جاروبرقی سامسونگ 2000 وات مدل SC20M253AWR Samsung Vaccum Cleaner 2000 Watt SC20M253AWR

جاروبرقی سامسونگ 2000 وات مدل SC20M253AWR
سازنده
سامسونگ
حداکثرقدرت
2000 وات
کیسه ای
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
قرمز- آبی
ساخت
ویتنام
۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۹
بازدید:
۹۷۶
تضمین اصالت:

جاروبرقی سامسونگ مدل SC20M253AWR دارای توان 2000 وات می باشد که در عین وزن کمی که دارد توانایی بالایی را در مکش محقق می کند. این جاروبرقی کیسه ای می باشد و ظرفیت کیسه در آن 2.5 لیتر می باشد. کیسه در جاروبرقی سامسونگ SC20M253AWR قابل شستشو می باشد و می توان به دفعات مکرر از آن استفاده کرد. جاروبرقی سامسونگ SC20M253AWR بسیار خوش طرحی بوده و زیبایی خاصی را دارد. این جاروبرقی در دو رنگ آبی و قرمز براق واد بازار شده است. کنترل جارو بر روی خود جاروبرقی می باشد و دارای لوله خرطومی پلاستیکی  و لوله آن تلسکوپی آلومنیومی می باشد.  علاوه بر پارویی اصلی به همراه آن انواعی از پارویی همراه است تا بتوان با آن هر مکان و هر جایی غیر قابل دسترسی را جارو زد و تمییز کرد. جارورقی سامسونگ 2000 وات SC20M253AWR وزنی کمی دارد و بر روی وزنه هایی حرکت می کند به گونه ای که افراد مسن  هم می توانند از آن استفاده کنند. 

دسته سابر یا آرگونومیکی در جاروبرقی سامسونگ SC20M253AWR

در جاروبرقی طراحی دسته جارو می تواند از اهمیت زیادی برخوردار باشد. برای نمونه طراحی می تواند در کارایی خود جارو همچنین در راحتی کار و یا استفاده از آن تاثیر گذار خواهد بود. جاروبرقی سامسونگ SC20M253AWR دارای دسته آرگونومیکی می باشد به این معنی که دست کاربر هنگام جاروزدن خسته نمی شود و مچ دست در راستایی قرار می گیرد که کمترین فشار را تجربه و تحمل کند. علاوه بر آن با این نوع طراحی از دسته جارو می توان هر جایی را جارو زد و چرخاندن و حرکت پارویی جارو آسانتر خواهد بود.

کیسه قابل شستشو  در جاروبرقی سامسونگ SC20M253AWR

 در جاروبرقی سامسونگ کیسه قابل شستشو می باشد و می توان به دفعات زیاد از آن استفاده کرد. خوب واضح است که با شستن کیسه صرفه اقتصادی محقق می ود و هزینه جانبی کمتری را را دارد. علاوه بر آن با شستن کیسه منافذ که با کرد و غبا پر شده اند، خالی شده و تنفس موتور راحتر صورت می گیرد و کارایی موتور به روز اول خود بر می گیرد. با پر شدن کیسه از توانایی موتور کاسته می شود پون گرد و غبار زیاد جای تنفس موتور را می گیرد.

ویژگی های فنی
سازنده
سامسونگ
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
2000 وات
کیسه ای
ظرفیت کیسه
2.5 لیتر
نوع فیلتر
فیلتر هپا Heppa
کنترل
روی جاروبرقی
جنس لوله تلسکوپی
آلومنیوم
طول سیم
6 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
قرمز- آبی
ساخت
ویتنام
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha