راهنمای خرید تشخیص لباسشویی ال جی مدل v5
راهنمای خرید تشخیص لباسشویی ال جی مدل v5

امروزه تشخیص لوازم اصلی از فیک تقریبا کار سختی است و ریسک بزرگی است اگر بخواهید بدون اطلاعات اولیه به خرید لوازم خانگی از قبیل یخچال، ظرفشویی، لباسشویی و … بپردازید. زیرا با توجه به قیمتهای بالای این محصولات، اگر جنس خریداری شده تقلبی باشد، علاوه بر اینکه از لحاظ مالی متوجه ضرر خواهید شد، از کیفیت واقعی جنس اصلی هم بی نصیب خواهید ماند.در این نوشته می خواهیم  به صورت تخصصی به بررسی ماشین لباسشویی ال جی V5 و مدل های شبیه آن که افراد سودجو دست به تبدیل آن میزنند صحبت کنیم. همیشه قبل از اقدام به خرید ماشین لباسشویی حتماً با کارشناسان قابل اعتماد صحبت کنید و به مشخصات و ویژگی های آن به خوبی دقت کنید تا در دام جعل فروشان و سود جویا نیافتید و از کیفیت عالی و کارایی بهتر محصولات خود لذت ببرید.

معرفی کامل ماشین لباسشویی ال جی v5

ماشین لباسشویی ال جی V5 در واقع خوش فروش ترین و پرطرفدارترین لباسشویی ال جی است که هم قیمت مناسب و هم کارایی با کیفیتی را ارائه می دهد. دلیل اینکه لباسشویی V5 هم سوژه افراد سودجو شده است همین پرطرفدار بودنش است. ماشین لباسشویی ال جی مدل v5 نمونه ای از شوینده های جدیدی است که شرکت نامی ال جی به بازار عرضه کرده و برای آن از فناوری ها و تکنولوژی های پیشرفته ای استفاده کرده است که وجود این قابلیت ها و البته ویژگی های دیگری این محصول به یکی از لباسشویی های محبوب و کاملا پر فروش تبدیل شود. ال جی این محصول خود را با ظرفیت 9 کیلوگرمی که ظرفیت بالایی می باشد تولید کرده است و در بطن آن به عنوان اصلی ترین قسمت از یک موتور اینورتر دایرکت درایو که از بهترین و قدرتمند ترین موتور های روی لباسشویی های امروزی می باشد، استفاده کرده است.

مشخصات و ویژگی های ماشین لباسشویی ال جی مدل V5

 • ظرفیت: 9 کیلوگرم / 10 کیلوگرم
 •     رنگ بدنه: سفید / نقره ای
 •     کشور سازنده: چین( اگر گفتن مال ما کره است؛ سریع فرار کنید)
 •     سرعت: 1400 دور در دقیقه
 •     موتور: اینورتر دایرکت درایو
 •     دارای بخارشو
 •     برنامه های شستشو: 14 برنامه
 •     دیگه 6 حرکته
 •     اتصال به وای فای
 •     سیستم عیب یاب هوشمند
 •     صفحه نمایش لمسی

  ماشین لباسشویی طرح V5 ساخته شده توسط شرکت زانتی

راهنمای خرید لباسشویی ال جی مدل v5.1.jpg

شرکت زانتی یکی از ماشینهای لباسشویی خود را کاملا شبیه به ماشین لباسشویی ال جی V5 تولید و عرضه بازار کرده است. حال برخی فروشنده ها صراحتا” اعلام می کنند که این ماشین، طرح V5 ال جی است و بعد از تغییر مارک زانتی به ال جی، با قیمتی اندکی پایین تر از لباسشویی V5 ال جی می فروشند. اما عده ای از فروشنده ها هم بدون اینکه به طرح یا بدل بودن لباسشویی اشاره کنند، این ماشین را به ماشین لباسشویی ال جی V5 تبدیل می کنند و دقیقا با قیمت ماشین لباسشویی ال جی V5 به فروش می رسانند. این ماشین با توجه به کیفیت پایینی که نسبت به لباسشویی ال جی دارد، می تواند سود خوبی را عاید متقلب کند؛ کافیست تا مارک لباسشویی زانتی را به ال جی تبدیل کند.

 نحوه شناسایی ماشین لباسشویی تقلبی ال جی V5

این دو ماشین لباسشویی از لحاظ ظاهر کاملا شبیه هم هستند و تا زمانی که با دقت به آنها نگاه نکنید متوجه نخواهید شد که تفاوتهایی با هم دارند. به عبارتی دیگر هیچ شرکتی کپی برابر با اصل یک محصول از شرکتی دیگر را تولید نمی کند و مطمئنا تفاوتهایی با هم خواهند داشت. در تصویر زیراگر دقت کنید در کنار دکمه خاموش/روشن کردن یکی از این ماشینها علامتی وجود دارد که نشان دهنده هوشمند بودن آن است (اصلی). اگر باز هم بیشتر ذوم کنید و به پنل نمایش دو دستگاه دقت کنید، در پنل لباسشویی اصلی علامتی حاکی از وجود فناوری وای فای وجود دارد. یکی دیگر از تفاوتهای این دو ماشین دریچه تخلیه اضطراری و فیلتر است. گیره درب تخلیه اضطراری و فیلتر ماشینهای لباسشویی ال جی در بالا قرار دارد اما در این تصویر مشاهده می شود که دستگیره درب تخلیه یکی از ماشینها در قسمت بغل درب تعبیه شده است (تقلبی). همچنین اگر به محفظه شوینده ها بیشتر دقت کنید متوجه خواهید شد که لبه قسمتی که دست در آن قرار می گیرد، در یکی از لباسشویی ها (اصلی) بیشتر از دیگری کشیده شده است. تمامی این گزینه ها می تواند شما را در شناسایی محصول اصلی کمک نمایند.البته شما می توانید نام کامل (مدل کامل) ماشین لباسشویی را که قصد خرید آن را دارید از فروشنده بخواهید و آن را در اینترنت جستجو نمایید؛ با این کار اگر دستگاه اصل باشد، مرورگر اینترنت به شما لینکی را معرفی خواهد نمود که متعلق به شرکت سازنده دستگاه (شرکت ال جی) بوده و در آن تصاویر واضح و مشخصات کامل ماشین لباسشویی قید شده است و شما می توانید آنها را با ماشین لباسشویی فروشنده مقایسه کنید.

راهنمای خرید لباسشویی ال جی مدل v5.3.jpg

تفاوت های  لباسشویی ال جی V5 از لباسشویی های تقلبی مانند زانتی

 شما باید اطلاعاتی در مورد ماشین لباسشویی ال جی V5 داشته باشید تا بتوانید نسخه اصلی آن را از نمونه تقلبی تشخیص دهید. نمونه های زیادی از جمله ایوولی و زانتی که آن را جای لباسشویی ال جی V5 جا می زنند که بسیار شبیه به ماشین لباسشویی ال جی V5 هستند و به راحتی به ماشین لباسشویی ال جی تبدیل می شوند اما با داشتن اطلاعات قبلی و اندکی دقت می توانید تفاوتهای نسخه تقلبی و نسخه اصلی را تشخیص دهید در زیر به یک سری تفاوت های بین آن ها اشاره می کنیم که بتوانید نمونه ی اصلی را از فیک تشخیص دهید.

 1.  ولوم برنامه ها در ماشین لباسشویی V5 ال جی به صورت کاملا استوانه ای طراحی شده و نیز در قسمت پایانی دکمه، عریض نشده است اما در ماشین لباسشویی زانتی علاوه بر اینکه طراحی دکمه تا حدودی مخروطی شکل است، در قسمت پایانی هم عریض شده و دارای برجستگی است.
 2.   یکی دیگر از تفاوتهای این دو دستگاه، دستگیره محفظه شوینده است. دستگیره محفظه شوینده در لباسشویی ال جی V5 دارای لبه هایی است که تا نزدیکی کناره لباسشویی کشیده شده است در حالی که در لباسشویی زانتی این گونه نیست.
 3. تفاوت دیگری که می توان به آن اشاره کرد این است که در قسمت پایین پنل نمایش لباسشویی V5 ال جی یک نوار طوسی رنگ وجود دارد که در لباسشویی زانتی این نوار وجود ندارد (البته این نوار در مدل نقره ای، به رنگ نوک مدادی است)
 4.  تفاوت دیگر این است در پنل لباسشویی اصلی V5 نشانه ی وای فای و دارای وای فای است اما لباسشویی زانتی وای فای ندارد.
 5.  یکی دیگر از تفاوتهای این دو ماشین در قسمت دریچه تخلیه اضطراری و فیلتر است. دستگیره دریچه تخلیه اضطراری و فیلتر در ماشین لباسشویی ال جی V5 در بالای دریچه قرار دارد اما در لباسشویی زانتی در قسمت بغل تعبیه شده است .

در آخر

بهترین توصیه ای که می توانیم به شما بکنیم این است، که تحقیقاتی در مورد روش های تشخیص لوازم خانگی اصلی و تقلبی انجام دهید و حتما به دنبال پیدا کردن فروشگاه معتبری باشید که لوازم اورجینال را به فروش می رساند. ویژگی های فروشگاه اینترنتی معتبر هم دقیقاً مانند ویژگی های کالاهای اصلی و تقلبی هستند باید آن ها را مقایسه کنید و مواردی که مشکوک هستند را حذف کنید در این جا فروشگاه اینترنتی مجی کالا با محصولاتی کاملا اصلی و اورجینال در خدمت شماست تا با خرید محصولات با کیفیت و اصلی لذت بی نهایتی از خرید را به شما هدیه کند.

انواع لباسشویی های ال جی در فروشگاه آنلاین مجی کالا

لباسشویی ال جی مدل V5

لیست بروزترین قیمت های لباسشویی درفروشگاه مجی کالا

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha