کولر گازی 18000 یونیوا سرد و گرم اینورتر مدل UN-ms18 TITANIUM Univa hot and cold air conditioner model UN ms18 TITANIUM

کولر گازی 18000 یونیوا سرد و گرم اینورتر مدل UN-ms18 TITANIUM
سازنده
یونیوا
مدل
UN-MS18 TITANIUM
ظرفیت BTU/h
18000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۲۴/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱۱/۲۶
بازدید:
۵۱۹
شناسه کالا:
1392125321130
تضمین اصالت:

کولر گازی 18000 سرد و گرم یونیوا مدل UN-ms18 TITANIUM

امروزه با گرم شدن هوا نیاز ما به هوای خنک زیاد است تا از گرما زدگی و بیمار شدن از شدت گرما دور بمانیم. کولر گازی در این روزها از وسایل ضروری هر خانه به شمار می‌رود و برای همین انتخاب کولری با کیفیت از دغدغه‌های شما است. کولر گازی 18000 یونیوا سرد و گرما اینورتر R410a  مدل UN-ms18 TITANIUM با خنک کردن تمام مناطق مختلف گرمای منزل شما را به حد معمول می‌رساند تا از تابستان لذت تمام را ببرید. همچنین با هوای خنک آن سراسر از آرامش است. این کولر گازی دارای ظرفیت خنک کنندگی دو تنی است که هوای گرم اتاق بزرگ و متوسط را کاهش می‌دهد. کولر گازی 18000 یونیوا با کمپرسور روتاری دو تنی هوای خنک سالمی را برای شما تولید می‌کند تا سلامتی شما را حفظ کند. همچنین با این کمپرسور صدای موتور را به حداقل معمول رسانده تا صدایش شما را آزار ندهد. کولر گازی 18000 یونیوا سرد و گرم اینورتر گاز R410a مدل UN-ms18 هوای خنک و سالمی را برای شما به ارمغان می‌آورد. ترموستات های جداگانه به شما امکان کنترل مناطق از خانه را می‌دهد که مناطق خاصی را خنک کنید و هوای کولر را به مناطقی که می‌خواهید بدهد تا خنک شود. و همچنین این باعث می‌شود که در دراز مدت انرژی کمی ‌مصرف شود و در هزینه صرف جویی بسیاری می‌شود. هر ترموستات مخصوص هر منطقه از خانه شماست که تمام منزل شما به طور یکسان خنک می‌شود. این کولر دارای تایمر خواب و فیلتر ویتامین ‌c می‌باشد. این ac دارای طراحی شیک و مدرن است. و همچنین دارای منحنی های صاف است که زرق برق زیادی به کولر بخشیده است که جذابیت منزل شما را چند برابر می‌کند. این کولر گازی برای خنک کردن خانه‌ی شما و لذت از تابستان شماست و خنک کردن سریع و ماندگاری هوای خنک دارد. همچنین کولر با کمپرسور روتاری دو تنی طول عمر بیشتر دارد. وزن این کولر متوسط است که جابه جایی آن مشکل نبوده و آسان هم است و استحکام زیادی دارد. یونیوا با تولید این کولر گازی آسودگی را برای شما می‌آورد. همچنین مصرف کنندگانی که تا به حال از این محصول استفاده کردند رضایت کامل داشتند و شما هم با خرید این محصول تابستانی خنک را برای خود ایجاد کنید. علاوه بر این قیمت مناسب کولر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است چون کارایی با کیفیت و قیمت مناسب ایجاد این جلب توجه است. 

کولر گازی 18000 سرد و گرم یونیوا مدل un-ms18 titanium

طراحی کولر گازی UN-ms18 TITANIUM

طراحی شیک و مدرن این کولر خانه‌ی شما را چند برابر جذاب‌تر کرده به گونه‌ای که منزل شما را لوکس نمایش می‌دهد. با طراحی که دارد توجه شما را به خود اختصاص می‌دهد. با خرید کولر گازی 18000 یونیوا R410a مدل UN-ms18 دکوراسیون خانه‌ی شما تغییری چندان می‌کند که نمایی متفاوت را به خانه‌ها یتان می‌بخشد. این کولر معمولا شامل یک جعبه مستطیل شکل است که بر روی دیوار داخلی نصب شده است و حاوی یک فن گردشی و  شیر انبساط و  اوپراتور است. جوری طراحی شده نمای خانه شما را جذاب کرده و همچنین طوری شکل آن طوری است که شلخته نیست. کولر گازی 1800 سرد و گرم مدل UN-ms18 TITANIU را به دو پکیج یا واحد ترمینال تقسیم می‌کند واحد دستگاه در نمای بیرونی ساختمان قرار دارد و شامل کمپرسور است. واحد تبخیر در قسمت داخلی قرار دارد و خنک کننده و توزیع هوا را کنترل می‌کند. کولر گازی 18000 سرد گرم یونیوا یک لوله مبرد از بین دیواره واحدهای متراکم و تبخیر عبور می‌کند. و یک لوله ثانویه که به موازات لوله مبرد قرار دارد آبی را که از سیم‌ پیج‌های اوپراتور داخلی متراکم می‌شود تخلیه می‌شود. همچنین واحد دستگاه یک واحد بیرونی بزرگ و جعبه ای شکل است که شامل کمپرسور و فن متراکم است که کولر گازی یونیوا از همان کانال و فن دمنده استفاده می‌کند که سیستم گرمایشی شما است. رطوبت متراکم شده روی کویل‌های اوپراتور معمولا از طریق لوله‌ای که به زه کشی کف می‌رود تخلیه می‌شود. پنل داخلی این کولر گازی هنگام نصب شدن به دیوار به صورت کامل به آن میچسبد و هیچگونه فضای خالی جا میگذارد. علاوه بر این نمایشگر دیجیتال که دارد میزان سردی و گرمی را می‌توانید تنظیم کنید همچنین از ریموت کنترل برخوردار است که امکان تنظیم حالت دما از دور می‌باشد. رنگ کولر سفید است که می‌توان با اکثر دکوراسیون منزلتان ست گردد. و جنس کولر فلزی و مقاوم و محکم است در برابر نور خورشید و رطوبت بسیار مقاومت نشان می‌دهد. در بخش پایانی کولر گازی پره‌ های کولر گازی طراحی شده‌اند که در قسمت پایانی آن قرار دارد و وظیفه تنظیم مسیر پرتاب بادها را بر عهده دارد.

موتور کولر گازی UN-ms18 TITANIUM

در خرید وسایل موتور وسایل یکی از اولویت‌هاست که چه نوع موتوری است و کارایی آن چگونه است. در کولر گازی 18000 سرد گرم یونیوا کمپرسور روتاری دو تنی به کار رفته است که عملکرد با کیفیت و ویژه‌ای دارد که ارزش و قیمت کولر را افزایش داده است. این کمپرسور از دو محفظه ساخته شده است که در یک محفظه گاز مکش می‌شود و در محفظه ی دیگر با وجود یک سیلندر و یک پیستون متحرک عملیات فشرده سازی انجام می‌گیرد. این کمپرسور روتاری به کمپرسور دورانی یا کمپرسور پیج دوار نیز معروف است. همچنین این کمپرسور از تیغه‌هایی تشکیل شده است که با گردش 360 درجه ای عمل مکش و فشرده سازی گاز مبرد را انجام داده و گاز مبرد به داخل کمپرسور وارد شده و به سمت لوله دهش و خروجی حرکت می‌کند. این کمپرسور اغلب برای مناطقی که فشار زیاد است تولید شده است که با مناطق آنجا سازگاری دارد. کمپرسور روتاری به نسبت کمپرسور های سیلندر پیستونی و رفت و برگشتی مصرف انرژی و برق کمتری دارد و راندمان بالایی هم نیز دارا می‌باشد. علاوه بر این دارای میزان خیلی کمی سر و صدا است که آزار دهنده نیست و استراحت را به شما کنار هوای خنک خود می‌دهد. عملکرد این کولر به گونه است که ابتدا گاز در محفظه مکیده می‌شود و سپس با چرخش دورانی پیستون درون محفظه ی سیلندر شیر ورودی باز می‌شود و گاز در فضای خالی ایجاد شده بین پره‌ها قرار می‌گیرد بعد هم شیر ورودی بسته می‌شود و با چرخش پره‌ها دما و فشار موجود افزایش می‌یابد و عملیات فشرده سازی انجام می‌شود. زمانی هم که عملیات فشرده سازی به پایان رسید مشیر تخلیه می‌شود و گاز با فشار و دما بالا به بیرون هدایت می‌شود. و این مراحل زمانی که 360 درجه پره‌ها چرخید تکرار می‌شود.

موتور کولر گازی un-ms18 titanium

قابلیت های کولر گازی 18 هزار مدل UN-ms18 TITANIUM

کولر گازی 18000 یونیوا سرد و گرم کولر گاز R410a مدل UN-ms18 TITANIUM پر قدرت و کم مصرف و کاملا مناسب با آب و هوای ایران است. کولر گازی 18000 یونیوا در آزمایشگاه آنها را آزمایش کردند تا در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی بهترین عملکرد را داشته باشد. این کولر گازی مجهز به سرمایش و گرمایش است. در این کولر از گاز R410a استفاده می‌شود که بهترین عملکرد در سرمایش را دارد. در این سری از کولرها به دلیل استفاده از گاز R410a بسیار کم بهینه است. ،پنل داخلی این نوع کولر بسیار بی صدا بوده و صدایی کمی دارد. همچنین این کولر قابلیت جریان هوا در 4 جهت خانه‌ی شما می‌باشد که تمام نقاط خانه به طور یکنواخت خنک می‌باشد. فیلترهایی در این کولر به کار رفته است تا کارایی مناسبی را برای شما به ارمغان آورد. در این کولر فیلتر ضد هوای نا مطبوع به کار رفته است که با آزاد کردن یون‌های آنها باکتری‌ها از بین می‌رود و هوایی کاملا پاک و تمیز را دارید، این فیلترها نه تنها باکتری‌ها را میکشند بلکه مانع رشد میکروب و ویروس، قارچ می‌شود. این فیلترها با جذب میکروب‌ها توسط سلول‌های موجود در فیلتر آنها را از بین می‌برد. و همچنین کولر گازی 1800 یونیوا قابلیت خنک کنندگی سریع را دارد که شما را در مدت زمان کم به هوای خنک می‌رساند. علاوه بر این قابلیت سرمایش 18000 و گرمایش 19000 را دارد. با انتخاب این کولر در مصرف برق هم صرف جویی را دارید که قابلیت مصرف برق تک فاز دارد. وجود قابلیت تایمر خواب در این کولر فناوری مفیدی است که امکان کنترل آن از راه دور با استفاده از ریموت کنترل است. تصور کنید روزی گرم شما در خانه نباشید و با استفاده از تایمر کولر شما در موقع تنظیم روشن می‌شود و وقتی شما به منزل برگردید منزلی خنک را دارید که برای استراحت در هوای خنک آماه است.

سخن آخر

بدون شک انتخاب کولر گازی 18000 یونیوا سرد و گرم R410a مدل UN-ms18 TITANIUM از بهترین‌ انتخاب هاست که می‌کنید. قابلیت بالا و کارایی با کیفیت که دارد می‌تواند منزل شما را سازگار با آب و هوایی که در محل زندگیتان است خنک کند. از کولر گازی 18000 یونیوا برای مناطق مختلف کارایی دارد ولی در ایران این کمپرسور برای شمال و شمال غربی کاملا مناسب است و لذت از سرمایش و گرمایش آن را ببرید. همچنین این کمپرسور کارایی بالایی دارد و با وجود ترموستات‌ها انرژی کمی هم مصرف می‌شود. قیمت آن هم متناسب با کارایی و کیفیت کولر مناسب است و اجناس‌های دیگر هستند که از این کولر ارزان‌تر و کارایی این کولر را به آن نسبت دادند ولی کارایی همچون این کولر ندارند و در عین حال برای سلامتی شما مضرر هستند چون هوای پاک بدون میکروب را برای شما نمی‌آورند. پس بدون تردید برای خردی این کولر اقدام نمایید تا از همچین محصول‌ها تک برخوردار باشید.

لیست بروزترین قیمت های کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی یونیوا

 

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
یونیوا
مدل
UN-MS18 TITANIUM
ظرفیت BTU/h
18000
ظرفیت سرمایش
19000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
گاز خنک کننده
R410a
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
چین
کابل برق
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha