ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 1400 دور 8744 مدل WTV8744X0A Beko Washing Machine 8Kg 1400RPM WTV8744X0A

ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 1400 دور 8744  مدل WTV8744X0A
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
۱۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۶۷۵
شناسه کالا:
1642314527820
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی 8744 بکو یکی از بهترین های بکو است. در این ماشین لباسشویی هر ویژگی مثبتی وجود دارد و بکو از تکنولوژی های مختلفی استفاده کرده است. در آن ظرفیت 8 کیلوگرم است و به وضوح برای یک خانواده پر جمعیت بسیار کاربردی می باشد. در این ماشین لباسشویی دور برابر با 1400 دور در دقیقه می باشد که به خوبی  برای ظرفیت آن کفایت می کند. آپشن ها و برنامه های جذابی دارد. در ماشین لباسشویی 8 کیول بکو تعداد 16 برنامه وجود دارد  و آپشن های آن همراه با برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این ماشین لباسشویی دارای درب بزرگ است که به درب فضایی شهرت دارد. شما می توایند در مدت زمانی کم وزن تقریبی 2 کیلوگرم لباس را با ان شستشو دهید. تعادل اتوماتیک دارد و با گذاشتن لباس ها در آن تعداد به صورت اتوماتیک برقرار می شود. رنگ این ماشین لباسشویی سفید است و درب آن از شیشه حرارت دیده ضد خش می باشد. برنامه ها در آن با دکمه ولومی و آپشن ها هم با دکمه های لمسی روی پنل دیجیتالی انتخاب می شوند. درام آن به گونه ای طراحی شده است تا کمترین چین و چروک را روی لباس ها ایجاد کند. بکو در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دار پرو اسمارت استفاده کرده است که میزان مصرف انرژی و صدای کمی را دارد.

موتور اینورتر دار پرو اسمارت

بکو در ماشین های لباسشویی خود از موتور اینورتر دار پرو اسمارت استفاده می کند. در ماشین لباسشویی 8744 بکو همانند دیگر مدل ها از سنسور های زیادی استفاده شده است تا میزان مصرف انرژی و اب را اندازه بگیرند و متناسب با ظرفیت و وزن لباس ها بهینه سازی لازم را انجام دهند. اینورتر از یک طرف از موتور و ماشین لباسشویی در برابر نوسانات برق و شوک های الکتریکی جلوگیری می کند و از طرفی دیگر مصرف انرژی را کاهش می دهد. مصرف انرژی در این ماشین لباسشویی برابر با 5 ستاره انرژی است که می توان آن را +++A در نظر گرفت. میزان صدای در این ماشین لباسشویی بسیار کم است که گونه ای که می توان در تمام ساعات شبانه روز و حتی موقع خواب هم از آن استفاده کرد. 

شستشو با هوا Air therapy

در ماشین لباسشویی بکو 8744 از یک ویژگی بارزی به نام Air Therapy استفاده شده است. این برنامه با یک دکمه اختصاصی صورت می گیرد. هوای گرم بر روی لباس ها جریان می یابد و به خوبی آن ها را چروک زدایی می کند. البته لباس ها با این فرایند خوشبو هم می شوند. شاید این ماشین لباسشویی و یا برند بکو اولین و تنها ترین باشد که از این ویژگی فوق العاده کاربردی استفاده می کند.

قدرت لکه بری بالا

شاید قبلا با سرکه و یا آبلیمو، لکه ها را از روی لباس ها تمیز می کردید. ماشین لباسشویی بکو با سنسور هایی که دارد نوع لکه را از روی لباس ها تشخیص داده و ان ها را با کارایی بالایی از بین می برد و از روی لباس ها حذف می کند. لکه های روی لباس ها می توانند پایه چربی و یا رنگی داشته باشند. مهم نیست ماشین لباسشویی 8744 بکو به خوبی لکه هایی چون شکلات، سس و... را به خوبی از روی لباس ها حدف می کند.

شستشوی سریع

در ماشین لباسشویی بکو 8744 دو نوع برنامه سریع وجود دارد. یکی از این برنامه ها لباس ها را در 14 دقیقه شستشو می دهد و دیگری لباس ها را در 28 دقیقه شستشو خواهد داد. در برنامه 14 دقیقه ای معمولا وزن لباس ها کم و در حدود 2 کیلو گرم است اما در برنامه 28 دقیقه ای وزن لباس ها می تواند برابر با ظرفیت ماشین لباسشویی یعنی 8 کیلو گرم باشد. شما می توایند بسته به نیاز از هر کدام از این برنامه ها استفاده کنید.

ویژگی ضد چروک

بکو در ماشین لباسشویی 8744  از ویژگی ورودی هوای گرم به داخل لباس ها استفاده می کند. Air Therapy ویژگی کاربردی است که هم موجب خوشبو شدن و خشک شدن لباس ها می شود و هم به واسطه نرم نگه داشتن لباس ها چین و چروک روی آن ها را از بین می برد. از طرفی دیگر درام در ماشین لباسشویی 8744 تئوری طراحی شده است تا کمترین چروک روی لباس ها ایجاد شود. درام دارای طراحی موج وار یا Wave است که به آن Wave Drumx می گویند. 

لیست قیمت ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
68 لیتر
رده مصرف انرژی
5 ستاره انرژی
رنگ
سفید
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
16
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
قابلیت ضد آلرژی
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
شستشو با بخار
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha