ماشین لباسشویی 10 کیلو شستشو 6 کیلوخشک کن سامسونگ مدل WD10N645R2X Samsung Washing machine 1400RPM WD10N645R2X

ماشین لباسشویی 10 کیلو شستشو 6 کیلوخشک کن سامسونگ مدل WD10N645R2X
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
10 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۳/۱۵
بازدید:
۲۳۹
شناسه کالا:
1564965132166

ماشین لباسشویی سامسونگ WD10N645R2X دارای ظرفیت 10 کیلوگرم شستشو و 6 کیلو گرم خشک کن میباشد. این ماشین لباسشویی دربی فضایی دارد و می تواند از بهترین های سامسونگ می باشد. تعداد برنامه های آن 10 برنامه بوده وآپشن هایی برای شستشوی بهتر لباس ها دارد. سامسونگ در آن از موتور اینورتر دیجیتال استفاده کرده است که هم کم مصرف است و هم میزان صدایی کم دارد. ناگفته نماند که اینورتر از موتور و مایشن لباسشویی محافظت می کند و طول عمر آن را نیز افزایش می دهد. رنگ این ماشین لباسشویی نقره ای اینوکسی بوده و زیاد لکه را به خود نمی گیرد. یکی ازویژگی هایی که می توان آن را مختص سامسونگ دانست، قابلیت ادواش است که دربی کوچک بر روی درب بزرگ است ومی توان لباس ها را از طریق آن به فرایند شستشو اضافه کرد. ورودی اب فقط سرد دارد و از هیتر برای گرم کردن اب استفاده می کند. هیتر در این ماشین لباسشویی سرامیکی بوده  و کارایی گرم کنندگی بالایی دارد چراکه به خود رسوب نمی گیرد و گرما را به خوبی انتقال می دهد. کاربر باید از برنامه مناسب استفاده کند تا بهترین کارایی را از ماشین لباسشویی استخراج کند. معمولا برای هر نوع لباسی از برنامه استفاده می شود و سلامت و ایمنی لباس ها نیز باید تامین شده باشد. 

 

موتور اینورتر دیجیتال

موتور هسته اصلی هر وسیله می باشد. ماشین لباسشویی از یک موتور دوار استفاده می کند که باید یک روتور را بچرخاند. در ماشین لباسوشیی سامسونک از واسطه ای به نام تسمه بین درام و موتور استفاده می شود. موتور تسمه را چرخانده و تسمه هم درام را می چرخاند. به هر صورت یک فرایند چرخشی است که ممکن است لرزش هم داشته باشدو سامسونگ قبل از موتور از قطعه ای به نام اینورتر استفاده کرده است. اینورتر میزان مصرف را کاهش داده و از ماشین لباسشویی در برابر نوسانات برق محافظت می کند و از طرفی میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد. این ماشین لباسشویی میزان مصرفی کم دارد و رده انرژی مصرفی آن A++ می باشد. 

 

برنامه شسشتوی سریع

در بعضی از موارد که شما عجله دارید و می خواهید لباس های را خیلی تمیز و سریع هم در اختیار داشته باشید می توان از برنامه شستشوی سریع استفاده کرد. این برنامه مدت زمانی کم دارد و از طرفی نباید میزان و یا وزن زیادی داخل ماشین لباسشویی باشد. در این برنامه میزان مصرف آب و انرژی بهینه شده و به میزان یک برنامه با مدت زمان زیاد اب و انرژی و یا شوینده را مصرف نمی کند. 

 

آپشن شستشوی Intensive

در موارد که میزان کثیفی روی لباس ها زیاد است و یا اینکه لباس ها لکه های سخت دارند می توان از این قابلیت استفاده کرده البته شستشوی پر فشار آپشن بوده و برنامه نمی باشد. به این معنی که شما برنامه را انتخاب کرده و این آپشن را نیز انتخاب خواهید کرد. بدون شک انتخاب و به کاربردن آپشن ها کارایی شستشوی لباس ها را افزایش می دهند. 

 

 قابلیت تاخیر در فرایند شستشو

می توان برنامه را به ماشین لباسشویی داده و برای آن زمان شروع را تنظیم کرد. مثلا نمی خواهید که دقیقا در همان زمان شستشو صورت کیرد و آن را به ساعات دیگر به تعویق می اندازید. این ویژگی می تواند موجب صرفه جویی در زمان شود و خود یک کارایی بالا در ماشین لباسشویی است. شما می توانید زمان شستشو را به ساعات کم باری به تعویق بیندازید که مصرف انرژی کم می باشد. البته ماشین لباسشویی سامسونگ WD10 تمام اتوماتیک بوده و نیازی نیست کاربر بالاسر آن باشد.

 

قابلیت اضافه کردن لباس ها

اضافه کردن لباس به ماشین لباسشویی برای زمانی است که شما لباسی را فراموش کرده اید تا در داخل ماشین لباسشویی بیندازید. در این ماشین لباسشویی یک درب کوچک بر روی درب اصلی قرار گرفته است و می توان از طریق آن هر لباسی را اضافه کرد. البته اضافه کردن لباس ها باید در زمان شستشو باشد چراکه در زمان خشک کردن لباس اضافه شده تمیز نمی شود و ممکن است دیگر لباس ها را نیز کثیف کند.

 

طراحی جذاب و کاربردی 

ماشین لباسشویی سامسونگ WD10 دارای رنگ نقره ای اینوکسی است. این رنگ کمترلکه بر می دارد و همیشه به صورتی تمیز دیده می شود. درب این مشاین لباسشویی از شیشه حرارت دیده است و می تواند جذاب باشد. ور درب را فریمی نقره ای فراگرفته است و خود درب از شیشه حرارت دیده ساخته شده که ضد خش می باشد. در قسمت سمت راست پنلی لمسی برای تنظیم آپشن و برنامه وجود دارد و از طرفی برنامه ها هم با دکمه ولومی انتخاب می شوند. در این ماشین لباسشویی می توان ارتفاع را تنظیم کرد به گونه ای که در زیر کابینت جا شود. تنها یک ورودی آب دارد و از هیتر برای گرم کردن آب استفاده می کند.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
10 کیلوگرم
ظرفیت خشک کن
6 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
15 عدد
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور کف حذف کردن کف
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
سیستم عیب یابی هوشمند
دارد
Wi-Fi
زاویه باز شدن درب
171 درجه
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
شستشو با بخار
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha