شیک سونی 1400 وات مدل Shake-X70D Sony Shake X70D 1400W

شیک سونی 1400 وات مدل Shake-X70D
۳۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۹/۹
بازدید:
۴۸۱
شناسه کالا:
1392125321135
تضمین اصالت:

شیک سونی X70D یکی از سیستم های صوتی شرکت سونی است که کارایی و جذابیت آن موجب شده تا یکی از پر فروش های موجود در بازار باشد. این شیک توان 2400 وات دارد و معمولا قیمت بیشرتی به نسبت مدل های دیگر دارد. در آن از ویژگی های بارزی استفاده شده است که یک دنیا سرگرمی را برای کاربران به وجود می آورد. شما می توانید از هر ویژگی مثبت این شیک به خوبی استفاده کنید. قابلیت LDAC کمک می کند تا کیفیت داده های انتقالی به سیستم صوتی افزایش پیدا کند و در نهایت صوتی سرشار از جزئیات پخش شود. در این شیک سونی ورودی و خروجی های لازم مانند HDMI و Optical قرار گرفته است و می توان به راحتی از آن ها استفاده کرده. دارای دستگاه سی دی پلایر است و می توان با آن محتوای دیسکی را پخش کرد. سونی برای اینکه سرگرمی کاربران دوچندان شود از سیستم نورپردازی استفاده کرده است که متناسب با نوع آن ها و ریتمی که دارند نور های رنگی از ای سیستم صوتی پخش می شود و البته می توان به صورت منوال و یا دستی آن ها تنظیم کرد. شیک X70D  قابلیت و یا پروت اتصاب میکروفون و یا گیتار را دارد و این شنان می دهد که انتخابی بوده و کاربر می تواند صدای خود را در محتوای پخش قرار دهد. 

 

ورودی و خروجی های این سیستم صوتی

در این سیستم صوتی از پورت HDMI، پورت اپتیکال و پورت های میکروفون و یا USB استفاده شده است. در آن شما می توانید برای انتقال صدای تلویزیون و یا هر فرستنده صوتی دیگری از پورت HDMI استفاده کنید. ورودی USB در این سیستم صوتی این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید فایل ها را با آن پخش کنید. این دستگاه خروجی صوتی دارد و می توان صدای آن را با اسپیکر های دیگر پخش کرده و چند اسپیکر را با هم لینک کرد.

 

اتصال گیتار یا ویژگی کارائوکه در سیستم صوتی X70D سونی

شما می توانید به این سیستم صوتی میکروفون و یا گیتار را وصل کنید. حتما تجربه ای خوب خواهد بود تا صدای خود را در زمینه موسیقی پخش شده ادغام کنید. برای گیتار و برای میکروفون از یک ورودی استفاده شده است. 

 

نورپردازی، ایجاد هیجان

 همانطور که می دانید این شیک سونی به صورت دو عددی یا دوقلو می باشد. در آن شما می توایند نور پردازی را فعال کرده تا رنگ های مورد نظر به صورت پیش فرض منتشر شوند. شما می توانید این قابلیت را در زمان تاریکی و یا کم نور بودن فضا فعال کنید تا مجلس گرم تر و پر شور تر شود.

 

بلوتوث و NFC

 شما می توانید با این دستگاه محتوا را از گوشی های همراه پخش کنید. بلوتوث و یا مادون قرمز برای پخش صدا در این سیست صوتی در دسترس می باشند. حتی می توان با استفاده از تلفن های هوشمند این قابلیت را انجام داد و رنگ های منتشر شده در نور پردازی هم تغییر کنند. البته برای کنترل دستگاه از ریموت کنترلی استفاده می شود که در داخل باکس وجود دارد. 

 

فرمت هایی که با سیستم صوتی سونی X70D پشتیبانی می شوند

فرمت های صوتی انواعی مختلف دارند و بسته به اینکه فشرده باشند و یا غیر فشرده کیفیتی متفاوت را می توان از آن ها استخراج کرد. در این سیستم صوتی فرمت دالبی دیجیتال و DTS پشتیبانی می شوند این فرمت ها در اکثر محتوا وجود دارند. اما فرمت هایی از صدا و تصویر هستند که امروزه در بازار فراوان هستند و این سیستم صوتی همه ان ها را پشتیبانی می کند.

 

قابلیت ارتقا دادن و افزایش کانال های صوتی

 در این سیستم صوتی می توان صدا را ارتقا داد. دو پورت برای ورودی صدا موجود می باشد. شما می توانید در کنار این سیستم صوتی از سیستم صوتی دیگری استفاده کنید و صدای فضا را با افزایش کانال های صوتی به چند کاناله ارتقا دهید.

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha