اندروید باکس اوردو Ooredoo Android Box مدل BCM7271 Ooredoo Set Up Box Android 8 BCM7271

اندروید باکس اوردو Ooredoo Android Box مدل BCM7271
۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۳/۲/۲۱
بازدید:
۹۳۹
شناسه کالا:
5442314527819
تضمین اصالت:

اندروید باکس اوردو یک نوع رابط کاربری بین تلویزیون  و کاربر می باشد. با این دستگاه به راحتی می توان هر تلویزیونی را به تلویزیون هوشمند تبدیل کرد. البته در آن می توان فراتر از هوشمند، تلویزیون را دستگاهی شبیه کامپیوتر در آورد. شما به راحتی می توانید با سیستم عامل اندروید  در دستگاه Set Up Box اوردو  ooredoo به انوعی از محتوای با کیفیت مانند تصاویر 4K و Full HD دست یابید و با تلویزیون خود تماشا کنید.  پردازنده در این دستگاه (ARM Cortex-A53) می باشد که 4 هسته ای 1.6 گیگا هرتز می باشد.  در آن حافظه داخلی 16 گیگابایت و حافظه کوتاه مدت یا Ram برابر با 2 گیگابایت است. شما می توانید نه تنها به تماشای تصاویر و یا جستجو بپردازید بلکه بسیاری از محتوا را دانلود و بر روی ان ذخیر کنید.  با این دستگاه می توانید همچنین انواعی از بازی ها را انجام دهید. در آن 3 پورت وجود دارد که پورت HDMI و پورت LAN یا اینترنت و پورت Power از جمله این پورت ها می باشند.

Chromecast

دستگاه اندروید باکس اوردو دارای سیستم عامل اندروید 8 است. به راحتی می تواند با گوگل لینک شود شود. در آن می توانید به راحتی محتوا و یا صفحه نمایش گوشی ها و یا انواعی از تبلت ها با سیستم عامل های محتلف را به اشتراک بگذارید.  قابلیت پشتیبانی از Chomecast آن را به دستگاهی محبوب تبدیل کرده است.  این دستگاه برای تلویزیون های به کار می رود که قابلیت پشتیبانی از ویژگی های هوشمند را دارند اما در زمان عرضه به بازار هوشمند نمی باشند. تلویزیون ال جی US660 یکی از این تلویزیون ها است که با وصف اینکه شرکت سازنده اعلام کرده که این تلویزیون هوشمند است اما برای استفاده از قابلیت های هوشمند آن به همچین ست اپ باکسی نیاز است.

Android TV

زمانی که از این دستگاه استفاده می کنید می توانید به دنیای از برنامه ها و یا اپلیکیشن ها با کیفیت و کاربرادی دسترسی داشته باشید. حتما در مورد Apple TV شنیده اید. در آن یعنی در apple TV فیلم ها و تصاویر و یا فایل های صوتی با کیفیت بالا وجود دارد که می توان آن  ها را بر روی تلویزیون نمایش داد. البته در اینجا اندروید TV هم شما را با دنیای از برنامه و تصاویر با کیفیت ارتباط می دهد. شما می توانید به بیشتر از 4000 هزار محتوا دسترسی داشته باشید و با تلویزیون 4K خود تماشا کنید. در این دستگاه از تصویر 120 هرتز پشتیبانی می شود که جذابیت بیشتری را در نمایش تصویر ایجاد می کند.

صدای دالبی

 در این اندروید باکس شما می توانید به انواعی از محتوای با کیفیت دست یابید. محتوایی با صدایی با کیفیت بالا مانند صدای دالبی دیجیتال و DTS می تواند شور و هیجان زیادی را ایجاد کند. در بیشتر مواد دسترسی به محتوای صوتی با کیفیت دشوار است.در این اندروید باکس می توانید از هر ویژگی مثبت و مورد نظر خود برخوردار باشید. 

قابلیت Multiroom

حتما در مورد MultiRoom شنیده اید. این ویژگی بیشتر در تلویزیون های سامسونگ دیده می شود. با این قابلیت می توان صدای تلویزیون را در هر کدام از اتاق ها بر روی اسپیکر ها و یا گوشی خود پخش کرد. لازم نیست که شما جلو تلویزیون به تماشای تصاویر بنشینید. شما می توانید تصویر و صدای تلویزیون را هر جایی در منزل بر روی گوشی و یا کامپیوتر خود تماشا کنید. به این ویژگی Multi Room می گویند.

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha