ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل DW60H5050FW samsung Dishwasher 14 sets Capacity DW60H5050FW

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل DW60H5050FW
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
2 طبقه
۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۱
بازدید:
۵۴۱
شناسه کالا:
1143258884270
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60H5050FW یکی از پرطرفدار ترین و مقرون به صرفه ترین ماشین ظرفشویی سامسونگ است. این ماشین ظرفشویی در بازار به نام 5050 شهرت دارد. در این ماشین ظرفشویی ظرفیت 14 نفره است و در 2 طبقه طراحی شده است. برای کارد و چنگال و ظروف کوچک از سبدی مخصوص استفاده می شود. طبقه ها و یا قفسه ها غلطکی بوده و در  راستای عمودی قابل تنظیم و جابه جایی هستند بنابراین می توان انواعی از اندازه ظروف را در آن جایی داد. در ماشین ظرفشویی 5050 از سنسور کاربردی نشت آب استفاده شده است که در مواقع نشتی جریان اب را قطع می کند.  سیستم شستشوی آن روتاری می باشد. میزان صدا در این ماشین ظرفشویی 46 دسیبل می باشد که معمولا از دستگاه های کم صدا به شمار می رود. در آن از برنامه های متنوع استفاده شده است که تعداد آنها به 6 عدد می رسد. همراه با برنامه ها از 5 آپشن کاربردی استفاده شده است که مهمترین برنامه و یا اپشن آن برنامه نیم بار است که به واسطه آن می توان شستشوی روزانه ظرف ها را انجام داد. در ادامه آن را بیشتر توصیف می کنیم.

شستشوی نیم بار Half load

 در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050 از برنامه شستشوی نیم بار استفاده شده است. این برنامه بسیار کاربردی است و می تواند در مصرف انرژی و اب صرفه جویی به عمل آورد . با این برنامه می توان ظرف های هر وعده غذایی در موقع معین شست. از آنجا که تعداد کمی از ظرف ها در داخل آن قرار می گیرد متناسب با ان میزان شوینده و آب و یا انرژی را در نظر گرفته و به صورت اتوماتیک اتخاذ می شود.

سنسور نشت اب Leakage Sensor

 سنسور نشت اب امروزه در هر ماشین ظرفشویی استفاده می شود که کاربردی بسیار دارد. این سنسور موجب می شود تا در مواقع نشتی اب جریان آب قطع شود. این ویژگی در نهایت ایمنی دستگاه را موجب شده و از اب گرفتن محیط اشپزخانه جلوگیری می کند و شستن ظرف ها را به حالت تعلیق در می اورد. در بعضی از موارد با گرفتگی تخلیه آب در ماشین ظرفشویی مانده و از طرفی برای ابکشی ظرف ها اب وارد ماشین ظرفشویی می شود بنابراین بدون این سنسور آب از ماشین ظرفشویی خارج شده و موجب صدمه زدن به ان می شود.

برنامه های متنوع و کاربردی 

 در این ماشین ظرفشویی از 6 برنامه استفاده شده است که برنامه اتوماتیک به صورت کلی برای هر نوع ظروفی می تواند استفاد ه شود و برنامه Eco  برای شستشوی اقتصادی با صرف اب و انرژی کم، برنامه Express برای شستشوی سریع، برنامه Intensive برای ظروف بسیار کثیف، برنامه Delicate برای شستشوی ظروف شیشه ای  و در نهایت برنامه prewash برای ابکشی ظروف و یا آبکشی قبل از شستشو به کار می رود. آپشن ها در این ماشین ظرفشویی شامل شستشو با تاخیر Delay Start، شستشوی بهداشتی Sanitize و قفل کودک و ... هستند.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد
تعداد برنامه اصلی شستشو
6 عدد
رده مصرف انرژی
++A
میزان مصرف آب
12 لیتر
میزان صدا
46 دسی بل
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
تعداد طبقه
2 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha