کولرگازی پرتابل 12000 هایسنس سرد گرم مدل QAP-12HR Hisense portable Air Conditioner 12000 QAP-12HR

کولرگازی پرتابل 12000 هایسنس سرد گرم مدل QAP-12HR
سازنده
هایسنس
مدل
QAP-12HR
ظرفیت BTU/h
12000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۱۸/۴۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱۱/۲۶
بازدید:
۳/۲۷۴
شناسه کالا:
6598756321456
تضمین اصالت:

کولرگازی ها در انواع و اقسام مختلف با ظرفیت های متنوعی به بازار عرضه می شوند که هر کدام در محیط ها و سالن های مختلف متناسب با ان ها مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی و عملکرد بسیار خاص و بی نظیری را در اتاق ها انجام می دهند. کولرگازی ها دارای دو عملکرد می باشند، برخی از این دستگاه ها تنها با قابلیت سرمایش و برخی دیگر در هر دو قابلیت سرد و گرم ارائه می شوند یعنی به راحتی برای فصل های گرم و سرد سال مورد استفاده قرار خواهد گرفت، با این کولر هایسنس دیگر نیازی به خرید یک دستگاه جدا برای فصل سرد سال نمی باشد و به خوبی نیاز کاربران در چهار فصل سال با ان ها بر طرف می شود.  کولرگازی هایسنس پرتابل مدل QAP-12HR در ظرفیت 12000 مناسب برای استفاده در محیط و اتاق های کوچک است و می توان ان را در خانه و یا محیط کار مانند شرکت ها کوچک و ادارات استفاده کرد. این دستگاه قدرت بالایی در انجام خنک کنندگی و همچنین در گرما محیط دارد و می تواند بهترین محصول برای استفاده و خرید باشد. این دستگاه طراحی زیبا و ساده ای دارد و با محیط های مختلف به اسانی مچ می شود، ویژگی ها و قابلیت های موجود در این محصول نیز فوق العاده کاربردی است که در ادامه به صورت دقیق تر هر یک از ان ها را بررسی خواهیم کرد.

 

 

کولرگازی هایسنس با ظرفیت 12000

کولرگازی پرتابل هایسنس با ظرفیت 12000 برای محیط های‌کوچک ارائه شده است. این کولرگازی را می توان در اشپزخانه و اتاق های کوچک اداره استفاده کرد، تا شاهد بهترین عملکرد در ان باشید. این کولرگازی دارای هر دو قابلیت سرد و گرم برای استفاده در فصل های مختلف از سال است، و در محیط های گرم و سرد به اسانی مورد استفاده قرار می گیرد به صورتی که در فصل های گرم دمایی خنک و در فصل های سرد دمایی گرم و دلنشین را در سالن و اتاق ها ایجاد می کند. در این کولر پرتاب هر دو قابلیت با سرعت بالا انجام می شود و در سراسر محیط دمایی یکنواخت و کاملا متعادل ایجاد می شود.

اپشن های مختلف QAP-12HR

کولر پرتاب هایسنس 12000 دارای کلاس اب و هوایی T3 است، این کولرگازی مناسب برای استفاده در مناطق بسیار گرم است و در استان های‌ گرم و حاره ای می تواند کارایی بی نظیری را انجام دهد. این کولر گازی به اسانی می تواند دما بسیار بالا 65 درجه سانتی گراد را پاسخگویی کند و دمایی معتدل و خنک را در اتاق ایجاد کند. نوع کلاس اب و هوایی در کولرگازی بسیار مهم در انتخاب است و از فاکتور های ضروری است که بر روی برجسپ ان قرار دارد. نوع گاز استفاده شده در این محصول R33 است، این گاز با سرعت بالا خنک کنندگی را در محیط انجام می دهد و نوعی گاز بسیار کم مصرف می باشد. فیلتر بهداشتی نیز از ویژگی های کاربردی این کولرگازی پرتابل است، این قابلیت با جذب الودگی و باکتری ها موجود در هوا می تواند هوا را تسویه کند و محیطی سالم و بهداشتی را برای تنفس در اتاق ایجاد کند. این محصول دارای قابلیت چهار حالته است که باد را در چهار جهت مختلف پخش می کند. با این ویژگی هوایی یکدست و یکنواخت در اتاق ایجاد می شود و سراسر اتاق به دما معتدل و مناسب خواهد رسید.

طراحی و نصب اسان

کولرگازی پرتابل QAP-12HR هایسنس را می توان به اسانی نصب کرد، این کولرگازی تنها یک لوله دارد که لازم است برای ان یک قسمت مخصوص در پنجره تعبیه شود تا لوله را به قسمت بیرون از پنجره راه دارد، به دلیل راه اندازه اسان و همچنین پرتابل یا همان قابل حمل بودن دستگاه، این کولر ‌کاربردی تر از پنل های دیواری است و می توان ان را به سالن و اتاق های مختلف حرکت دارد و به اسانی از ان استفاده کرد. این کولر به رنگ سفید عرضه شده است و طراحی بسیار شیک و ساده ای دارد، در سالن های مختلف بدون نگرانی از بهم خوردن دکوراسیون از این کولرگازی پرتابل می توان استفاده کرد.

 

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
هایسنس
مدل
QAP-12HR
نوع دستگاه
پرتابل
ظرفیت BTU/h
12000
ظرفیت سرمایش
12000
ظرفیت گرمایش
12000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
گاز خنک کننده
R32
رده مصرف انرژی
A
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
چین
تعداد پنل
1
وزن پنل داخلی (کیلوگرم)
62 KG
پیچ های اتصال
فیلترها
دارد
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha