ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WW90TA046AH Samsung Washing machine 9Kg 1400RPM WW90TA046AH

ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ 1400 دور مدل WW90TA046AH
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400 دور بر دقیقه
حجم درام
68 لیتر
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
ساخت
لهستان 2021
۱۵/۶۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۱/۲۳۳
شناسه کالا:
6142314527820
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW90TA046AH در سال 2020 تولید شده و ویژگی های متمایز و بارزتری نسبت به مدل های دیگر دارد. سامسونگ در این ماشن لباسشویی از موتور اینورتر دار دیجیتال استفاده کرده است که هم مصرف انرژی کمی دارد و هم ایمنی موتور با اینورتر تامین می شود. در ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ از ویژگی و قابلیت بخار هم استفاده شده است و می تواند به نوعی قابلیت ضد چروک و ضد آلرژی را داشته باشد. ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 دارای برنامه های زیادی است  می توان از برنامه ها و آپشن های آن به خوبی استفاده کرد. کاربران باید بدانند که برای کدام لباس ها از چه برنامه ای استفاده کنند. این ماشین لباسشویی دارای چرخش 1400 دور است و می تواند با توان بالایی لباس ها را شستشو دهد. مهمترین ویژگی های این ماشین لباسشویی سامسونگ، شستشو با بخار، شستشوی حبابی یا اکوبابل و شستشوی سریع 15 دقیقه ای لباس ها می باشند. 

 

موتور اینورتر دیجیتال

موتور در این ماشین لباسشویی از نوع تسمه ای است و برای چرخش درام ویا استوانه شستشو از تسمه استفاده می شود. شما می توانید به راحتی در صورت خرابی، تسمه را تعویض کنید. سامسونگ در آن از قطعه ای به نام اینورتر استفاده کرده است که مصرف انرژی را کاهش داده است. رده انرژی مصرفی آن A می باشد. میزان صدای آن برای خشک کردن 74 دسیبل است که برای شستشو این میزان صدا کمتر می باشد. اینورتر موجب افزایش طول عمر موتور شده است و در کشور های خارجی تا 10 سال ضمانت شده است. 

 

شستشوی حبابی اکوبابل

سامسونگ در ماشین های لباسشویی 2019 و 2020 خود از شستشوی حبابی یا اکوبابل استفاده کرده است. در آن محفظه ای برای ایجاد کف اختصاص داده شده است. این ماشین لباسشویی لباس ها را با کف شستشو  می دهد. حباب ها قدرت نفوذپذیری بالایی را دارند و لکه ها را خیلی سریع از روی لباس ها بر می دارند. این ویژگی برای لباس هایی که به حرارت حساسیت دارند بسیار کاربردی می باشد.

قابلیت بخار شور

ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو WW90TA046AH دارای قابلیت بخارشور را دارد. این ماشین لباسشویی از این جهت منحصر به فرد می باشد. در آن بخار به لباس ها ویژگی ضد چروک و ضد آلرژی می بخشد.

 

امکانات موجود در ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو با چرخش 1400 دور

ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلو WW90 دارای رنگ سفید است. برنامه ها در آن با دکمه ولومی انتخاب می شود و آپشن ها و رنج دمایی با پنل لمسی آن انتخاب می شوند. درب آن از شیشه حرارت دیده می باشد و به طرف چپ با زاویه 171 درجه باز می شود. درام در آن از استیل می باشد که جر بر نمی دارد و فرایند آبکشی را آسانتر می کند.  میزان صدا در آن کم بوده و برابر با 74 دسیبل است. به جهت اینکه لباس ها در دمای کم شستشو داده می شوند. برا الیافی که به دما حساسیت دارند بسیار کاربردی می باشد.

لیست قیمت ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400 دور بر دقیقه
حجم درام
68 لیتر
رده مصرف انرژی
َََ
رنگ
سفید
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
شستشو با بخار
ساخت
لهستان 2021
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha