نحوه ی کار با ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلوگرم مدل 2j3
نحوه ی کار با ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلوگرم مدل 2j3

ماشین لباسشویی ال جی FH2J3QDNP0 با دارا بودن ظرفیت 7 کیلوگرم و یک اندازه ی مناسب جهت شستشوی تعداد زیادی از لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد. این لباسشویی با سرعت چرخش موتور قدرتمند  1200 دور در دقیقه هر نو لباسی را به بهترین نحو ممکن تمیز می کند. علاوه بر تمیزکنندگی فوق العاده این لباسشویی با این دور موتور می تواند بهترین خشک کنندگی را نیز داشته باشد. قابلیت TurboWash 3D در این محصول کمک می‌کند تا زمان شستشو به میزان قابل توجهی کاهش یابد و همچنین در کنار آن کیفیت شستشو البسه حفظ می شود. فناوری Smart ThinQ این امکان را فراهم می کند تا سبکی جدید از خانه‌ی هوشمند را در منزل خود داشته باشید، با این قابلیت کنترل شستشو و برنامه‌ها و همچنین رفع خرابی‌ها توسط گوشی هوشمندتان امکان پذیر خواهد بود.این لباسشویی 13 برنامه ی شستشو دارد.

طراحی ویژه لباسشویی 7 کیلوگرم ال جی مدل 2J3

/userfiles/blogimages/64035947-124946911501.jpg

 یکی از مناسب ترین رنگ‌ها برای دیزاین آشپزخانه‌ی شما رنگ سفید است ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم ال جی مدل 2J3 با رنگ سفید و طراحی زیبا و در عین حال ساده تولید شده است تا جلوه‌ای زیبا و جذاب را به آشپزخانه‌ی شما ببخشد. کنترل پنل این محصول که طبق معمول بر روی سطح بالایی این مدل قرار گرفته است امکان دسترسی سریع شما را به تنظیمات برای شستشوی کامل فراهم می‌کند. پیچ ولومی چرخان در وسط این محصول این امکان را فراهم خواهد کرد تا از بین 13 برنامه‌ی قرار گرفته بر روی این محصول، یکی را انتخاب نمایید. اعمال سایر تنظیمات از طریق نمایشگر لمسی امکان پذیر می‌باشد. بر روی این نمایشگر اطلاعاتی از شستشو نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت. محفظه‌ی مواد شوینده نیز در همین بخش قرار گرفته است که با در اختیار داشتن سه محفظه این امکان را به شما خواهد داد تا برای شستشوی کامل مواد شوینده و نرم کننده را اضافه کنید. درب بزرگ قرار گرفته بر روی این محصول به شما این امکان را خواهد داد تا لباس‌ها را به راحتی در درام قرار دهید، امکان جای دادن اقلام بزرگ در دیگ فراهم می‌باشد. درام ماشین لباسشویی طراحی لباسشویی 7 کیلویی ال جی FH2J3QDNP0 دارای ظرفیت 7 کیلوگرم می‌باشد و شما می‌توانید آن را تا حدی پر کنید که لباس‌ها آزادی حرکت داشته باشند. این لباسشویی با طراحی خود به گونه ای است که هنگام کار سرو صدای کمتری ایجاد می کند.

برنامه های متعدد شست وشو

داشتن برنامه های متعدد شست وشو سبب می شود تا لباس‌ها با درجه ی بالایی تمیز شده و الیاف پارچه بدون آسیب شوند. ال جی برای مدل FH2J3QDNP0 ال جی، 13 برنامه‌ی مختلف را مورد استفاده قرار داده است تا شما یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و شاهد کارایی عالی این محصول باشید. برنامه‌ها موجود بر روی این مدل شامل شستشو عبارتند از: شستشو کتان و پنبه ای(Cotton)/ پشمی و نخی(Wool)/ لباس کودک(Baby Care)/ ورزشی(Sport Wear)/ حریر و ظریف(Delicate)/ شستشوی 30 دقیقه ای(Quick 30)/ لباس مخملی(Duvet)/ ضد چروک(Easy Care)/ ویژه پوست حساس(Skin Care)/ کتان و پنبه ای بزرگ(Cotton Large)/ لباسهای مخلوط(Mix)/ شستشوی 60 دقیقه ای ویژه لباسهای با کثیفی بالا(Intensive 60)/ الیاف مصنوعی(Synthetic)

اگر برای شستن لبس ها عجله دارید و در کوتاهترین زمان بهترین شست وشو را می خواهید برنامه شستشو سریع در 30 دقیقه انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود، این برنامه تمیزی بالا، آبکشی و خشک کنندگی کامل را تنها در 30 دقیقه فراهم می‌کند. سایر موارد را نیز می‌توانید در مواقع مورد نیاز مورد استفاده قرار دهید و شاهد ارائه ی کارایی مطلوب توسط ماشین لباسشویی برنامه‌های متنوع شستشو 2J3 ال جی باشید.

/userfiles/picinpapers/ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم مدل 2j3.3.jpg

دیگر برنامه‌های تکمیلی لباس‌شویی 7 کیلوگرم ال جی مدل 2J3

 •     خیس خوردن (Pre Wash)
 •     شستشوی بهداشتی (Medic Rinse)
 •     برنامه دلخواه (Favorite program)
 •     تأخیر زمانی (Time Delay)
 •     شستشوی توربو (Turbo Wash)
 •     شستشوی متمرکز (Intensive)
 •     خشک‌کن چرخشی (Spin)
 •     دما (Temp)
 •     شستشوی لگن (Tub Clean)
 •     قفل کودک

 عملکرد صفحه کلید و نمایشگر ماشین لباسشویی 7 کیوگرم ال جی 2J3

 •     روشن و خاموش کردن لباسشویی: با لمس دکمه روشن لباسشویی ال جی را به حالت شروع به فعالیت و لمس یک ثانیه‌ای همان دکمه دستگاه را در حالت خاموش قرار دهید.
 •     دکمه برنامه ماشین لباسشویی: برنامه در نظر گرفته شده برای هر دکمه به منظور نوع لباس و سبک شستن مناسب برای آن در نظر گرفته شده است.
 •     دکمه شروع / مکث لباسشویی: این دکمه‌ها با عناوین Start/Pause برای شروع و توقف کار لباسشویی در نظر گرفته شده‌اند. وضعیت لباسشویی پس از 4 دقیقه از توقفش به حالت خاموش تغییر می‌کند.
 •     نمایشگر LED لباسشویی: این نمایشگر برای نشان دادن اطلاعات و پیام‌های کارکرد لباسشویی تعبیه شده است. زمان باقی مانده، تنظیمات و دیگر گزینه‌ها را نیز شامل می‌شود.
 •     گزینه‌های بیشتر: یک سری قابلیت‌ها را در هنگام انجام کار می‌توانید به پیش فرض دستگاه لباسشویی اضافه کنید.

 
دستورالعمل و نکات ایمنی و مهم هنگام کار با لباسشویی ال جی

شست و شوی سریع با لباسشویی ال جی 2j3

رعایت یک سری نکات ایمنی برای جلوگیری از حوادث ناگهانی مثل اتصالی، آتش سوزی و از کارافتادن ماشین لباسشویی ال جی در راس کاربرد راهنمای کار با لباسشویی ال جی قرار دارد. علاوه بر این برای جلوگیری از نیاز زود به زود به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی رعایت اصول کار با این وسیله بسیار تاثیرگذار است. به یک سری از این نکات در این قسمت اشاره خواهیم داشت.

 •     قبل از نصب لباسشویی ال جی از سلامت سطح بیرونی و خارجی لباسشویی اطمینان حاصل بفرمایید و در صورت مشاهده ایرادات از نصب دستگاه خودداری و آن را به نمایندگی ال جی ارجاع دهید.
 •     از شستن لباس‌های آغشته مواد آتش زا مثل رنگ، موم و موادی از این قبیل که با لکه برهایی مثل بنزین و نفت سفید تماس داشته اند، با لباسشویی ال جی خودداری کنید. قرار گرفتن این لباس‌ها در معرض مواد شویند در هنگام شستشو و یا باقی ماندن این مواد در دستگاه موجب ایجاد آتش سوزی می‌شود.
 •     از نصب لباسشویی در معرض هوای آزاد خودداری کنید. این کار به قطعات بیرونی دستگاه آسیب جدی وارد می‌کند.
 •     بدون اطلاع از قابلیت هر کلید، تنظیمات لباسشویی را با دستکاری کلید‌ها بهم نزنید. در هنگام بروز ایرادات در انجام کار از هر گونه اقدام به تعویض یا تعمیر قطعات لباسشویی بدون هناهنگی افراد متخصص در نمایندگی ال جی پرهیز کنید.
 •    محکم بستن درب ماشین لباسشویی و یا تلاش برای باز کردن آن در هنگام قفل بودن به لباسشویی آسیب می‌رساند.
 •     هنگام استفاده از حرارت بالا برای شستن لباس‌ها از دست زدن به درب لباسشویی جلوگیری کرده و مانع تماس دست کودک شوید. در اطراف ماشین لباسشویی ال جی از گذاشتن هر گونه مواد شیمایی و قابل اشتعال و همین طور پارچه کهنه و کاغذ باطله خودداری کنید.
 •     هنگام تعمیر پریز اتصالی لباسشویی و دیگر لوازم جانبی برقی در لباس شویی برای جلوگیری از شوک الکتریکی فیوز را قطع کنید.
 •     برای استفاده از ماشین لباسشویی در کنار افراد سالمند باشید. از بازی کردن کودکان با لباسشویی حتی در مواقع خاموش جلوگیری کنید.
 •     از دست زدن به ماشین لباسشویی در هنگام کار و دست زدن به داخل اتاقک آن خوددرای کنید، حیوانات خانگی خود را از اطراف ماشین لباسشویی دور کنید.
 •     نفوذ آب به درون ماشین لباسشویی با خطر آتش سوزی همراه است. در هنگام مشاهده با دفتر نمایندگی یا یک تعمیرکار تماس بگیرید.
 •     هنگام باز بودن درب لباسشویی فشار آن به سمت پایین، خطر واژگونی دستگاه را به دنبال دارد.
 •     در نهایت فراموش نکنید که ماشین لباسشویی ال جی باید روی زمین قرار بگیرد زیرا اتصال به زمین در صورت بد کار کردن یا خراب شدن دستگاه، می‌تواند خطر شوک الکتریکی را با اتصال جریان برق به زمین کاهش دهد.

دیگر مشخصات لباسشویی 2J3

    صدا هنگام شستشو: 54 دسی بل
    صدا هنگام خشک کردن: 72 دسی بل
    نمایشگر LED با قابلیت لمسی
    زبان صفحه کنترل انگلیسی
    جهت باز شدن در : به سمت چپ
    اندازه دهانه درب 300 میلیمتر
    دماهای قابل تنظیم سرد/ 20/ 30/ 40/ 60/ 95
    برق ورودی 240-220 ولت / 50-60 هرتز

سایر ویژگی ها

    مراقبت از رنگ لباس
    شستشوی ویژه البسه حساس-delicate
    شستشوی ویژه الیاف مصنوعی-Synthetic
    آبکشی و خشک کن(Rinse + Spin)
    آبکشی ویژه(Rinse+)
    پیش شستشو(Pre Wash)
    تاخیر در شستشو
    فناوری 6Motion
    شستشوی سریع
    شستشوی اقتصادی
    صفحه نمایش LED جهت نمایش اطلاعات شستشو
    قابلیت تنظیم دما
    قابلیت تنظیم سرعت چرخش
    پاک کردن لکه
    فناوری اینورتر
    موتور گیربکسی بدون تسمه
    تایمر تاخیر
    زنگ پایان
    نشانگر قفل درب
    قفل کودک
    قابلیت عیب یابی هوشمند
    مجهز به حفاظ برقی ضد نوسانات برق
    کم لرزش
    پایه های قابل تنظیم
    اقلام همراه: پایه های لباسشویی، دفترچه راهنما

/userfiles/picinpapers/ماشین لباسشویی ال جی مدل 2j3.1.jpg

جمع بندی

امکانات موجود در ماشین لباسشویی لباسشویی 2J3 باعث می شود تا در بین سایر محصولات موجود در بازار طرفداران بیشتری داشته باشد. همچنین امکانات موجود در لباسشویی 2J3 ال جی باعث می شود تا نتیجه مطلوب تری برای شستشو داشته باشید. اگر به دنبال ماشین لباسشویی با قیمت مناسب و امکانات جدید و پیشرفته ای می باشید پیشنهاد ما به شما ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی مدل 2J3 می باشد که می توانید آن را با قیمتی ارزان از فروشگاه اینترنتی مجی کالا خریداری کنید.

ماشین لباسشویی 7 کیلوگرم ال جی مدل 2J3

دیدن کالای مشابه

بروزترین قیمت لباسشویی در مجی کالا

 

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha