اتو بخار تفال 2800 وات مدل FV6870 TEFAL STEAM IRON 2800 WATT MODEL FV6870

اتو بخار تفال 2800 وات مدل FV6870
سازنده
تفال
حداکثرقدرت
2800 وات
ظرفیت مخزن
350 میلی لیتر
مخزنی
رنگ
زرشکی
ساخت
فرانسه
۳/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱۱/۲۶
بازدید:
۱/۰۶۱
شناسه کالا:
5236001232014
تضمین اصالت:

اتو بخار تفال 2800 وات مدل FV6870

اتو نیز امروزه به وسیله ایی ضروری در هر خانه ایی تبدیل شده است و کمتر خانواده ایی هستند که اتو لازم نداشته باشند، تمام افراد به شیک بودن ظاهرشان بسیار اهمیت می دهند و تنها با اتو کردن لباس‌ های شان رنگی دیگر خواهند گرفت. شرکت تفال  با اتو هایی که وارد بازار کرده است، بسیار شناخته شده است زیرا تمامی محصولات این شرکت در رده بالایی قرار دارند و کاملا با کیفیت می باشند. حال ما به شما یکی از مدل های اتوبخار شرکت تفال که اتو تفال فرانسه مدل FV6870 می باشد را معرفی می کنیم، که ساخت سال 2021 می باشد، اتو تفال بخار دار به رنگ زرشکی و ابی، کاملا خوش دست  در بازار موجود می باشد. این محصول می تواند به شیک بودن ظاهر شما کمک کند. بدون شک هر لباسی قبل از پوشیدن به اتو کردن نیاز دارد، مطمئناً برای افراد خانواده چیزی خوش دست تر از اتو تفال پیدا نخواهید کرد. کف این اتو از جنس Durilium Airglide ساخته شده و از تغییر رنگ لباس جلوگیری خواهد کرد، این اتو حتی زمانی که شما ان را در حالت روشن بودن قرار می‌دهید، اگر بر روی لباس بگذارید و فراموش کنید آن را بردارید یا خاموش کنید، هیچ نوع اسیبی به لباس هایتان نخواهد زد و به طور خودکار خاموش خواهد شد، همانند بسیاری از اتو های موجود در بازار نیز بر روی لباس های تان هنگام زدن دکمه بخار هیچ رسوبی را بر جای نمی گذارد و دارای سیستم رسوب گیر می باشد، ظرفیت مخزن آب آن 350 میلی لیتر می باشد و توان مصرفی در حد 2800 وات دارد، اتو تفال FV6870 بخار دهی پیوسته 40mg و لحظه ای 260mg عالی دارد، حتی به طور عمودی لباس هایتان را اتو می زند. اتو  تفال فرانسه مدل FV6870  دارای سیستم ضد چکه نیز می باشد، قطعات به کار رفته در ساخت این نوع اتو ضد فرسودگی می باشد و کاملا مستحکم ساخته شده است. اتو تفال 6870 دارای قابلیت خود تمیز کنندگی می باشد. همچنین مهمترین ویژگی که این اتو دارد صرفه جویی در مصرف برق می باشد و کاملا کم مصرف است. ما در ادامه ی این صفحه قصد بررسی کامل تمام ویژگی های ان را داریم و شما نسبت به خرید ان مطمئن تر خواهیم کرد.

اتو بخار تفال 2800 وات مدل fv6870

طراحی اتو تفال فرانسه مدل FV6870

اتو نیز همانند هر وسیله ی خانگی دیگر لازم است که ظاهری زیبا داشته باشد و کاملا مستحکم ساخته شده باشد، در عین حال اتو تفال به دلیل اینکه دستی می باشد و در طول روز زمان زیادی ممکن است در دست قرار بگیرد، باید خوش دست نیز باشد تا به راحتی در دستانتان جای بگیرد و باعث اذیت شما هنگام کار با آن نشود. اتو تفال فرانسه مدل FV6870  چنین ویژگی هایی را دارد، زیرا بسیار خوش دست ساخته شده است و به راحتی می توانید ساعات زیادی را نیز با آن کار کنید و احساس خستگی نخواهید کرد، به دلیل زیبا بودن رنگ هایش نیز سر حالی را به وجود خواهد آورد و خستگی از شما دور خواهد شد. در عین حال این ویژگی های که دارد جنس بدنه آن نیز از پلاستیکی ساخته شده است که بسیار مقاوم می باشد و جنس کف اتو تفال از Durilium Airglide ساخته شده است و از برق افتادگی روی لباس هایتان جلوگیری می کند و هیچ آسیبی به لباس وارد نمی کند، بخار کاملا یکسان بر روی لباس پخش خواهد شد و لباسی مرتب تحویل شما خواهد داد. به دلیل نوک تیزی که دارد همانند سایر اتو دستی های دیگر به اتو کردن کنار دکمه ها و گوشه های لباس کمک خواهد کرد و شما می توانید با خرید اتو تفال فرانسه مدل 6870 هر نوع پارچه و لباسی را حتی پرده ها و ملافه هایتان را راحت اتو کنید.

سیستم ضد چکه در اتو تفال FV6870

در بسیاری از مواقع پیش می اید بعد از اتو کردن لباس و پارچه های مورد نظرتان لکه های سفیدی بر روی انها مشاهده خواهید کرد و لباس شما را کثیف جلوه می دهد، اما شما با خرید اتو تفال 6870  این مشکل را نخواهید داشت، زیرا دارای سیستم ضد چکه می باشد و لباسهای تان را بدون وجود لکه های زشت اتو میکند و ان ها تمیز و تازه در اختیار تان می‌گذارد.

سیستم ضد رسوب در اتو تفال FV6870

وسایل برقی که با اب کار می کنند بیشتر در معرض رسوب زدگی قرار دارند به خصوص مناطقی که آب آن به طور طبیعی رسوب دارد، موجب می شود سوراخ های بخار که زیر اتو قرار دارد، مسدود شوند و لباسهای تان به زیبایی اتو نشوند، همچنین در این صورت به جای بخار تکه های رسوب بر روی لباس برجای می ماند، با خرید این مدل اتو دیگر لازم نیست نگران چنین موضوعی باشید، زیرا دارای سیستم ضد رسوب و رسوب زدایی می باشد و از رسوب زدن دستگاه شما جلوگیری می کند. با خرید اتو بخار تفال دستگاه تان همیشه به صورت تازه و تمیز باقی خواهد ماند، دیگر همانند اتو های قدیمی از اتو زدن خسته نخواهید شد و هنگام دیدن لباس های مرتب لذت را تجربه خواهید کرد.

سیستم قطح شدن خودکار

سیستم قطع شدن خودکار اتو بخار یکی از ویژگی های عالی ان می‌باشد. این قابلیتی بسیار کاربردی و مهم است، هنگامی که شما در حال اتو کردن هستید و برای مدتی مجبور ید از اتو غافل شوید یا حتی زمانی ک فراموش کرده اید که اتو را بر روی لباس قرار داده اید، بدون اینکه آن را خاموش کنید، لازم نیست نگران باشید زیرا با وجود قابلیت خاموش شدن خودکار اتو تفال فرانسه مدل 6870 بدون اسیب زدن به لباستان خاموش خواهد شد و بعد از اینکه بخواهید دوباره شروع به اتو زدن بکنید از این حالت خارج شده و راحت می توانید به اتو کردن خود ادامه دهید.

بخار دهی عمودی در اتو تفال 6870

بخار دهی عمودی در اتو تفال 6870

با وجود چنین ویژگی این امکان به راحتی برای شما فراهم می شود که حتی بدون اینکه اتو را بر روی پارچه قرار دهید با استفاده از قرار دادن اتو به صورت عمودی و با زدن دکمه بخار پارچه شما صاف و بدون چروک تحویل تان خواهد داد.

قابلیت اسپری کردن آب

اتو تفال 6870 قابلیت اسپری کردن آب بروی لباس را نیز دارد و تنها با زدن دکمه که بر روی اتو قرار دارد این قابلیت برایتان فعال می شود و آب از منفذی که نزدیک نوک اتو قرار دارد بر روی لباس شما اسپری خواهد شد، در نتیجه راحت تر میتوانید اتو کشی را انجام دهید.

قابلیت کنترل دما

این اتو برای تمامی پارچه های کلفت و حتی بسیار نازک نیز قابل استفاده می باشد و به پارچه شما اسیبی نخواهد زد. هنگامی که اتو بخار را بر روی پارچه می گذارید با توجه به جنس پارچه دما از آن خارج خواهد شد و مطابق جنس پارچه دما به طور خودکار تنظیم خواهد شد و نیازی به تعیین دما توسط شما نمی باشد.

کلام اخر

اگر خواهان اتوبخار دستی خوش دست هستید و می خواهید هنگام اتو زدن خسته نشوید، یا تمایل دارید اتویی بخرید که دیگر لباس هایتان دارای لک نباشد، و اگر می خواهید اتویی خریداری  کنید تا از برق افتادن و سوختگی سطحی لباستان خیالتان راحت شود. مدل مورد بررسی ما گزینه ای بسیار عالی است. دیگر می توانید سالیان زیادی از آن استفاده کنید و از رسوب زدن به دور باشد و تمیزی و تازگی خود را از دست ندهد، ما به شما اتو تفال فرانسه مدل FV6870 را با قیمتی مناسب و ایده ال پیشنهاد می کنیم که هم از نظر جنس عالی و با کیفیت و هم طراحیی زیبا برخودار است و شما را از خرید زود به زود اتو دور خواهد کرد. این محصول لباس های مرتب و تمیز تحویل شما خواهد داد. پس برای خرید انواع اتو و این محصول عالی از همه جهات می توانید با سایت مجی کالا ارتباط بگیرید و ویژگی های اتو تفال فرانسه مدل FV6870 را خودتان تجربه کنید.

لیست بروزترین قیمت لوازم آشپزخانه و انواع اتو

دیدن موارد بیشتر

برای مشاهده محصولات دیگر کلیک کنید

راهنمای خرید

ویژگی های فنی
سازنده
تفال
مشخصات کلی
نوع
اتوبخار دستی
حداکثرقدرت
2800 وات
ظرفیت مخزن
350 میلی لیتر
مخزنی
رنگ
زرشکی
ساخت
فرانسه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha