مانیتور شیائومی 24 اینچ Full HD مدل Xiaomi MI 1C Xiaomi Desktop Monitor 24 Inch Full HD MI 1C

مانیتور شیائومی 24 اینچ Full HD مدل Xiaomi MI 1C
اندازه صفحه نمایش
24 اینچ
تکنولوژی پنل
IPS
زمان پاسخگویی(Response Time)
6 میلی ثانیه
نمایش رنگ
16.7 میلیون رنگ
۴/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۳۰
بازدید:
۱/۳۶۱
شناسه کالا:
1392125321131

مانیتور شیائومی 1C یکی از محصولات بسیار با کیفیت شرکت شیائومی می باشد که اخیرا وارد بازار شده است. این مانیتور دارای کیفیت تصویر Full HD است و رزولوشن 1080P است. تصویر در این مانیتور بسیار شفاف بوده و قابلیت های بالایی را دارد. در آن زمان پاسخگویی صفحه نمایش 6 میلی ثانیه است که برای بازی فوق العاده می باشد. در آن از پورت های کاربردی می HDMI و VGA استفاده شده است که می توانند کاربرد خاص خود را داشته باشند. صفحه نمایش در این مانیتور به گونه ای چشم را اذیت نمی کند و از از انتشار نور آبی جلوگیری به عمل می آورد. در ان یک پایه وزن مانیتور را نگه داشته و قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. طراحی این تلویزیون به صورتی از سه طرف کمترین حاشیه صفحه نمایش را دارد. 

 

 

 

کیفیت تصویر Full HD

در مانیتور شیائومی 1C رزولوشن 1080P می باشند. روشنایی تصویر در آن برابر با 250 کاندلا بر مربع است. روشنایی تصویر این مانیتور با نورپردازی Direct محقق می شود و می توان گفت که کارایی بالایی برای نمایش متون دارد. در آن نرخ فرکانس 60 هرتز است و می تواند بازی های 24 و 60 فریم را به خوبی پشتیبانی کند. 

 

نوع پنل در مانیتور شیائومی

پنل در مانیتور شیائومی از نوع IPS است. IPS یا In-Plane Switching یک نوع ارایش پیکسلی است که در آن پیکسل ها به صورت افقی قرار گرفته اند. این نوع آرایش دارای زاویه دید بالا بوده و کمک می کند تا بتوان از مانیتوربرای بازی به بهترین نحو ممکن مخصوصا برای بازی های گروهی استفاده کرد. در این مانیتور از یک پورت HDMI و یک پورت VGA استفاده شده است. شما می توانید از این پورت ها برای کاربری های بخصوصی استفاده کند.

 

 

ویژگی های فنی
اندازه صفحه نمایش
24 اینچ
تکنولوژی پنل
IPS
رزولوشن پنل
Full HD
روشنایی پنل
250 کاندلا
کنتراست
1000
زمان پاسخگویی(Response Time)
6 میلی ثانیه
عمق نمایش رنگ
8 بیت
زاویه دید
178 درجه
نمایش رنگ
16.7 میلیون رنگ
پورت HDMI
1
پورت خروجی صدا
1
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha