یخچال فریزرسامسونگ بالا و پایین 500 لیتر مدل RT50K6330WW Samsung Top Freezer Refrigerator RT50K6330WW

یخچال فریزرسامسونگ بالا و پایین 500 لیتر مدل RT50K6330WW
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
بالا و پایین
مدل یخچال
RT50K6330WW
ظرفیت
500 لیتر
رنگ یخچال
سفید
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۴۸۴
تضمین اصالت:

یخچال فریزر سامسونگ RT50K6330WW دارای طراحی بال و پایین است و در آن فریزر در بالا و یخچال در پایین قرار گرفته است. ظرفیت این یخچال فریزر 500 لیتر است که بین فریزر و یخچال تقسیم شده است. یخچال دارای ظرفیت 325 لیتر و فریزر هم 175 لیتر ظرفیت دارد. موتور اینورتر دیجیتال به خوبی کارایی سرمایش را انجام داده و از گاز R600a برخوردار است. این موتور مصرف انرژی کمی را به دنبال دارد و در آن رنج دمایی یخچال محدودتر می باشد. رنگ آن سفید است و دستگیره میله ای دارد. سیستم سرمایش آن دوقلو و یا Twin Cooling است. یخچال فریزر سامسونگ RT50 از عایق سیکلوپنتان استفاده می کند که اختلاف دمایی زیادی را بین بیرون و خارج از یخچال به وجود می آورد. در این دستگاه میزان صدایی کم دارد و روشن بودن آن زیاد احساس نمی شود. 

موتور اینورتردار دیجیتال

سامسونگ در یخچال فریزر های خود از این موتور استفاده می کند و در نوع خود بی نظیر است. اینورتر دو کار اصلی را انجام می دهد. اینورتر میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد واجازه نمی دهد بعد رسیدن یخچال به دمای مورد نظر، موتور خاموش شود و بلکه دور آن کاهش می یابد. از طرفی دیگر اینورتر از یخچال و موتور در برابر نوسانات برق و یا شوک های الکتریکی محافظت می کند. در یخچال فریزر سامسونگ RT50  فرکانس موتور به صورت دیجیتالی تغییر می کند و میزان تغییرات آن پیوسته تر می باشد. 

 

طبقه ها و فضای در دسترس

درب یخچال دارای 3 طبقه است و می توان تخم مرغ و لبنیات و یا دیگر مواد غذایی را در آن 3 طبقه قرار دارد. یخچال دارای یک کشو برای میوه و سبزی است و ویژگی حفظ رطوبت را نیز دارد. در یخچال 5 طبقه وجود دارد  و طبقه بندی با شیشه شفاف و حرارت دیده انجام شده است که قابل تنظیم نیز می باشند. فریزر داری دو طبقه است و دو طبقه هم بر روی درب وجود دارد. 

 

سیستم سرمایشی و میزان نگهداری رطوبت

سامسونگ بیشتر از سیستم سرمایش دوقلو و یا Twin Cooling استفاده می کند. این سیستم سرمایش برای یخچال یک دما و برای فریزر هم دمایی دیگر را اتخاذ می کند. مواد داخل یخچال باید یک دما را تجربه کنند تا در زمان سرمایش سریع منجمد نشوند. نگهداری رطوبت فقط برای کشوی نگهداری میوه و سبزی می باشد.

 

طراحی بالا و پایین

این نوع طراحی همیشه ظرفیت بیشتر برای یخچال و ظرفیت کمتر برای فریزر را موجب می شود. یخچال در پایین و فریزر در بالا می باشد. یخساز در داخل فریزر قرار می گیرد. دستگیره این یخچال فریزر میله بوده و پنل دیجیتال آن  بر  روی درب فریزر قرار دارد. این یخچال فریزر 5 سطح اتخاذ دما را دارد. 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
بالا و پایین
مدل یخچال
RT50K6330WW
ظرفیت
500 لیتر
رنگ یخچال
سفید
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
3
تعداد طبقات
5
تعداد کشو
1
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
2
تعداد طبقات درب فریزر
2
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
گاز مبرد
R600a
سیستم خنک کننده
Twin Cooling
سیستم بدون برفک
هشدار باز ماندن درب
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
325
ظرفیت کل به لیتر
500
ظرفیت فریزر
325
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha