تحلیل و بررسی ماشین ظرفشویی کندی CANDY
تحلیل و بررسی ماشین ظرفشویی کندی CANDY

شستن ظروف همیشه یکی از امور حائز اهمیت و در عین حال چالش برانگیز برای عموم مردم بوده است. و همواره مخترعین در صدد تلاش برای ساخت ابزار و وسایلی برای شست و شوی ظروف کثیف با بازدهی بالا و سهولت در طریقه استفاده از آن بر آمده اند .قدیمی ترین ماشین ظرفشویی شامل یک قفسه قرارگیری ظرف بر روی یک دوک نخ بوده که زیر آن یک لگن یا سطل آب قرار داشته است که با مشکلات فراوانی در شست و شوی ظروف همراه بوده است و با پیشرفت علم آن ها نیز پیشرفته تر شدند و به شکل های امروزی درآمدند. ظرفشویی یکی از لوازم برقی آشپزخانه می باشد و رباتی است که برای سهولت در شست و شوی ظروف کثیف آشپز خانه طراحی شده تا این عمل را به موثر ترین حالت ممکن به انجام برساند. شرکت های مختلفی برای ساخت این ربات هوشمند اقدام کردند و در رقابت تنگاتنگی قرار دارند یکی از شرکت های تولید کننده این ماشین ظرفشویی شرکت کندی است که آن را به شیوهای عالی کیفیت بالا روانه بازار نموده است. شرکت کندی از بزرگترین تولید کننده های لوازم خانگی است که برای بازار داخلی ایتالیا محصولاتش را عرضه و تولید کرده است ماشین ظرفشویی های کندی  را باید در دسته ماشین‌ ظرفشویی‌های ایستاده و مبله در نظر گرفت.این ماشین ها در اندازه های مختلف با گنجایش شستن ظرف های 12 و 15 و16 نفره طراحی شده اند قسمت داخلی این محصول هم به شکلی مطلوب مناسب طراحی شده و برنامه‌های شست‌وشوی متنوع ارزش خرید بالایی به آن داده است.

ماشین ظرفشویی کندی

کارایی ماشین ظرفشویی های کندی

ماشین ظرفشویی کندی از جمله لوازم خانگی هدفمند است که در موارد خانگی و موارد مشابه استفاده می شود مانند:

    -آشپزخانه ها در مغازه ها، اداره ها و سایر محیط های کاری
    -خانه های مزرعه دار و موجود در زمین های زراعی
    -به وسیله مشتریان در هتل ها و دیگر محیط های مسکونی

از ظرفشویی کندی به طور متفاوت در محیط های خانگی یا از توابع خانگی خاص، مانند کاربردهای تجاری توسط افراد متخصص یا کاربران آموزش دیده استفاده می شود.

ظرفشویی کندی توسط کودکان بالای 8 سال یا افرادی که معلولیت های جسمی، حسی یا ذهنی دارند یا عدم دانش و تجربه دارند، قابل استفاده است

ظرفشویی کندی باید به منابع آب با استفاده از شلنگ های جدید متصل شود همچنان شلنگ های قدیمی نباید دوباره مورد استفاده قرار بگیرند.

فشار آب باید بین 0.08 مگاپاسکال تا 0.8 مگاپاسکال باشد.

بعد نصب، ظرفشویی کندی باید موقعیت گذاری شود به جایی که به پریز برق و لوله های آب نزدیک باشد.

 درب ماشین ظرفشویی نباید بی جهت برای مدت طولانی باز نگه داشته شود زیرا این خود باعث خطا و خرابی ماشین ظرفشویی کندی می شود.

مطمئن شوید که سیستم الکتریکی به زمین متصل شده است شرکت سازنده هیچ مسئولیتی در برابر خرابی به دلیل عدم اتصال محصول به زمین قبول نمی کند.

دوشاخه را از پریز اصلی با کشیدن کابل اصلی یا ماشین ظرفشویی به این طرف و آن طرف نکشید.

ماشین ظرفشویی را در معرض اتفاقات طبیعت نظیر باران، برف و .. قرار ندهید.

تکیه دادن یا نشستن روی درب ماشین ظرفشویی کندی باعث خرابی درب یا شکستن آن می شود.

برنامه های شست وشو در ماشین ظرفشویی کندی

ماشین ظرفشویی های کندی با قیمت مناسب

 •  شستشوی Normal (شستشو با نرمال) در ظرفشویی کندی
 •     برای شسشتن ظرف های معمول و مورد استفاده در اشپزخانه می توانید از این برنامه شستشو استفاده نمایید
 •     برای شسشتن ماهی تابه ها و قابلمه ها از آن استفاده نکنید
 •  شستشوی Delicate (شستشو با دلیکیت)
 •     ظروف حساس و شکننده را می توانید با این برنامه بشویید
 •  شستشوی Fast (شستشو با فست)
 •     برای مواقع کمبود وقت از این برنامه شستشو استفاده می شود
 •     به لیل زمان ناکافی، قدرت کافی برای شستن ظرف های خیلی کثیف در این برنامه وجود ندارد
 •  شستشوی Rinse (شستشو با راینز)
 •     این برنامه در واقع سیستم آبکشی دستگاه است
 •     هیچ ماده شویند های در این برنامه استفاده نمی شود
 •     قبل از شسشتن ظروف خیلی چرب می توانید ااز این برنامه برای خیس خودرن آنها بهره مند شوید
 •  شستشوی Heavy (شستشو با هیوی)
 •     این برنامه برای شستشو ظرف های خیلی کثیف و چرب کاربرد دارد
 •     قابلمه ها و ماهی تابه ها از این دست ظرف ها هستند
 •  شستشوی Automatic (شستشو با اتوماتیک)
 •     این برنامه برای شستن اتوماتیک و خودکار در ظرفشویی کندی تعبیه شده است
 •     دما  و زمان برنامه به صورت خودکار توسط دستگاه بر حسب میزان کثیفی ظروف انتخاب می شود.

شستو شوی نصف ظرفیت با دمای بالا

گاهی ظروف زیادی برای شستن ندارید و می‌خواهید برای شست‌و‌شوی آن‌ها حتما از ماشین ظرفشویی استفاده کنید،شرکت کندی برای این مشکل نیز راه حلی ساخته اند و قابلیت شست و شوی نصف ظرفیت را در این ماشین ظرفشویی ها تعبیه کرده اند این قابلیت می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. زیرا نیازی نیست منتظر بمانید تا با تعداد ظروف زیاد این ماشین ظرفشویی را پر کنید. می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید و در وقت هزینه خود نیز صرفه‌جویی نمایید. از قابلیت شست‌و‌شوی با دمای بالا نیز زمانی می‌توانید استفاده نمایید که ظروف بسیار چرب باشند و پاک کردن چربی و لکه‌ها از روی آن‌ها سخت باشد. اما با این قابلیت دیگر نباید نگران باشید و این محصول می‌تواند به خوبی از پس تمیز کردن ظروف برآید.

قابلیت شست‌وشوی میوه و سبزی

بسیاری از خریداران ماشین‌های ظرفشویی برایشان مهم است که محصول خریداری شده قابلیت شست‌و‌شوی میوه و سبزی‌ها را نیز داشته باشند. باید اینجا به شما این خبر خوب را بدهیم که این ماشین ظرفشویی های کندی دارای برنامه شست‌وشوی میوه و سبزی‌ها هستند و شما به راحتی می‌توانید میوه و سبزی‌های خریداری شده را در این ماشین ظرفشویی قرار دهید .


مصرف انرژی

ماشین ظرفشویی های کندی توانسته اند بر اساس استانداردهای انرژی اتحادیه اروپا رتبه A++ را کسب کنند. این رده‌بندی میزان انرژی مصرفی نسبت به عملکرد را می‌سنجد و بر اساس آن بهینه‌‌ترین کالا در زمینه مصرف انرژی در رده A+++ جای می‌گیرد. این محصول تنها یک پله با سقف مصرف بهنیه انرژی فاصله دارد و میزان انرژی بسیار بهینه‌ای مصرف می‌کند که در نتیجه باعث می‌شود تا برق مصرفی کل خانه نیز کمتر شود و بتوان میزان صرفه‌جویی بیشتری در مصرف برق داشت.

طراحی زیبا و شکیل ظرفشویی های کندی

خرید ماشین ظرفشویی کندی با قیمت مناسب

ماشین ظرفشویی های کندی دارای بدنه فایبرگلاس هستند. در بخش میانی آن ها،  پنل LED دیجیتال قرار دارد که در دو طرف این نمایش‌گر، دکمه‌های فیزیکی جهت تنظیم و انتخاب نوع برنامه شستشو، مدت زمان باقی‌مانده و همچنین دکمه ایمنی قفل کودک تعبیه شده‌است. دستگیره این ماشین هوشمند، پایین پنل دیجیتال آن به صورت توکار قرار دارد. باز و بسته کردن این ماشین بسیار ساده بوده و به هیچ زور و فشاری نیاز ندارد. این ماشین ها در ظرفیتهای 12 15 و 16 نفره و تقریبا به شکل سه طبقه طراحی شده اند از ویژگی‌های منحصربفرد این ماشین ها می‌توان به قابلیت آسانسوری طبقات آن اشاره کرد که این امکان را به شما می‌دهد تا متناسب با سایز ظروف‌تان آن را شخصی‌سازی کنید. برای مثال اگر قصد شستن قابلمه و ظروف بزرگ را دارید، می‌توانید ارتفاع سبدها را در پایین ترین حالت ممکن قراردهید تا قابلمه‌ها و ماهی‌تابه‌ها به راحتی درون ماشین جا شوند. سبدها و قفسه‌های درون محفظه ماشین ظرفشویی همگی از جنس استیل هستند و مزیت آن عدم زنگ زدگی و ضد خوردگی آن‌ها در طولانی مدت است. به کمک این سبدها شما می‌توانید انواع میوه و سبزی را به راحتی به کمک ماشین ظرفشویی خود بشویید.

در آخر

ماشین ظرفشویی های کندی با برنامه های شستشوی متنوع این امکان را به شما می‌دهد تا متناسب با نوع و جنس ظروف، برنامه شستشوی مناسبی را تنظیم کنید. فضای داخلی این ماشین ها ظرفشویی بسیار جادار و بهینه است و به کمک سبدهای آسانسوری آن، به راحتی می‌توانید متناسب با ابعاد و اندازه ظروفتان، آن را شخصی‌سازی کنید. رتبه مصرف انرژی در این ماشین ظرفشویی A++ را به خود است و به عنوان محصولی مدافع محیط زیست شناخته‌می‌شود. این محصول دارای قفل ایمنی کودک است شرکت کندی سعی داشته تا این ماشین ظرفشویی ها را از همه لحاظ عالی طراحی کند پس اگر به دنبال یک ماشین ظرفشویی خاص و عالی از نظر کیفیت و طراحی هستید این ماشین های ظرفشویی کندی گزینه های ایده الی جهت خرید می باشند جهت اطلاع از انواع آن ها و قیمت های بروز با ما در مجی کالا همراه باشید.

ماشین های ظرفشویی کندی

لیست بروزترین قیمت های ظرفشویی در فروشگاه مجی کالا

 

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha