لباسشویی درب فضایی چیست ؟ و چه تفاوتی با مدل های عادی دارد؟
لباسشویی درب فضایی چیست ؟ و چه تفاوتی با مدل های عادی دارد؟

از مهمترین لوازم خانگی برقی در منزل ماشین لباسشویی است که نبودش می‌تواند تمامی اعضای خانه را جهت شستشوی لباس‌های کثیف به دردسر بیندازد. این دستگاه با چرخاندن دیگ در داخل آب موجود در مخزن و حرکت دادن لباس‌ها، موجب تمیز شدن آنها می‌شود. لباسشویی درب فضایی که برخی به آن درب ماهواره ای یا سفینه‌ای نیز می‌گویند، جدیدترین ظاهر لباسشویی‌های روز دنیا است که درب از جلو هستند و فرق ظاهری‌شان با مدل‌های قدیمی در سایز و اندازه درب آنهاست. البته بزرگی درب به معنای بهتر بودن دستگاه نیست و تنها در ظاهر تاثیر دارد اما همین تفاوت کوچک باعث شده تا این مدل از لباسشویی ظرفداران خاص خود را داشته باشد. از آنجا که طراحی شیک و زیبا در ظاهر هر وسیله ای از اهمیت زیادی برخوردار است این ماشین لباسشویی نیز به علت ظاهر زیبا و طراحی شیک از جمله پرفروش ترینهاست که طرفداران زیادی پیدا کرده است.

ماشین لباسشویی درب فضایی چیست؟

اکثر خانم های جوان به دنبال جدیدترین و زیباترین لوازم خانگی هستند اگر تا به حال اصطلاح درب سفینه ای یا فضایی را شنیده باشید از جدیدترین نوع لباسشویی ها هستند که به دلیل ظاهری شیک و متفاوت طرفداران و خریداران زیادی پیدا کرده اند این لباسشویی با داشتن درب فضایی نسبتا بزرگ از جنس شیشه طلقی به رنگ دودی و تیره سبب می شود که لباس ها در داخل ماشین دیده نشوند و در حال شست وشو اصلا پیدا نیستند و همچنین با ظاهری زیباتر دکوراسیونی منحصر به فرد به آشپزخانه ی شما می دهد.

لباسشویی درب فضایی یا عادی

تفاوت ماشین لباسشویی درب فضایی در چیست؟

ماشین لباسشویی های قدیمی دارای درب لباسشویی از جنس شیشه‌ای محکم و بی رنگ هستند که دور آن با فلز یا پلاستیکی سیلور یا سفید پوشیده می‌شود. اما لباسشویی درب سفینه ای، دربی نسبتا بزرگ از جنس شیشه طلقی دارد که دودی رنگ و تیره است که تفاوت بارز این مدل با دیگر لباسشویی ها است لباسها درون آن دیده نمی شوند اگر دوس ندارید لباسهای داخل لباسشویی دیده نشوند بهتر است لباسشویی درب فضایی بخرید از آنجا که آشپزخانه‌ها دیوار ندارند و لباسشویی در دید عموم است ،احتمالا برخی از افراد ترجیح بدهند از دستگاهی استفاده کنند که پر یا خالی بودن داخل لباسشویی را نشان ندهد. از دیگر تفاوت های این لباسشویی بزرگی اندازه درب لباسشویی است اندازه درب بسیار بزرگ‌تر از اندازه طبیعی است و از همان اول چشمان هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند. این مساله باعث شده تا لباسشویی شما ظاهر جدید و مرموزی به خود بگیرد. قابل ذکر است که این درب کاملا یک دست است و هیچ قابی از پلاستیک یا فلز آن را محافظت نمی‌کند. چون لباسشویی در خانه ها در آشپزخانه قرار می گیرد شکل ظاهری دستگاه بسیار حائز اهمیت است. پس اگر به دنبال دکوراسیونی مدرن و منحصر به فرد هستید اصلا از آشپزخانه و شکل لباسشویی غافل نشوید. چرا که می‌توانید با دانستن اینکه لباسشویی درب فضایی چیست و چه ظاهری دارد، از این مدل برای خانه خود بخرید و چشمان هر بیننده‌ای را به سمت آشپزخانه و لباسشویی خود بکشانید.

نمایی زیباتر با لباسشویی درب فضایی

مزایا و معایب ماشین لباسشویی درب فضایی

تفاوت اصلی ماشین لباسشویی درب فضایی با مدل های دیگر تنها ظاهر متفاوت آن است و تفاوت فنی زیادی با مدل های دیگر ندارد. تنها تفاوت فنی در این است که این مدل‌های جدید به بهترین تکنولوژی روز دنیا مجهز هستند و با ظرفیت بالای دیگ و مصرف انرژی بسیار پایین فعالیت می‌کنند. برخی از این مدل‌ها نیز به قابلیت add wash مجهز هستند و به کاربر اجازه می‌دهد تا در حین شستشو نیز لباس‌های جامانده را اضافه کند. از مزایای خرید این مدل جذاب ظاهر زیبا و متفاوت لباسشویی یکی دیگر از مزایای خرید این مدل جذاب است. پس اگر به داشتن آشپزخانه ی مدرن و شیک تمایل دارید  لباسشویی درب سفینه‌ای انتخاب بسیار خوبی برای شماست و نگین آشپزخانه شما خواهد شد. و نمایی مدرن به آشچزخانه ی شما می دهد حال با فهمیدن اینکه لباسشویی درب فضایی چیست می خواهید بدانید که معایب آن چیست اما تا به حال شکایت خاصی از درب فضایی ها مشاهده نشده است تنها بعضی معتقدن که کیفیت درب آن ها کمی پایین است و امکان خرابی داشته باشد و به تعمیر نیاز پیدا کند که هر دستگاهی با استفاده نادرست خراب می‌شود، صحت و سقم این مساله کاملا مشخص نیست. لذا پیشنهاد می‌شود جهت اطمینان از کیفیت بالای درب، دستگاه را از نزدیک بررسی کرده، سپس خرید نمایید. از معایب کوچک دیگر آن وجود درب شیشه ای تیره و بزرگ روی دستگاه است که کمی بیشتر کثیفی آن به چشم می آید و نیاز به تمیزی و نظافت بیشتری دارد .

شست و شوی سریع با لباسشویی درب فضایی

جمع بندی:

بنابراین تنهاترین و بارزترین تفاوت در لباسشویی های درب فضایی و عادی تنها در ظاهر آن هاست و تفاوت چندانی ندارند با این تفاوت که لباسشویی درب فضایی نمونه ی جدید و مدرن از نوع لباسشویی هاست که با ظاهر زیبا و طراحی شیک امروزه طرفدارن بیشتری پیدا کرده است که در حال حاضر برندهای زیادی از جمله سامسونگ ،الجی ، دوو و پاکشوما اقدام به طراحی این نوع لباسشویی ها نمودند .در زیر چند نمونه از لباسشویی های درب فضایی را مشاهده می کنید که با کلیک روی آن ها از جزییات و مشخصات آن ها مطلع شوید.

لباسشویی 9 کیلوگرم ال جی V5

لباسشویی9  کیلوگرم بکو V9

لیست بروزترین قیمت های لباسشویی در فروشگاه آنلاین مجی کالا

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha