کولر گازی 30000 هزار هایسنس سرد و گرم مدل AS-30HR4SBBTV00 30000 Hisense hot and cold air conditioner model AS 30HR4SBBTV00

کولر گازی 30000 هزار هایسنس سرد و گرم مدل AS-30HR4SBBTV00
سازنده
هایسنس
مدل
AS-30HR4SBBTV00
ظرفیت BTU/h
30000
کلاس منطقه آب و هوایی
معتدل T1
ریموت کنترل
۳۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۳/۲/۲۱
بازدید:
۱/۰۸۶
شناسه کالا:
7671094327865

نقد و بررسی کولرگازی سرد و گرم T1 هایسنس AS-30HR4SBBTV00

 

شرکت هایسنس یکی دیگر از محصولات خود را با طراحی متفاوتی وارد بازار کرده است، بدون شک در این هوای گرم تابستان خرید چنین محصولی فوق العاده لازم است. اگر تاکنون اقدام به خرید کولر گازی نکرده‌اید، نیازمند خرید محصولی جهت خنک کردن منزل و محل کار دارید، کولر گازی AS-30HR4SBBTV00 محصولی منحصر به فرد است که با ظرفیت 30000 توسط برند هایسنس ساخته شده است. این مدل کولر گازی در پذیرایی و مغازه‌ها می‌تواند جواب دهی عالی به ارمغان بیاورد. کولر گازی هایسنس با رنگ سفید ساخته شده است از مدل هایی است که از دو قسمت یونیت داخلی و خارجی ساخته شده است.  مقاومت بالایی در ساخت کولر گازی AS-30HR4SB  استفاده شده تا سالهای طولانی قابل بهره‌برداری باشد.  شرکت هایسنس این مدل را با قابلیت های فراوانی همراه کرده است و به عنوان مدلی به صرفه از کیفیت و کارایی زیادی بهره مند است. توانایی خنک کننده گی زیادی دارد و جزو محصولات قیمت مناسب می باشد. هایسنس از گاز خنک کننده R410a استفاده کرده است و به عنوان یک گاز محافظ محیط زیست تمام آلودگی های محیط را حذف کرده بسیار پر سرعت در محیط پخش می گردد. محدوده آب و هوایی عملکرد کولر گازی با توجه به برخورداری از کمپرسور روتاری T1 برای مناطق معتدل مناسب است. خرید کولر گازی AS-30HR4SBBTV00 تا دمای 45 درجه سانتی‌گراد مناسب است. فرایند سرد کنندگی و خنک کنندگی کولر گازی در محدوده ذکر شده بسیار عالی بوده و اصلا باعث کاهش کارایی نمیشود. همانطور که اشاره کردیم با کمک کمپرسور روتاری بهترین کارکرد را ارائه می‌دهد. کمپرسور روتاری با گردش 360 درجه تیغه‌ها منجر به ارائه مکشی خاص و تولید هوای خنک می‌گردد. کولری AS-30HR4SBBTV00 با ظرفیت 30 هزار فاقد اینورتر می باشد. این کولر گازی کمترین مصرف انرژی و کمترین صدا را دارد، بنابراین جز محصولات بهینه ی شرکت هایسنس میباشد. همانطور که اشاره کردیم برای زمستان هم قابل استفاده است و می تواند هوای گرم را در فصل های بسیار سرد زمستان تامین نماید. در این صورت نیازی به خرید محصولات دیگر نیست. تمام فصل‌های سال را با هوای خنک و یکپارچه با خرید کولر گازی سپری کنید، بدون آنکه کیفیت دستگاه کاهش پیدا کند. اکنون در ادامه توضیحات بیشتری را خدمت شما ارائه می دهیم.

 

 

 

 

طراحی محکم و نصب راحت کولرگازی هایسنس مدل AS-30HR4SBB

 

یکی دیگر از طراحی خاص و دلربا کولر گازی, مختص همین مدل هایسنس است که جذابیت ظاهری لحاظ شده برای ان بی نظیر است و بسیار ظریف کار شده است؛ کولر گازی AS-30HR4SBB تکمیل کننده دکوراسیون شیک منزل شما بوده و منجر به جذاب تر کردن محیط اطراف می‌شود. لذا بعضی از مخاطبان این کولر گازی را با ظرفیت 30000 برای پذیرایی هم خریداری می کنند. برای مکانهای عمومی هم می‌تواند مناسب باشد. بنابراین در هر جایی نصب شود، علاوه بر آن که عملکردش را انجام می‌دهد منجر به افزایش مدرنیته بودن دکوراسیون اطراف می گردد. همانطور که بر روی عکس های روی صفحه مشاهده مینمایید از دو قسمت یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است که داخلی همان پنل کولر گازی است و قابل اتصال به دیوار می باشد. یعنی باید پایین تر از سقف به دیوار وصل شود. کولر گازی AS-30HR4SBB با پرتاب باد چهار جهته کل اطرافش را در بر می گیرد و هوا را پخش می نماید. قدرت پرتاب بسیار عالی دارد و بدون تردید در کمترین زمان ممکن به هوای مطلوب خواهید رسید. کولر گازی هایسنس با ظرفیت 30000 دارای بدنه ظریف و سفید رنگ است که مقاومتش فوق العاده بالا است و این رنگ سفید هرگز تغییر نخواهد کرد.  قسمت مربوط به یونیت خارجی مقاوم تر از یونیت داخلی طراحی گردیده است تا هرگز دچار زنگ زدگی نشود، به همین خاطر جنس بدنه اش محکم تر می باشد. روی بدنه کولر گازی برند هایسنس حکاکی شده است و از دور چشم کاربر را به سمت خود جذب می‌کند جذابیت این کولر گازی بسیار از این موارد هم بالاتر می‌باشد و بدون تردید که با خرید آن هرگز پشیمان نمی‌شوید.

 

 

 

 

موتور روتاری T1

 

بر اساس توضیحات ذکر شده در مورد کولر گازی هایسنس AS-30HR4SBB  نوبت و بررسی موتور این محصول میرسد همانطور که می‌دانید وجود موتور بسیار مهم است و از موارد مورد تاکید فراوان است. هایسنس از موتور روتاری در ساخت این کولر گازی 30 هزار استفاده کرده است. کمپرسور روتاری از مکانیزیم جابجایی مثبت برخوردار است و به عنوان مدلی چرخشی می‌تواند به جای کمپرسور های پیستونی بهترین عملکرد را ارائه دهد. کمپرسور روتاری از گردش 360 درجه تیغه‌ها برخوردار است به صورتی که با چرخش تیغه ها عملکرد مکش و کمپرس ماده مبرد انجام میشود. گاز مبرد R410a برای کولر گازی AS-30HR4SBB استفاده شده است و از دریچه ورودی وارد قسمت موتور می گردد. با چرخش تیغه ها و برخورد کردن پره های کولر گازی با گاز مبرد، همراه فشار بالایی از طریق لوله ها خارج میشود. محدوده آب و هوایی عملکرد کولر گازی برای مناطق معتدل مناسب می باشد و در دمای 45 درجه سانتیگراد می تواند کارکرد خاصی ارائه دهد. بدون شک کولر گازی 30 هزار با کاهش کارایی همراه نیست. در این صورت فرایند سردکنندگی و خنک کردن محیط را به بهترین صورت انجام می‌دهد. موتور روتاری جزو موتور های پرطرفداری است که سالهای طولانی قابل استفاده است و دچار خرابی نمی شود. مصرف انرژی یکی از موارد مهم هنگام خرید کولر گازی است، بنابراین به دلیل برخورداری کولر گازی هایسنس از چنین موتور قدرتمندی مصرف انرژی را بسیار پایین آورده است. صدای کولر گازی نیز در سطح پایینی قرار گرفته است بدون آنکه موجب مزاحمت مخاطبان شود.

 

 

 

 

قابلیت های کاربردی

 

از عملکرد هایی که کولر گازی هایسنس از آن برخوردار می باشد، عملکرد سرمایش و گرمایش بوده که در زمستان و تابستان بهترین گزینه خواهد بود و منزل شما را با هوای کاملا مطلوبی پر میکند. کولرگازی AS-30HR4SBB  هوای سرد و گرم تولید می‌کند و آن را در کل اطراف خود ساطع می‌نماید. لحظاتی بسیار خوب و سرشار از آرامش را با تولید هوای خنک برای کاربران ایجاد میکند. این همان محصول مورد نظر شماست که قیمت استثنایی و فوق العاده مناسبی دارد. فیلتر بهداشتی از جمله ویژگی های عالی و منحصر به فرد است که جهت تامین هوای سالم و بهداشتی به کار رفته است. فیلتر بهداشتی مانع ایجاد میکروب و عوامل بیماری زا داخل محیط می شود و به صورت پیشرفته ای تمامی آنها را جذب کرده و هوای سالمی را تولید خواهد کرد. این فیلتر قابل تعویض است و در صورت اختلال کارکرد، میتوان فیلتر را جدا کرد و یکی جدیدتر را برای آن کار گذاشت. کولر گازی AS-30HR4SBB هایسنس دارای حالت خواب و حالت توربو نیز است. با حالت توربو در شرایط حساس از بیشترین میزان و کارکرد کولر گازی استفاده کنید. این مخصوص مواقعی است که عجله دارید و مدتهاست کولر گازی روشن کرده اید. حالت خواب نیز در مواقع استراحت و خواب با میزان کردن دمای کولر گازی سلامتی کاربران را حفظ کرده و بعد از زمان مشخص خاموش می‌شود.

 

 

 

 

مبرد R410a به عنوان بی ضرر ترین گاز

 

برند هایسنس از گاز مبرد R410a برای انتشار سریع هوا در محیط استفاده کرده است. بر اساس نظریه هایی که توسط کارشناسان ارائه شده است یک نوع گاز بسیار خاص و محافظ محیط زیست است به صورتی که هیچ آلودگی به دنبال ندارد و از جمله مبرد های سبکی است که سریع در محیط پخش میشود بر اساس این موارد است که طرفداران زیادی دارد و در اکثر کولر گازی‌های جدید و کاربردی مشاهده می‌شود. گاز مبرد R410a در بازار بسیار مشهور است و سرمایش بسیار عالی به ارمغان می آورد. کولر گازی AS-30HR4SBB عملکرد مکش و ارائه هوای خنک را توسط این گاز انجام می‌دهد. بنابراین با خیال راحت نسبت به خرید آن اقدام کنید.

 

 

 

سخن آخر

 

کولر گازی AS-30HR4SBB یک محصول منحصر به فرد و خاص از شرکت هایسنس است. همانطور که تمام اطلاعات مربوط به این کولر گازی را ارائه دادیم؛ به این نتیجه می‌رسیم که از با کیفیت ترین مدل های شرکت هایسنس بوده تا نیاز مخاطبان را به خوبی برطرف کند. کولر گازی با ظرفیت 30000 برای مناطق آب و هوایی معتدل پیشنهاد می شود و در این محدوده قادر به تامین هوای خنک می‌گردد. کمپرسور روتاری T1 در ساخت کولر گازی به کار رفته و به عنوان بهترین قطعات این محصول در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند و صدای کولر گازی را در حد بسیار پایینی آورده است. اگر تمایل به خرید یک محصول به صرفه و قیمت مناسب هستید، این مدل کولر گازی با ظرفیت 30 هزار فوق العاده مناسب است و منجر به تامین نیازهای شما می‌گردد.  افرادی که به دنبال تامین هوای سرد در فصل زمستان و تابستان می‌باشند، کولر گازی هایسنس AS-30HR4SBB مناسب این افراد می‌باشد. چون عملکردش تضمینی است. طراحی ظاهر و بدنه کولر گازی هایسنس 30 هزار با خلاقیت زیادی ساخته شده است و برای مخاطبان وسواس کاملاً ایده آل می باشد.‌ فروشگاه اینترنتی مجی کالا  کولر گازی AS-30HR4SBB را با قیمتی مناسب به شما عزیزان میفروشد و در اسرع وقت درب منزل تحویل می‌دهد. از ویژگی‌های خاصی که محصولات فروشگاه ما از آن برخوردار است، پرداخت درب منزل است. علاوه بر آن از شناسه کالا نیز برخوردار هستند. پس وقت را از دست ندهید با ما ارتباط برقرار کنید.

لیست قیمت های بروز انواع کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی های هایسنس

برای مشاهده محصولات دیگر کلیک کنید

راهنمای خرید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
هایسنس
مدل
AS-30HR4SBBTV00
نوع دستگاه
دیواری
ظرفیت BTU/h
30000
ظرفیت سرمایش
BTU/h30000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
معتدل T1
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
گاز خنک کننده
410
رده مصرف انرژی
A+
صفحه نمایشگر
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
ریموت کنترل
سازنده
چین درجه 1 اورجینال
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha