مایکروفر کنوود 25 لیتری مدل MWL210 Kenwood Microwave Oven 25L MWL210

مایکروفر کنوود 25 لیتری مدل MWL210
نوع وسیله
مایکروفر
سازنده
کنوود
ظرفیت
25 لیتر
برنامه پخت
تعداد برنامه پخت
8 دبرنامه
گرم نگهدارنده
۵/۴۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۲۷
بازدید:
۶۵۹
شناسه کالا:
3243999214278
تضمین اصالت:

مایکروفر کنوود MWL210 یکی از محصولات با کیفیت شرکت کنوود می باشد. این مایکروفر دارای ظرفیت 25 لیتر بوده و تعداد 8 برنامه را دارد. شما می توانید برای هر نوع ماده غذایی و یا درست کردن هر نوع غذایی از برنامه خاصی استفاده کنید. در این مایکروفر  جنس داخلی از  اپوکسی بوده و تمیز کردن آن بسیار آسان می باشد. مایکروفر MWL210 دارای وزن 16 کیلوگرم می باشد. قابلیت هایی چون ذوب کردن و یا دفراست در برنامه های آن وجود دارد. طراحی زیبا و جذاب این مایکروفر موجب فروش زیاد و یا مخاطب پسند بودن آن شده است. در آن برای بازکردن درب از یک دستیگره استفاده شده و درب آن به طرف چپ باز می شود. این دستگاه به رنگ سفید می باشد و دارای پنل مشکی لمسی می باشد. شما یک صفحه نمایش دیجیتال را در اخیتار خواهید داشت که شما را از برنامه و یا میزان زمان باقی مانده و یا دمای مورد نظر مطلع می کند. قفل کودک، هشدار بعد از پایان کارف قابلیت اضافه کردن زمان در زمان اجرای برنامه را دارد. کنوود یکی از شرکت های تولید کننده محصولات خانگی ریز است و جایگاهی ویژه در میان برند ها و یا شرکت های دیگر دارد. 

 

قابلیت ذوب کردن مواد منجمد در سریعترین زمان

مایکروفر کنوود می تواند بسیار کاربردی و در دسترس باشد. در سریع ترین  زمان ممکن می تواند مواد غذایی را ذوب کند. معمولا مواد غذایی داخل فریزر نگهداری می شوند و باید  دوباره ذوب شوند تا بتوان با آن ها غذا درست کرد. این مایکروفر دارای یک برنامه به نام Defrost است. شما وقتی از این برنامه استفاده می کنید گرمایی از هر چهار طرف به ماده منجمد اعمال شده و ذوب می شود. حالا می توانید ماده ذوب شده را برای درست کردن غذا و استفاده از برنامه ای دیگر به کار ببرید.

 

قابلیت اضافه کردن زمان حین فرایند پخت

حتما همیشه نمی دانید که در چه زمانی غذا درست می شود و یا چه میزان گرمایی اعمال  شده است. شما اول یک برنامه پخت را انتخاب می کنید و بعد از پایان برنامه، غذا را مزه کرده و متوجه می شوید که هنوز به آن درجه پخت لازم نرسیده است. در این صورت می توانید هر اندازه زمان لازم را دوباره اضافه کنید. معمولا اضافه کردن زمان از 30 ثانیه تا 2 دقیقه می باشد. البته برنامه های آن تمام اتوماتیک می باشد ولی خوب تا کاربر روش کار را یاد می گیرد ممکن است زمان بر باشد و از این روش استفاده می کند. 

 

درست کردن انواعی از غذا ها و یا منو ها با 8 برنامه

معمولا 8 برنامه برای درست کردن انواعی از غذا ها به کار برده می شود. درست کردن ساندویچ، درست کردن کیک، پخت سیب زمینی و... را می توان با این دستگاه انجام داد. با مایکروفر کنوود MWL210 دیگر می توانید درست کردن هر نوع غذایی را مکانیزه کنید. 

 

جنس داخلی ایده آل و تمییز کردن آسان 

جنس داخلی این مایکروفر از اپوکسی چند لایه می باشد. اولا تمیز کردن آن اسان است و دوم اینکه زیاد روی آن لکه جذب نمی شود. معمولا برای پخت از یک صفحه کردن استفاده می شود. مایکروفر MWL 210  را باید با پارچه نرم تمیز کرد. معمولا جنس داخل نسبت به خراش و یا مواد ضبری که برای تمیز کردن استفاده می شود حساس است و ممکن است کارایی خود را از دست دهد به همین دلیل باید با پارچه نرم تمیز شود. 

ویژگی های فنی
ویژگی های محصول
نوع وسیله
مایکروفر
مشخصات کلی
سازنده
کنوود
حجم ظرف ابمیوه
ظرفیت
25 لیتر
برنامه پخت
تعداد برنامه پخت
8 دبرنامه
قابلت مایکروویو
جنس سطح داخلی
اپوکسی
قفل کودک
طول سیم
2 متر
تعداد کار
8 کاره
گرم نگهدارنده
برنامه خودکار
زنگ هشدار
باز شدن درب
سمت چپ
قفل درب
نوع صفحه نمایش
لمسی دیجیتال
تایمر برنامه
پاک کنندگی آسان
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
ساعت
شروع سریع
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha