کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 سرد و گرم مدل SC18000- E-PRO تولید 2022 AIR conditioner SCANDILUX 18000 MODEL SC18000- E-PRO produced in 2022

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 سرد و گرم مدل   SC18000- E-PRO تولید 2022
سازنده
اسکن دیلوکس
مدل
SC18000- E-PRO
ظرفیت BTU/h
18000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۱۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱۱/۲۶
بازدید:
۴۹۸

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 سرد و گرم مدل   SC18000- E-PRO تولید 2022

کولر گازی ها امروزه با قابلیت ها و عملکرد بسیار زیادی که دارند در بازار فروش شان  رونق پیدا کرده است. و رضایت بیشتر مشتریان را به خود جذب کرده اند. اغلب کاربران که در مناطق گرمسیری زندگی می کنند و هوای این منطقه بالای 60 درجه است، می توانند از کولر گازی با کمپرسور T3 استفاده است تا به خوبی محیط را تحت پوشش خود قرار دهد و جوابگوی کاملی باشد. کولر گازی scandilux18000 ساخت کشور فرانسه بوده و نوع کمپرسور این کولر گازی مدل اسکن دیلوکس، روتاری است.  کولر گازی scandilux 18000 قابلیت سرمایش و گرمایش را برای کاربران به ارمغان گذاشته تا بتوانند در فصل های سال از این محصول شرکت دیلوکس بهره مند شوند. این کولر گازی scandilux 18000 که در سال 2022  تولید شده وبا فیلتر یونی ضد آلرژی که دارد، می تواند هوای گرد و غبار ویا نا آسوده را به خود جذب کند. همچنین هوای تمیز تری را پدید آورد. این کولر گازی به گونه ای ساخته شده که می تواند هوا را به 4 جهت خود به طور منظم پخش کند. این فرآورده روی دیوار نصب خواهد شد و زیبایی سالن شما را دو چندان می کند.  رده مصرف انرژی A++ و کم صدا بودن و قدرت پرتاب 7 متری از امکانات دیگر این کولر گاز است. منتهی برق ورودی این کولر گازی اسکن دیلوکس تک فاز است و جنس این کولر از پلاستیک فشرده ساخته شده که استحکامی بالای دارد. در داخل کارتون کولر گازی دفترچه راهنما، ریموت، باتری، کایل و لوله مسی نیز به همراه دارد. برای متصل کردن پنل داخلی به خارجی از 5متر لوله مسی و کابلی استفاده کنید نیازی به خرید جداگانه ندارید. بنابراین این کولر گازی جز محصولاتی است که از تمام نظر کامل است و دارای حالت های متفاوتی بر روی ریموت کنترل می باشد تا کاربران بتوانند به صورت پیشرفته تر از این کولر گازی استفاده کنند.

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 سرد و گرم مدل   sc18000- e-pro تولید 2022

طراحی کولر گازی scandilux18000

همه ما دوست داریم در خانه‌ای با طراحی زیبا زندگی کنیم و حتما شما هم با ما هم عقیده هستید که توجه و تلاش برای داشتن یک دکوراسیون خوب، نقش مهمی در ایجاد یک خانه زیبا دارد. اما جدا از اینکه شما باید به تک تک جزئیات در زیباتر کردن خانه توجه کنید، انتخاب لوازم برقی مناسب نیز، تاثیر بسزایی در زیباتر شدن خانه دارند. اسکن دیلوکس تمام تلاش های خود را می کند تا موجب رضایت شما باشد. همانطور که در مطالب بالا بیان کردیم کولر گازی scandilux در سال 2022 تولید و روانه بازار شده است. این کولر گازی می تواند بر روی دیوار متصل شود. با طراحی و دیزاین خانه های تان ست شود. برای انتخاب کولرگازی به ابتکار زیادی نیاز است اما شرکت دیلوکس از این باره هم برای شما کم نگذاشته است. نام برند اسکن دیلوکس و اصالت کالا بر روی قسمت چپ کولر گازی 18 هزار دیده میشود. از انجایی که همراه خود 5 متر سیم و کابل مسی دارد به راحتی میتوانید در هنگام نصب یونیت داخلی با خارجی از آن استفاده کنید. قسمت یونیت خارجی که در بیرون از پنل داخلی نصب میشود مقاوم تر و محکم تر طراحی شده است. یکی از قطعات داخل پکیج خارجی کمپرسور می‌باشد، بنابراین مطمئن باشید که طول عمر آن فوق العاده زیاد می باشد چون با رادیاتور طلایی پوشیده شده و از کندانسور محافظت  می شود. شما می توانید این قسمت را توسط لوله و کابلی مسی به پنل داخلی کولر گازی وصل کنید و باد خنک از این طریق داخل منزل رایج کنید.

کمپرسور روتاری T3

کمپرسور به بیان دیگری از قابلیت و عملکرد بسیار بالای برخوردار است. در کولر گازی scandilux 18000 از کمپرسور روتاری T3 بهرمند شده است. همچنین دغدغه بیشتر کاربران این است با خرید کولر گازی، مصرف برق انها دو چندان میشود، اما مطمئن باشد که توسط این موتور مصرف برق 23% کاهش می باید. منتهی برای جذب حرارت از گازی به نام R410 استفاده شده است و هیچ آسیبی به محیط زیست نمی رساند و سرمایی بیشتری را تولید می کند. حتی این گاز از فرسودگی و خراب شدن کولر گازی جلوگیری می کند. یکی از قابلیت های این محصول، کم صدا بودن آن است ،یعنی هنگامی که فرآورده روشن است مانع آسایش و استراحت شما نمی شود. این محصول یکی از معتبر ترین کالاهای شرکت اسکن دیلوکس است که خواهان زیادی به خود جلب کرده و هم اکنون شما می توانید در سایت مجی کالا خریداری کنید. زمانی که این کمپرسور دچار تعمیر و آسیب می شود می توانید با کمترین زمان ممکن و با کمترین نرخ آن را به روز اول برگردانید. کمپرسور روتاری در این کولر گازی که برای مناطق گرم و خشک در نظر گرفته شده است، بهترین عملکرد را ارائه خواهد داد و خنک سازی را به بهترین صورت ممکن انجام می دهد.

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 سرد و گرم مدل   sc18000- e-pro تولید 2022

حالت فن در کولر گازی scandilux18000

زمانی که شما تمایل به روشن کردن کولر گازی ندارید، مخصوصا در فصل های بهار و پاییز که هوا خنک است و نیازی به روشن کردن کولر گازی نیست ولی میخواهید هوای اتاق را جابه جا کنید می توان با فعال کردن حالت فن در دستگاه بلافاصله هوا تغییر کند و از مصرف انرژی کمتری استفاده کند. به صورت کلی این فن است که می تواند هوای گرم را به داخل کولر بکشاند و هوای سرد را در عوض آن بیرون دهد و همچنین در حالت گرمایشی برعکس. زمانی که کولر گازی را روی حالت فن قرار می دهید بدون آنکه کولر گازی به صورت مدام قطع و وصل شود این فن روشن می ماند با خنک کنندگی ملایمی که ایجاد می‌کند هم در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و هم به تصفیه هوا کمک می کند و دما را کمی پایین می اورد.

حال خواب

حالت خواب در کولر گازی به این معنی است زمانی که  شما در حال استراحت و یا خواب هستید و تمایل دارید که دمای اتاق تان خنک باشد، می توانید کولر گازی را در حالت خواب فعال کنید تا به خواب عمیق بپردازید. بعضی از باد های کولر گازی زیان زیادی برای پوست، سردرد و عضلات دارد. اما با روشن کردن حالت خواب از این مشکل ها خبری نیست. همچنین زمانی که دما اتاق گرم باشد یک درجه کاهش و اگر سرد باشد یک درجه افزایش می‌یابد. از دیگر قابلیت های این کولر حالت توربو است   که بهترین جوابگویی برای مناطق گرمسیری T3  است. و به کمک کمپرسور می توان باد را به 4 جهت پخش نماید، دیگر نیاز نیست جلوی کولر بنشینید و منتظر خنک شدن بمانید. چون این حالت توربو با پرتاب سریع  کل محیط را خنک می نماید. این حالت می تواند کل محیط را خنک کند. کولر گازی اسکن دیلوکس scandilux 18000 که از دو قابلیت سرمایشی و گرمایشی برخوردار است، در هر دو عملکرد میتوانید از حالت توربو استفاده کنید چون برای هر دو مواقع مناسب است.

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 سرد و گرم مدل   sc18000- e-pro تولید 2022

فیلتر یونی

اکثر افراد بیشتر شبانه روزی خود را در منزل سپری می کنند هوای داخل خانه می تواند به مراتب آلوده تر از هوای بیرون باشد. شرکت دیلوکس نیز به فکر این مشکل بوده است. با تولید فیلتر یونی ضد آلرژی آنتی باکتریال، ویروس گرد و خاک اتاق را گرفته و در عوض هوای پاکیزه را برای کاربران عزیز تولید میکند. این فیلتر علاوه بر تندرستی، در تمیزی اتاق نقش بسزای دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مجی کالا سر بزنید و در مورد این فیلترها بیشتر اطلاعات کسب کنید. ولی به صورت کلی وجود آن در کولر گازی 18000 اسکن دیلوکس می تواند فوق العاده کارساز باشد و سلامتی تان را کاملا حفظ می نماید.

کولر گازی اسکن دیلوکس 18000 سرد و گرم مدل   sc18000- e-pro تولید 2022

جمع بندی

اکنون برای خرید ان مطمئن باشید که طراحی کولر گازی از شرکت اسکن دیلوکس با عملکرد بی نظیرش، خواهان زیادی برای خود به همراه داشته است. این کولر گازی با پنل سفید رنگ و ظرفیت 18000 می‌تواند برای منازل مسکونی و حتی دیگر مکان هایی که در طول روز در آنجا قرار میگیرید و مشغول به کار هستید، از همه مهمتر متراژ آنجا برابر 50 متر مربع است، فوق العاده مناسب می باشد. در مورد مصرف انرژی آن اطمینان حاصل کنید چون با کمپرسور روتاری و حالت های متنوع به نحو احسنت در مصرف کردن انرژی صرفه جویی می نماید و قبض های برق شما را اصلا بالا نمی برد. اگر تمایل به خرید این محصول را دارید، می توانید در سایت معتبر مجی کالا که در این زمینه سابقه زیادی دارد، محصول را سفارش دهید تا با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن، مالک این محصول اورجینال شوید. سایت مجی کالا آماده پاسخگویی به شما می باشد پس در اسرع وقت با تیم ماهر فروشگاه اینترنتی ما تماس بگیرید و از این کولر گازی اسکن دیلوکس برای همیشه بهره مند شوید.

قیمت های بروزانواع  کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی اسکن دیلوکس

برای مشاهده محصولات دیگر کلیک کنید

راهنمای خرید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
اسکن دیلوکس
مدل
SC18000- E-PRO
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت BTU/h
18000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
گاز خنک کننده
R410A
قدرت پرتاب باد
7 متر
رده مصرف انرژی
A++
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
چین
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر ضد باکتری-آنتی باکتریال
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha