تلویزیون کی الک k-elec
تلویزیون کی الک k-elec

تلویزیون کی الک  K-Elec اخیرا با قیمتی مقرون به صرفه و با امکاناتی فوق العاده کارا و موثر در ارائه کیفیت تصویر وارد بازار شده است. این تلویزیون ها در کشور کره تولید و به صورت اکسکلوسیو می باشند. تا به حال شرکتی در کشور های دیگر آن ها را مونتاژ نکرده است. به نظر می رسد این تلویزیون ها در آینده هم فقط در کشور کره تولید شوند. شرکت کره ای Korean Electronic Company این تلویزیون ها در رنجی وسیع با کیفیت و رزولوشن متنوع در اختیار کاربران قرار داده است. اما تلویزیون های الک چه ویژگی هایی را دارند.

تلویزیون الک K-Elec

برند الک به شیوه هایی مختلف در بازار نام برده می شوند. بسیاری از مردم آن را کا الک و بعضی هم آن را کی الک  خطاب می کنند. تازه کسانی هستند که این تلویزیون ها را کلیک می خوانند. اما هر چه باشد برند K-Elect و تلویزیون هایی که تولید کرده است حائز اهمیت می باشد. این تلویزیون در کشور کره تولید می شود. 

کیفیت تلویزیون الک یا کی الک به چه صورت است؟

در این تلویزیون های از صفحه نمایش LCD یا کریستال مایع استفاده شده است. هر چه باشد صفحه نمایش در این تلویزیون هانند دیگر تلویزیون هایی است که تا به امروز شاهد آن ها بوده ایم. این تلویزیون ها از نورپردازی LED استفاده می کنند و نوع نور پردازی LED آن ها از نوع Direct می باشد. پس می توان گفت که این تلویزیون ها روشنایی تصویر فوق العاده ای را باید داشته باشند. در تلویزیون کی الک کره ای، از ویژگی ها و ورودی و خروجی هایی منحصر به فرد و کاربردی استفاده شده است. در این تلویزیون ها اغلب 4 پورت HDMI و 3 پورت USB وجود دارد و دیگر پورت های مورد نیاز برای دستگاه های قدیمی در این تلویزیون ها موجود است. فرکانس تصویر در تلویزیون های الک معمولا استاندارد و 60 هرتز می باشد. تصویری بدون لرزش در این تلویزیون با پردازنده ای قوی 4 هسته ای ارائه می شود البته در مدل های Full HD پردزانده 2 هسته پردازش را دارد.

امکانات موجود در تلویزیون کی الک K-Elec

  در تلویزیون K-Elec از 4 پورت HDMI استفاده شده است. این پورت ها ورژن 2.0 را دارند و پهنای باند در آن ها 18 گیگابایت می باشد. در این تلویزیون از گیرنده دیجتال و خروجی صدای دیجیتال نیز استفاده شده است. خروجی صدای آنالوگ و یا خروجی هدفون نیز در میان پورت های این تلویزیون ها قرار دارد. در این تلویزیون از پورت کامپوزیت و کامپوننت استفاده نشده است و برای این منظور باید از تبدیل این پورت ها برای اتصال دستگاه های قدیمی استفاده کرد.

آیا تلویزیون K-Elec برای بازی مناسب است؟

بله، در این تلویزیون ها از فرکانس استاندارد تصویر 60 هرتز استفاده می شود. تلویزیون الک دارای HDMI 2.0 می باشد که می تواند بازی و کیفیت 60 هرتز را انتقال دهد. اما مهمترین ویژگی که در تلویزیون کی الک وجود دارد، زمان پاسخگویی کم است. زمان پاسخگویی در این تلویزیون کمتر از 9 میلی ثاینه است. زمان پاسخگویی کم در تلویزیون کی الک، موجب شده تا بهترین کارایی را بازی و نمایش تصاویر پرسرعت داشته باشند. این تلویزیون ها می توانند از کنسول های بازی مدرن مانند PS5 و Xbox X به خوبی پشتیبانی کنند. 

آیا تلویزیون کی الک K-Elec هوشمند است؟

تلویزیون کی الک از سیستم عامل آندروید برخوردار می باشد. قابلیت های هوشمند در تلویزیون الک همانند تلویزیون اندروید شیائومی است و تفاوت را با هم ندارند. این تلویزیون های از میان بر هایی برای محتوا استفاد می کنند و کارایی به مراتب بهتری را دارا می باشند. علاوه بر Netflix و یا Disney + میانبر هایی دیگر را نیز دارا می باشند. به راحتی می توانند از قابلیت اشتراک محتوا و یا به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش گوشی ها با تلویزیون را استفاده کرد. این تلویزیون ها فوق العاده بوده و گوگل اسیستنت و یا الکسا نیز پشتیبانی می کنند.

جمع بندی

تلویزیون کی الک، فوق العاده و مقرون به صرفه است. این تلویزیون در کشور کره جنوبی تولید و مونتاژ می شود. به نسبت بیشتر برند های موجود در بازار قیمت پایین تری را دارد ولی از نظر امکانات نسبت به بیشتر آن ها هم امکاناتی بیشتری را دارد. بسیار خوش تراش طراحی شده است و جذابیت زیادی را به فضای مودر استفاده می بخشد. امکاناتی پیشرفته دارد و از بازی های مدرت 2021 نیز پشتیبانی می کند.

تلویزیون 65 اینچ الک فورکی 4K اسمارت مدل 65UK883V

تلویزیون 50 اینچ الک فورکی 4K اسمارت مدل 50UK775V

تلویزیون 50 اینچ الک فورکی 4K اسمارت مدل 50UK775V

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha