یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39/RZ32 Samsung Refrigerator RR39-RZ32

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39/RZ32
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
دوقلو
مدل یخچال
RZ32M71107F/RR39M73007F
ظرفیت
724 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
دوقلو
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر خطی
۴۰/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۸/۱
بازدید:
۲/۷۰۹
تضمین اصالت:

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ  دارای ظرفیت 40 فوت ، طراحی زیبا , رنگ استیل براق است. این یخچال فریزر از موتور اینورتر دیجیتال استفاده می کند که کارایی بالایی در سرد نگهداشتن دمای داخل یخچال و حفظ تازگی مواد غذایی دارد.موتور اینورتر دیجیتال در یخچال فریزر دوقلو سامسونگ دارای ویژگی های کاربردی مانند مصرف انرژی کم، صدای کم و دوام و طول عمر بالا است. در این یخچال از گاز مبرد R600a استفاده شده است که کمترین میزان اصطکاک و استهلاک را برای موتور موجب می شود. طراحی زیبا و ویژگی دوقلو و حمل اسان ، یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39/RZ32 را یکی از محبوب ترین یخچال فریزر های موجود در بازار تبدیل کرده است. ظرفیت بالای آن به راحتی خانواده های پر جمعیت را پشتیبانی کرده و حجم زیادی از مواد غذایی را در خود جایی می دهد.  داخل یخچال با شیشه ها حرارت دیده طبقه بندی و قفسه بندی شده است. کشوی میوه و سبزیجات در یخچال که تا حدی نگهدارنده رطوبت برای سالم و تازه ماندن میوه و سبزیجات هستند در یخچال وجود دارد. بر روی درب یخچال از ابریز و یخساز استفاده شده است که محفظه آن قابل جدا شدن است. درب یخچال به طرف راست و درب فریزر به طرف چپ باز می شود.  فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh تا 99.999 درصد باکتری ها را از داخل یخچال حذف کرده و بوی بد یخچال را از بین می برد. قابلیت انجماد سریع، سیستم سرمایشی بدون برفک، قفل کودک، هشدار باز ماندن درب، صفحه نمایش کوچک دیجیتالی هم برای فریزر و هم برای یخچال، لامپ LED جهت روشنایی یخچال و فریزر از امکانات کاربردی و کاربرپسند یخچال فریزر RR39/RZ32 هستند. 

موتور اینورتر دیجیتال در یخچال فریزر دوقل سامسونگ rr39/rz32 

 در این یخچال فریزر از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است. این موتور دارای حداقل مصرف انرژی و کارایی بالاست. در این موتور از اینورتر استفاده شده است که از موتور و یخچال در برابر نوسانات برق و شوک های الکتریکی محافظت کرده و ایمنی یخچال فریزر تامین می شود.  در یخچال و فریزر یعنی در هر کدام موتور اینورتر استفاده شده و رده مصرف انرژی آنها +A است.  سیستم سرمایشی در آنها TOP Cooling است یعنی جریان هوای سرد از بالا اعمال می شود.

طراحی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ rr39/rz32

 یخچال فریزر دوقلو سامسونگ دارای رنگ استیل براق است. طراحی بدنه به گونه ای است که لکه برنمی دارد وبسیار درخشان و براق است. بر روی درب یخچال از آبریز و یخساز استفاده شده است و محفظه آب قابل جدا شدن است. دستگیره های آن آسان بازشو بوده و راحتی کاربران در این زمینه مدنظر قرار گرفته است. دارای صفحه نمایش بر روی درب یخچال و فریزر است و تنظیمات دما را می توان با آن انجام داد. درب یخچال به طرف راست و درب فریزر به طرف چپ باز می شود. داخل یخچال و فریزر دارای طبقه هایی است که به مواد غذایی مختلف اختصاص داده شده است. 

امکانات یخچال فریزر دوقلو سامسونگ rr39/rz32 

یخچال فریزر  دوقلو سامسونگ rr39/rz32  دارای ویژگی ها و امکاناتی چون قابلیت انجماد سریع، قابلیت بدون برفک، قفل کودک، سیستم سرمایشی Top Cooling، موتور اینورتر دیجیتال کم مصرف و با دوام، طبقه بندی منظم با شیشه های حرارت دیده،  آبریزر و یخساز و فیلتر های بهداشتی تصفیه هوای داخل یخچال Hygiene Fresh را می توان نام برد که یخچال فریزر دوقلو سامسونگ را به محصولی بسیار محبوب در بین کاربران تبدیل کرده است.

مشاهده فریزر در وب سایت شرکت سازنده

مشاهده یخچال رد وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
دوقلو
مدل یخچال
RZ32M71107F/RR39M73007F
ظرفیت
724 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
دوقلو
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
7
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
3
تعداد طبقات درب فریزر
2
تعداد کشو
4
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت چپ
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم خنک کننده
جریان هوای چند منظوره
سیستم بدون برفک
نوع فیلتر
فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh
قفل کودک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر خطی
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
394 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
724 لیتر
ظرفیت فریزر
330
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha