباس های پشمی شرایط و برنامه ی شستشوی متفاوتی دارند. در این مدل لباسشویی FH4G1JCSP6 تقریبا 6 آپشن شستشو، 18 برنامه و 14 برنامه ی اضافه در حافظه ی آن برنامه ریزی شده است. برای مثال شستشو در 30 دقیقه یا شستشو با آب سرد یا حتی شستشو با دور زیاد که همگی کاربردی و خارق العاده عمل می کنند. سنسور های تعادل و تشخیص وزن لباس به همراه اطلاعاتی که توسط کاربر بر روی پنل لمسی بزرگ وارد می شود، عملیات شستشوی بهینه ای را فراهم می کند.

شستشوی بهینه ی لباس ها باfh4g1jchk6n

موتور اینورتر بدون تسمهInverter Direct Drive

موتور اینورتر بدون تسمه یا Inverter Direct Drive، کارایی فوقالعاده ای در وسایل الکترونی از خود نشان داده است. می توان گفت تکنولوژی بسیار پیشرفته است که تمام جوانب را در طراحی و ساخت آن در نظر گرفته اند. حذف تسمه سبب کاهش اصطکاک و به واسطه ی آن کاهش سروصدا و لرزش و انرژی مصرفی از مزیت هایی است که هنگام داشتن این نوع تکنولوژی برخوردار خواهیم بود. این لباسشویی دو قسمتی است یک قسمت در بالا و قسمت دیگر که کوچکتر بوده در پایین قرار می گیرد. برای هر قسمت آن یک موتور تعبیه شده است. با داشتن FH4G1JCSP6 ، می توان از فضای اشغال شده جلوگیری کرد.

موتور اینورتر بدون تسمهinverter direct drive

فناوری شستشوی EcoHybrid

در این فرایند عمل شستشو و خشک کردن با هم انجام می شود یعنی انگار یک قسمت لباسشویی عمل شستن و قسمت دیگر عمل خشک کردن انجام می شود. در این فناوری هم در مصرف انرژی و هم در مصرف زمان و آب صرفه جویی می شود زیرا زمان خشک کردن کاهش می یابد. برای یک کیلوگرم لباس با فناوری EcoHybrid فقط یک لیتر آب مصرف می شود، این در حالی است که برای لباسشویی هایی که فاقد این فناوری هستند به ازای هر کیلوگرم لباس 36 لیتر آب مصرف می شود. زمان و به طبع آن  انرژی نیز از فاکتور های مهم آن است. در این لباسشویی که فناوری ECOHybrid دارد برای هرکیلوگرم لباس 32 دقیقه اختصاص داده می شود یعنی این زمان را لازم دارد و برای لباسشویی های معمولی به ازای هر کیلوگرم لباس 42 دقیقه زمان لازم است. هرچه مدت زمان چرخش موتور برای خشک کردن بیشتر باشد مصرف انرژی آن نیز بیشتر است.

فناوری شستشوی ecohybrid

ویژگی Add Item

 در صورتی که لباسشویی را بارگیری کرده و لباسی یادتان رفته باشد که همراه لباس های دیگر داخل لباسشویی بگذارید، نگران نباشید، با استفاده از ویژگی Add Item  این لباسشویی دکمه ی مورد نظر آن را که به صورت تمام لمسی است زده و در عرض 3 ثانیه در باز شده و میتوان به آن آیتم را اضافه کرد.

add item

ویژگی SmartThinQTM

FH4G1JCSP6 ویژگی های هوشمند را دارد. می توان از طریق Wi- Fi آن را به گوشی های هوشمند یا تبلت وصل کرد و تمام پروسه ی شستشو را زیر نظر داشت. زمان باقی مانده، مقدار آب اضافه شده، برنامه های شستشوی به کار رفته در سیکل شستشو همه و همه بر روی صفحه نمایش تلفن همراه شما نمایان خواهد بود. از طرفی می توان برنامه های شستشو که کمپانی ال جی بر روی اینترنت قرار داده تا کاربران آن به راحتی بتوانند از آن ها استفاده کنند دانلود کرده و از آن استفاده کرد.

ُsmart thinq

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
ظرفیت شست و شو
10.5 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
قابلیت ضد آلرژی
Wi-Fi
زاویه باز شدن درب
171 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
شستشو با بخار
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha