ساندبار 300 وات فیلیپس 2.1 کاناله مدل TAB7305 Philips Soundbar 300W 2.1CH TAb7305

ساندبار 300 وات فیلیپس 2.1 کاناله مدل TAB7305
سازنده
فیلیپس
نوع
ساندبار
مدل سیستم صوتی
TAB7305
مجموع قدرت صدا
300 وات
ورودی صدای اپتیکال
دارد
۷/۶۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۲۷
بازدید:
۴۵۳
شناسه کالا:
2352314527820
تضمین اصالت:

فیلیپس ساندبارهای خود را روانه بازار کرده کرده است و در این میان ساندبار Tab7305 یکی از بهترین های شرکت فیلیپس می باشد. در این ساندبار کیفیت صدا بالا بوده و توان صوتی 300 وات است. برای انتشار صدا از ساب ووفر و اسپیکر استفاده می شود و می تواند صدای بم مانند و یا صدای دامنه 40 تا 100 هرتز را برای کاربر فراهم کند. در این ساندبار فیلیپس ساب ووفر دارای توان 140 وات و دو اسپیکر که در بار قرار دارند هر کدام توان صوتی 80 وات را دارند. رنگ آن مشکی است و برای محافظت از اسپیکر ها از گریل استفاده شده است. گریل همان توری فلزی است که دو اسیپکرها و یا ساندبار را فراگرفته است. ورودی و خروجی این ساندبار  بر روی بار قرار دارند و ساب ووفر تنها پورت اتصال برق را دارد. در این دستگاه ساب ووفر به صورت بیسیم است و برای انتشار صدا نیازی به سیم ندارد. صدای این ساندبار 2.1 کاناله است و به این معنی که صدا آن با دو اسپیکر و یک ساب ووفر منتشر می شود. اسپیکر های بار، در کناره قرار گرفته اند. 

 

 

 

 

ساب ووفر در ساندبار فیلیپس 7305

برای هر سیستم صوتی، ساب ووفر می تواند بسیار مهم و حائز اهمیت باشد. ساب ووفر دامنه ای از صدا را انتشار دهد که فرکانس 40 تا 100 هرتز را دارد. این صدا صدای بم مانند می باشد. ساب ووفر یا به صورت سیم به ساندبار و یا به تلویزیون وصل می شود و یا به صورت بیسیم می باشد. در این ساندبار فیلیپس ، ساب ووفر از نوع بیسیم است و برای انتشار صدا تنها یک پورت اتصال برق دارد. پخش صدا در ساندبار فیلیپس، به صورت بسیم می باشد و شما می توانید ساب ووفر را در هر جایی از اتاق قرار دهید ولی اغلب کنار تلویزیون قرار داده می شود.

 

 

سیستم صوتی 2.1 کاناله با ساندبار فیلیپس

در واقع سیستم صوتی 2.1 کاناله از دو اسپیکر و 1 ساب ووفر استفاده می کند. معمولا هر اسپیکر یک کانال در نظر گرفته می شود ولی در بعضی از مواقع هم گروهی از اسپیکر هایی که در کنار هم هستند یک کانال در نظر گرفته می شوند. برای نمونه یک سیستم صوتی 2.1 کاناله ممکن است . از 4 اسپیکر و یک ساب ووفر تشکیل شده باشد . که گروه هایی دو عددی در کنار بار قرار می گیرند. سانبدار فیلیپس 7305 دارای دو اسپیکر و یک ساب ووفر است که 0.1 بیانگر ساب ووفر می باشد. ساب ووفر خود توان صوتی 140 وات و دو اسپیکر با هم توان 160 وات را دارند و در نهایت توان صوتی این سیبستم صوتی دارای توان 300 وات است. 

 

فرمت هایی که با این ساندبار پشتیبانی می شوند.

ساندبار فیلیپس 7305  از فرمت های زیادی پشتیبانی می کند. فرمت های دالبی دیجیتال و DTS که بسیار معمول هستند و در اغلب محتوا وجود دارند با این ساندبار فیلیپس پشتیبانی می شوند. دالبی دیجیتال و DTS به راحتی دیکد شده و صدایی همه جانبه و فراگیر را برای کاربر فراهم می کنند. صدا در این ساندبار به صورتی همه جانبه است و انگار صدا از هر طرف آن پخش می شود. دالبی دیجیتال مقدرای کیفیت کمتری از دالبی اتمس دارد ولی به نسبت دالبی اتمس فراوانی بیشتری را دارد. 

 

ورودی و خروجی های ساندبار فیلیپس Tab7305

در این ساندبار فیلیپس از یک پورت HDMI و یک پورت اپتیکال استفاده شده است. البته این سیستم صوتی قابلیت پخش با بلوتوث را دارد که خود یک رابط می باشد. پورت HDMI در آن دارای کانال بازگشت صوتی است و برای انتقال صدا پهنای باند 1 مگابایتی دارد. صدای دیجیتال 5.1 کاناله با آن پخش می شود و در نوع خود بی نظیر است. شما می توانید از پورت اپتیکال هم برای انتقال صدا به ساندبار استفاده کنید اما کیفیتی که پورت HDMI ARC ارائه می دهد بیشتر می باشد. 

 

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
فیلیپس
نوع
ساندبار
مدل سیستم صوتی
TAB7305
تعداد کانال
2.1
نوع ساب ووفر
بیسیم- پلاستیکی- پورت دار
مجموع قدرت صدا
300 وات
نوع اسپیکر
دو عدد در کناره بار
سیستم تلویزیون
PAL
مشخصات پخش صوت و تصویر
فرمت‌های صوتی
دالبی دیجیتال- DTS
امکانات سیستم صوتی
بلوتوث
دارد
ورودی / خروجی AV
ورودی صدای اپتیکال
دارد
خروجی HDMI
دارد
درگاه LAN
دارد
لوازم جانبی
کنترل از راه دور
باتری
کابل اپتیکال
دفترچه راهنما
مشخصات تکمیلی
تاریخ تولید
2021
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha