کولر گازی 12000 جنرال مکس اینورتر T3 مدل GM-S12000 General Max Air Conditioner 12000 BTU T3 GM-S12000

کولر گازی 12000 جنرال مکس اینورتر T3 مدل GM-S12000
سازنده
جنرال
مدل
GM-S12000
ظرفیت BTU/h
12000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۶/۱۲
بازدید:
۵۰۷

جنرال مکس یکی از شرکت های تولید کننده کولر گازی است که اهمیت زیادی را به مصرف انرژی و کارایی کولر می دهد. یکی از مدل های کولر گازی جنرال مکس مدل GM-S12000 Inverter می باشد که اخیرا وارد بازار شده است. این مدل از کولر گازی هم برای کاربران می تواند مقرون به صرفه باشد و هم از نظر زیست محیطی ایده آل است. میزان اثر مخرب گاز R410a در این کولر گازی برابر با صفر است و با اینورتر مصرف انرژی کم شده است که رده انرژی مصرفی در آن A++ است. کولر گازی 12000 جنرال مکس برای یک فضای بیشتر از 36 متر به خوبی جواب می دهد. میزان صدا در آن 47 دسیبل بوده و معمولا در زمان خواب هیچ گونه مزاحمتی را ایجاد نمی کند. پنل آن سفید رنگ است و یک صفحه نمایش دیجیتالی با رنگ دیجیت های سفید دارد. دارای ریموت کنترل است که می تواند شما از میزان دمای هوای اتاق مطلع کند. شما می توانید این کولر گازی را به صورت چهار فصل استفاده کنید چرا که قابلیت سرد و گرم را دارد. میزان انرژی مصرفی و یا ظرفیت آن برای شرایط گرم بیشتر می باشد. این کولر گازی دارای رده آب و هوای T3 می باشد که برای مناطق گرم و خشم با فشار هوای زیاد و دمای 65 درجه مناسب است و کارایی با اینگونه شرایط کاهش نمی یابد.

 

موتور روتاری

کمپرسور ها در کولر گازی انواعی مختلف دارند. کمپرسور های اسکرول و روتاری بیشتر معمول هستند و میزان هزینه نگهداری آن ها نیز کمتر است. کمپرسور پیستونی برای مناطق گرم خشک و در شرایط سخت اب و هوایی کاربرد دارد اما به دلیل هزینه نگهداری و تولید بالا زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد. کمپرسور در کولر گازی 12000 جنرال مکس از نوع روتاری است. این کمرسور برای شرایط اب و هوایی گرم و خشک مناسب است و رده آب و هوایی T3 دارد. دمای بالای محیط موجب کاهش کارایی موتور کولر می شود. کولر گازی جنرال مکس می تواند تا دمای 65 درجه بالاترین کارایی را داشته باشد.

 

گاز سرمایشی در کولر گازی جنرال مکس

در کولر گازی 12000 جنرال مکس از گاز R410a استفاده شده است که این گاز می تواند بسیار کاربردی باشد. این گاز گرما را سریع جذب می کند  یا سریع آن را از دست می دهد به عبارتی دیگر میزان آنتالپی بیشتری را دارد. همین شرایط گاز R410a موجب می شود تا موتور کور گازی همیشه در دمای پایین تر کار کند و کمتر فشار و دمای بیشتر محیط را تحمل کند. گاز R410a در صورت نشتی میزان خصوصیات تغییر می کند و در عملکرد سرمایش و یا گرمایش تاثیر می گذارد. کولر گازی های با گاز R410a نیاز به مراقبت بیشتری دارند. در کولر گازی جنرال مکس 12000 از روغن سنتتیک استفاده شده است که این روغن حلالیت زیادی را دارد و کولر خیلی سریع می تواند فضا را سرد نگه دارد. همچنین از گرم شدن بیش از حد موتور در کولر گازی جلوگیری می شود.

 

اینورتر در کولر گازی 12000 جنرال مکس

به صورت کلی در کولر گازی با اینورتر میزان مصرف انرژی کم است. رده انرژی مصرفی در این کولر گازی A++ می باشد . اینورتر نمی گذارد تا موتور خاموش شود و یا اینکه دمای اتاق زیاد تغییر کند و نوسانات دمایی زیادی را داشته باشد. در این کولر گازی زمانی که دمای اتاق به دمای تنظیم رسید موتور با دور کم کار می کند و در زمان نیاز دور آن افزایش می یابد. در نتیجه آن چون موتور از حالت خاموش شروع به کار نمی کند میزان مصرف انرژی کم می شود. 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
جنرال
مدل
GM-S12000
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت BTU/h
12000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410a
قدرت پرتاب باد
15 متر
رده مصرف انرژی
A++
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
چین
تعداد پنل
1
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر بهداشتی
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha