جاروبرقی سامسونگ 2000 وات کیسه ای مخزن دار مدل VC20M255AWBEV Samsung Vaccum Cleaner 2000 Watt VC20M255AWBEV

جاروبرقی سامسونگ 2000 وات کیسه ای مخزن دار  مدل VC20M255AWBEV
سازنده
سامسونگ
حداکثرقدرت
2000 وات
ظرفیت مخزن
2.5 لیتر
مخزنی
کیسه ای
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
آبی نفتی
۲/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۹
بازدید:
۶۳۸
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات جاروبرقی سامسونگ مدل VC20M255AWBEV

سامسونگ جاروبرقی  VC20M255AWBEVرا با مشخصاتی فوق العاده کاربردی روانه بازار کرده است. جاروبرقی سامسونگ VC2 یکی از برترین های سامسونگ است. این جاروبرقی در رنگ های مختلفی روانه بازار شده است و بسته به رنگ آن نام مدل ان هم تغییر می کند. برای نمونه جاروبرقی سامسونگ مدل VC20M251AWB به رنگ آبی می باشد و مشخصات جاروبرقی   VC20M255AWBEVرا دارد. سامسونگ برای این جاروبرقی 5 رنگ متفاوت در نظر گرفته است. توان در جاوربرقی VC20M255AWBEVبرابر با 2000 وات می باشد و توان مکش آن در ایده الترین حالت برابر با 460 وات می باشد. سامسونگ در آن از کیسه هم استفاده کرده است و ظرفیت مخزن ان برابر با 2.5 لیتر بوده و میزان صدا در آن برابر با 83 دسیبل می باشد. این جاروبرقی کم صدا بوده و در عین حال توان بالایی را دارد.

قدرت 2000 واتی در جاروبرقی سامسونگ vc20m2540jnev

توان بالای مکش در جاروبرقی سامسونگ VC2

جاروبرقی سامسونگ مدل VC20M255AWBEVدارای توان 2000 وات است و توان مکش در آن برابر با 460 وات می باشد. در ایده آل ترین حالت می تواند توان بالایی را از خود به نمایش بگذارد. جاروبرقی سامسونگ VC2 سری VC2500 یکی از برترین های سامسونگ است که مخاطبان زیادی را دارد. در این جاروبرقی صدا هم در رده ایده آلی قرار دارد و این نشان از عملکرد فوق العاده موتور آن است. با یان جاروبرقی می توان هر گونه سطوحی را جارو کرد و به واسطه طراحی فوق العاده پارویی ان فشار مضاعف به موتور وارد نمی شود.

توان بالای مکش در جاروبرقی سامسونگ VC2

تمیزکردن راحت تر مخزن(سیکلون)، EZClean Cyclone Filter

 در جاروبرقی سامسونگ 2000 وات از سیکلونی استفاده شده است که کمک می کند تا کارایی تمیز کنندگی و مکش افزایش یابد و از طرفی موتور با بازده و راندمان بیشتری کار می کند. در این سیکلون از دو استوانه استفاده شده است که در یکی گردو خاک و در دیگری ذرات درشت تر جمع می شود که در نتیجه آن تمیز کردن خود سیکلون هم راحت تر صورت می گیرد. جاروبرقی سامسونگ بدون کیسه هم در بازار موجود می باشد اما جاروبرقی سامسونگ مدل  VC20M255AWBEV  هم کیسه دار و هم مخزن دار است یعنی هر دو را دارا می باشد. قطعا در جاروبرقی سامسونگ مخزن دار به واسطه طراحی مخزن توان بیشینه موتور استفاده می شود و در جاروبرقی سامسونگ مخزن دار و کیسه ای، مخزن موجب می شود تا کیسه دیرتر پر شود. طبیعتا از طرف دیگر جاروبرقی مخزن دار برق و یا انرژی کمتری را مصرف می کند.

تمیزکردن راحت تر مخزن(سیکلون)، EZClean Cyclone Filter

راحتی استفاده با دستگیره ارگونومیک

در جاروبرقی سامسونگ 2000 وات مدل VC20M255AWBEV از دستگیره آرگونومیک استفاده شده است که کمک می کند تا فرایند جارو زدن برای کاربر راحت تر صورت گیرد.  همانطور که می دایند در جاروبرقی از لوله خرطومی و  لوله تلسکوپی استفاده می شود که معمولا بر اثر جنس نامرغوب انها زود خراب شده و یا ترک برمی دارند. در صورت خراب شدن بایستی آن را تعویض کرد.  جاروبرقی سامسونگ مخزنی و کیسه دار VC2500 مدل VC20M255AWBEV از قطعات با مواد اولیه مرغوب استفاده شده است .در این جاروبرقی از لوله خرطومی انعطاف پذیر استفاده شده است که می تواند تا 360 درجه روی دریچه ورودی به جاروبرقی چرخش داشته باشد. جاروبرقی سامسونگ مخزن دار VC2500  با دستگیره آرگونومیک به یکی از پرفروشترین جاروبرقی سامسونگ تبدیل شده است.  لوله تلسکوپی در  زیر تصویر مربوط به آن را اورده ایم. 

راحتی استفاده با دستگیره ارگونومیک

فیلتر بهداشتی  Anti Bacterail  کاربردی و ایده آل

همانطور که می دانید در جاروبرقی از فیلتر استفاده می شود و این فیلتر می تواند کاربرد زیادی را داشته باشد. فیلتر آنتی باکتریال تا 99.99 درصد الرژن ها را جذب خود کرده و هوایی تصفیه شده را برای فضا فراهم می کند . این فیلتر تنقس موتور را هم اسانتر می کند و کارایی موتور را به حد ایده آل می رساند.  در جاروبرقی از فیلتر بهداشتی استفاده می شود و در بعضی از آنها فیلتر بهداشتی قابل شستشو می باشد. فیلتر بهداشتی قابل شستشو هزینه های بعدی خرید فیلتر را بهینه می کند. قیمت جاروبرقی سامسونگ بدون کیسه و یا قیمت جاروبرقی سامسونگ مخزنی و کیسه دار معمولا بیشتر قیمت جاروبرقی سامسونگ کیسه ای است. برای اطلاع از قیمت جاروبرقی به لینک زیر رجوع کنید:

لیست قیمت انواع جاروبرقی موجود در بازار 

جاروبرقی سامسونگ2000 وات  VC2500 مدل  VC20M255AWBEV  یکی از پرفروشترین جاروبرقی های سامسونگ است که به واسطه طراحی زیبا و کاربردی و توان بالا در میان کاربران بسیار جا افتاده است. جالب تر آنکه این جاروبرقی با رنگ های مختلفی روانه بازار شده است که برای هر رنگ نام مدلی اختصاص یافته است. برای اینکه اینکه همیشه انتخابی درست داشته باشید و یا جاروبرقی اصلی سامسونگ را خریداری کنید در لینک زیر می توانید آن را به دقت همراه با عکس و مشخصات مشاهده کنید:

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
سامسونگ
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
2000 وات
ظرفیت مخزن
2.5 لیتر
مخزنی
کیسه ای
ظرفیت کیسه
6 لیتر
نوع فیلتر
Anti-Bacteria
کنترل
روی جاروبرقی
میزان صدا
83 دسیبل
طول سیم
6 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
آبی نفتی
وزن
4.3 کیلوگرم
ابعاد
پهنا 280 میلیمتر- ارتفاع246 میلیمتر- عمق 390 میلیمتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha