ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو گرم مدل WY84044G Beko Washing Machine 8kg Wy84044G

ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو گرم مدل  WY84044G
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400دور
حجم درام
68 لیتر
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
۱۲/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۹
بازدید:
۱۰/۰۴۰
شناسه کالا:
4643256218877
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی بکو 8کیلو گرم مدل WY84044G با موتور  پرو اسمارت دایرکت درایو گیربکسی،که 1400دور بر دقیقه می چرخد وبا 15برنامه جدید اخیرا وارد بازار شده است. موتورپرو اسمارت دایرکت درایو طول عمر زیادی دارد و در برابر شوک های الکتریکی و نوسانات برق محافظت می کند و مصرف برق در این ماشین لباسشویی بهینه شده که رده انرژی در آن +++A است. رنگ این ماشین لباسشویی نقره ای و رنگ درب آن مشکی میباشد و زیبایی خاصی را به  آشپز خانه شما می دهد. ماشین لباسشویی 84044 بکو دارای شستشویی سریع می باشد که میتوان در 28 دقیقه 8 کیلو گرم و در 14 دقیقه 2کیلو گرم لباس را شستشو دهد. این ماشین لباسشویی دارای خشک کن می باشد و چین و چروک های لباس ها را کم می کند و در وقت اتو کردن باعث اتلاف وقت نمی باشد. این ماشین لباسشویی دارای پنل کنترل نمایش دیجیتالی میباشد.

موتور پرو اسمارت دایرکت درایو  گیربکسی  pro smart Derict Drive.

بکو در محصولات خود از موتور پرو اسمارت دایرکت درایو گیر بکسی  استفاده می کند . در این موتور از تسمه استفاده نشده و بلکه گیر بکسی می باشد و لازم نیست دیگر تسمه تعویض کرد و حذف تسمه باعث می شود که فضای داخل ماشین لباسشویی بزرگتر شود. موتور پرو اسمارت دایرکت درایو خیلی کم مصرف می باشد  که رده انرژی در آن  +++A است. پرو اسمارت اینونتر دایرکت درایو در برابر شوک های الکتریکی و نوسانات برق محافظت می کند. دور این موتور 1400دور بر دقیقه می باشد.  صدای این موتور خیلی کم است  که  آلودگی صوتی ایجاد نمی کند میتوان در طول شبانه روز از آن استفاده کرد .

طراحی ماشین لباسشویی WY84044G.

در ماشین لباسشویی 84044 از طراحی هایر منحصر به فردی استفاده شده. جنس ماشین لباسشویی استیل و رنگ آن نقره ای و رنگ درب آن مشکی می باشد و درب این ماشین لباسشویی از طرف جلو است و دارای درب 34سانتی متری می باشد. 84044 دارای پنل کنترل نمایش دیجیتالی است این لباسشویی دارای خشک  کن می باشد که چین و چروک های لباس را کم کمی کند.

امکانات ماشین لباسشویی 84044.

ماشین لباسشویی بکو دارای شستشوی سریع می باشد که میتوان در 28 دقیقه 8کیلو گرم لباس راشستشو و در 14دقبقه 2کیلو گرم لباس را شستشو دهد. این ماشین لباسشویی دارای خشک کن می باشد که چین و چروک لباس هارا کم می کند و در وقت اتو کردن وقت تلف نمی کند. درب این لباسشویی بزرگ می باشد که  پتو و ملحفه به راحتی جا میشوند. موتور این ماشین لباسشویی خیلی کم سر و صدا است که میتوان در شبانه روز از آن استفاده کرد. موتور پرو اسمارات دایرکت درایو گیربکسی در موقع شوک های الکتریکی و نوسانات برق از ماشین لباسشویی محافظت می کند. 

مشاهده محصول وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400دور
حجم درام
68 لیتر
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
15 برنامه همراه با 4 آپشن
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
Wi-Fi
فقط شستشو
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha