بخارشور در ماشین لباسشویی
بخارشور در ماشین لباسشویی

از نظر خانم‌های خانه‌دار جمع کردن و ریختن لباس‌ها در ماشین لباسشویی راحت‌ترین و بی‌دردسرترین مرحله‌ی فرایند شستشو است. بعد از شسته و خشک شدن لباس‌ها شما تازه با کوهی از لباس طرف هستید که بعضی‌هایشان کاملا چروک هستند، لکه‌ی تعدادی به‌خوبی پاک نشده است و گاهی ممکن است بعضی از لباس‌ها بوی ناخوشایندی هم داشته باشند. و تنها راه حل فرار از این مشکلات استفاده از ماشین لباسشویی با بخار شور می باشد بخار با دمای بالا و قدرت نفوذ زیادی که دارد می‌تواند وارد مراحل شستشو شود و تمام معادله‌ها را به‌نفع شما تمام کند. در ماشین لباسشویی بخارشودار ، علاوه‌بر آب و مواد شوینده، بخار وارد محفظه می‌شود و در فرایند شستشو کمک می‌کند. اکثر ماشین لباسشویی های مدرن امروزی دارای تکنولوژی بخار هستند در این دستگاه ها آب و بخار با هم تمامی لکه ها و چروک هر نوع پارچه را از بین می برند این ماشین لباسشویی ها نسبت به ماشین های قدیمی لباس ها را با قدرت بیشتری تمیز می کنند. بخار به معنای واقعی کلمه یک تمیزکننده همه فن حریف است و برخلاف بسیاری از تمیزکننده‌ها در عین حال هم قدرتمند و هم نافذ است. دلیل اصلی این امر قابلیت بخار در رسیدن به دمای بالا، یعنی بالاتر از دمای جوش آب است.این ویژگی باعث می‌شود که بتوان به‌وسیله بخار تما م ذرات مولکولی خاک و کثیفی را از لباس جدا کرده و بدون آسیب رسانی به تار و پود لباس، آن را تمیز کرد. بخار به ذرات چربی و کثیفی ها نفوذ کرده و با متلاشی کردن پیوند مولکولی آنها کمک می‌کند تا با کمترین مقدار مواد شوینده، تمیزترین حالت ممکن را برای لباسها شاهد باشید و در عین حال این فناوری صدمه‌ای به لباس نمی زند.

بخارشور در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی های بخارشوی چگونه کار می‌کنند؟

ماشین لباسشویی های بخارشور در دو مرحله از شستشو از بخار استفاده می‌کند. هنگام شستشوی اولیه، بخار را به همراه آب وارد محفظه می‌کند. بخار به همراه آب لباس‌ها را خیس می‌کنند و کمک می‌کند تا دمای داخل محفظه حسابی بالا برود. این دمای بالا باعث می‌شود مواد شوینده بهتر حل شوند و به‌طور کامل به تاروپود پارچه نفوذ کنند. در آخرین مرحله از شستشو دوباره بخار وارد مخزن می‌شود. دوباره دما بالا می‌رود، لباس‌های شسته شده را کاملا ضدعفونی می‌کند و هرچه از آلرژن‌ها که روی لباس‌ها باقی مانده را از بین می‌برد. به کمک فناوری شستشو با بخار لباس‌ها نرم می‌شوند و چروک‌های سخت‌شان هم باز می‌شود.

استفاده از بخارشور در ماشین لباسشویی

شست و شوی کامل و بهتر با ماشین لباسشویی بخار شور

شست و شو با ماشین لباسشویی های معمولی به صورتی است که آب با درجه حرارتی که شما مشخص می‌کنید وارد محفظه ماشین می‌شود، مواد شوینده را در خودش حل می‌کند و لباس‌ها را به‌طور عادی و معمولی می‌شوید ولی تمام انتظارات ما و شما را به‌طور کامل برطرف نمی‌کند.اما فناوری شستشو با بخار آمده تا کولاک کند و معادله‌ها را طوری پیش ببرد که جای هیچ حرف و سخنی برای شما باقی نماند. مهم‌ترین مزایای یک ماشین لباسشویی بخارشودار این‌ها هستند:

شستشوی بهتر و کامل‌تر

ماشین لباسشویی بخارشوردار لباس‌ها را بهتر و تمیزتر می‌شوید. درواقع حرارتی که بخار تولید می‌کند خیلی از حرارت آب داغ بیشتر است و البته قدرت نفوذ بیشتری هم دارد. بنابراین به‌طور کامل در الیاف لباس نفوذ می‌کند و لکه‌ها را به‌طور کامل از بین می‌برد. همین بخار ساده باعث می‌شود مواد شوینده بهتر به خورد لباس‌ها بروند و وظیفه‌شان را که از بین بردن کثیفی‌ها، لکه‌ها و چربی‌ها است، انجام دهند.


ضدعفونی لباس‌ها

باکتری‌های روی لباس‌ها را نباید دست کم گرفت مخصوصا برای کسانی که به محیط‌ های آلوده‌ای مثل بیمارستان و… رفت‌وآمد دارند یا در این مکان‌ها کار می‌کنند، کسانی که کودک خردسال دارند، سالمندان و… .مطمئنا این افراد دوست دارند لباس‌هایشان کاملا ضدعفونی شوند و هربار باخیال راحت آن‌ها را بپوشند. پیشنهاد ما به این افراد استفاده از ماشین لباسشویی بخارشودار است. وجود بخار در این ماشین سبب می شود تا لباس ها کاملا ضدعفونی شوند و باکتری و میکروب های روی لباس به سرعت از بین بروند.

از بین بردن چروک لباس‌ها

لباس‌ها در اثر تماس با آب و مواد شوینده تاحدودی زبر می‌شوند. تماس با بخار می‌تواند چروک‌های خشن را ازبین ببرد و لباس‌های لطیف‌تری به شما تحویل دهد؛ لباس‌هایی که با تماس اتو خیلی زود صاف می‌شوند و شما را از شر اتو زدن‌های طولانی و طاقت‌فرسا خلاص می‌کنند.


حذف بوی بد بعضی لباس‌ها

حتما تا به‌حال به لباس‌هایی برخورده‌اید که با این‌که شسته شده‌اند ولی هنوز بوی ناخوشایندی دارند و نمی‌توانید به چشم یک لباس تمیز به آن‌ها نگاه کنید. همه چیز به باکتری‌ها و… برمی‌گردد. لباس مورد نظر شما هنوز آغشته به موادی است که درطول شستشو هم از بین نرفته‌اند. وجود قدرت بخار در این لباسشویی ها سبب می شوند تا بوی نامطبوع در لباسها از بین برود.


از بین رفتن تمام آلرژن‌ها

گوش و چشم‌تان می‌خارد؟ در فصل بهار یا پاییز سرفه و عطسه می‌کنید یا آبریزش بینی دارید؟ از گرد و غبار و گرده‌ی گل‌ها فراری هستید؟ اشتباه نکنید ما پزشک نیستیم ولی تاحدودی می‌توانیم حدس بزنیم که شما دچار حساسیت هستید و باید از مواد آلرژی‌زا تاحد امکان دور باشید. فناوری شستشو با بخار در این مسیر به شما کمک می‌کند. بخار خوب بلد است به اعماق لباس‌ها نفوذ کند و هر ماده‌ی آلرژی‌زایی مثل گرده گیاهان، شوره‌ی سر، گرد و غبار، موی حیوانات و… را ازبین ببرد.

مصرف آب کمتر

از آن‌جایی که فناوری شستشو با بخار برای شستن لباس‌ها دست به دامان بخار می‌شود، درنتیجه آب کم‌تری مصرف می‌کند.

نشان گر بخارشور بر روی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی هایی که دارای فناوری بخارشور هستند بر روی بدنه ی آن ها نشان گر بخارشور (Steam) حک شده است پس اگر می خواهید تشخیص دهید که لباسشویی شما دارای این قابلیت بی نظیر است یا نه، به داشتن این نشان گر بخار (Steam) در هنگام خرید بر روی ماشین لباسشویی دقت کنید.

نشان گر بخار در ماشین لباسشویی

دیگر مزیت های بخار شور در ماشین لباسشویی

از دیگر مزیت بخارشور در لباسشویی نرم شدن پارچه و لباسدر حین شست وشو است با وجود این قابلیت بخارشور چرخش ماشین لباسشویی تا 1000 دور در دقیقه سریعتر شده و خشک کردن لباس ها خیلی کمتر طول می کشد هر چند این سرعت گردش باعث چروک تر شدن لباس ها در حین خشک شدن می شود اما با وجود فناوری بخار و تکنولوژی ضد چروک تمام چروک های روی لباس از بین می رود. همچنین با وجود بخار سخت ترین لکه ها از روی پارچه از بین خواهد رفت بخار به فیبرهای غذایی روی لباس نفوذ کرده و با کمترین مواد شوینده بهترین شست و شو را انجام می دهد.

تفاوت ماشین لباسشویی معمولی با لباسشویی بخار شور

در لباسشویی های معمولی هر چند فرایند شست و شو به خوب انجام می شود اما لباس ها بدون بخار شسته می شوند و تمیز شدن آن ها حتمی نیست ممکن است لکه هایی روی آن ها به جا بماند و یا از بوی بد آن ها اذیت شوید و در نهایت لباس هایی چروکیده و زمخت را تحویل می گیرید اما در لباسشویی های بخارشور علاوه بر اینکه شست و شویی سریع و تمیز را تجربه خواهید کرد در نهایت لباس هایی بدون لک و خوشبو و همچنین صاف و بدون چروک و نرم و لطیف تحویل می گیرید  بخار در این لباسشویی به عمق پارچه نفوذ کرده و تمام لک و چروک را در آن از بین می برد .

خرید لباسشویی هی بخارشور با قیمت مناسب

جمع بندی

وقتی چند بار لباس‌ها مطابق میل‌تان شسته نشده باشند، بعد از شسته شدن هنوز بوی نامطبوعی داشته باشند یا لکه‌های ریز و درشت رویشان خودنمایی کنند تا به الان به معجزه‌ی magic steam ایمان بیاورید. فناوری شستشو با بخار  می‌تواند هر انتظاری که تا به امروز از ماشین لباسشویی داشته‌اید و برآورده نشده را برایتان به یک واقعیت همیشگی تبدیل کند. یک ماشین لباسشویی بخارشودار برای همیشه شما را اتو کردن‌های طولانی‌مدت رها می‌کند و لباس‌ها را کاملا تمیز و ضدعفونی‌شده تحویل‌تان می‌دهد. پس اگر می خواهید لباس های تر و تمیز و صاف و بدون چروک را تحویل بگیرید ماشین لباسشویی های بخارشور گزینه ی ایده آلی جهت خرید هستند اکثر لباسشویی های ال جی و سامسونگ دارای این فناوری بخارشور می باشند. نمونه ای از این لباسشویی ها عبارتند از:

لباسشویی 9 کیلوگرم ال جی V5

لباسشویی 10.5 کیلوگرم ال جی V9

لباسشویی 10.5 کیلوگرم ال جی V5

لباسشویی ویتنامی سامسونگ W90

لباسشویی ویتنامی سامسونگ W80

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در فروشگاه آنلاین مجی کالا در تماس باشید

لیست بروزترین قیمت های لباسشویی

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha