ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره مدل DFB425FW LG Dishwasher 14 sets DFB425FW

ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره مدل DFB425FW
سازنده
ال جی
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
موتور اینورتر بدون تسمه
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۲۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۱/۲۰۹
شناسه کالا:
4563125321143
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی ال جی 425 مدل DFB425FW یکی از بهترین های ال  جی است. در این ماشین ظرفشویی شما ظرفیت 14 نفره را خواهید داشت و می توانید ظرف هایی که به صورت معمول برای 14 نفره در یک وعده غذایی استفاده می شود را با آن شستشو دهید. ماشین ظرفشویی ال جی 425 قابلیت های متنوعی را دارد که در جهت تمیز شدن بهتر ظرف ها می باشد. شستشو با بخار با True Steam  برای ظرف های شیشه ای و یا ظرف هایی که لکه های سخت دارند می تواند بسیار کارساز باشد. در این ماشین ظرفشویی از موتور اینورتر دار دایرکت درایو استفاده شده است که هم مصرف انرژی کمی دارد و هم شستشوی ایده آل را با طول عمر طولانی انجام می دهد. در آن از 3 طبقه استفاده شده است. طبقه ها در آن قابل تنظیم بوده و می تواند آن ها را متناسب با اندازه ظرف ها چینش کرد. در این ماشین ظرفشویی پنل کنترل بر روی درب قرار گرفته و می توان با دکمه های لمسی برنامه ها و یا آپشن ها را انتخاب کرد. در آن از برنامه شستشوی توربو استفاده شده است و قابلیت شستشوی دو منظوره را دارد یعنی می توان آن را طوری تنظیم کرد که یک قسمت از ماشین ظرفشویی که ظرف ها بسیار کثیف را در آنجا قرار داده ایم با شدت بیشتری کار کند.

شستشوی توربو

شاید شما زمانی عجله دارید و می خواهید ظرف های کثیف را به صورت تمیز در اختیار داشته باشید. در ماشین ظرفشویی 425 از  یک برنامه به نام شستشوی توربو استفاده شده است که در آن اب با فشار زیاد بر روی ظرف ها جریان می یابد. در این برنامه موتور و حتی پمپ آب با فشار زیادی کار می کند. در این برنامه تعداد ظرف ها مهم نیست  می توان با ظرفیت کامل از آن استفاده کرد. بهتر است در مواقع ضروری از آن استفاده کنید.

شستشوی چهار جانبه

شستشوی چهار جانبه به معنی جریان اب بر روی ظرف های به صورت چند بعدی است. در ماشین ظرفشویی ال جی 425 از چهار پر بر روی روتور موتور استفاده شده است. زمانی که این پره ها می چرخند، آب را از طریق منافذی ریزی که بر روی آن ها وجود دارد بر روی ظرف ها به جریان می اندازند. این ویژگی موجب می شود که ظرف ها زود تر خیس شوند ولکه ها هم زودتر از روی آن ها برداشته شود. انواع سیستم شستشو وجود دارد. ال جی در این ماشین ظرفشویی از شستشوی روتاری استفاده می کند.

quadwash b512

شستشوی با بخار

بخار یکی از لازمه های هر ماشین ظرفشویی است. بخار قدرت پاک کنندگی بالایی را دارد. در ماشین ظرفشویی ال جی 425 از ویژگی بخار شور استفاده شده است. منافذی بر روی قسمت داخل درب ماشین ظرفشویی قرار گرفته اند که بخار را با فشار زیاد به داخل ماشین ظرفشویی تزریق می کنند. بخار با قدرت نفوذپذیری و پاک کنندگی بالا می تواند فراید شستشو را تسریع بخشد. از طرفی دیگر بخار می تواند از ایجاد لکه های سفید بر روی ظروف شیشه ای جلوگیری کند. همچنین بخار می توان شستشوی بهداشتی را ممکن کند و تا 99 درصد باکتری ها را از روی ظرف ها بر دارد.

سیستم بخار شوی b512

شستشوی نیم بار

شستشوی نیم با به شستشوی نیمه ظرفیت می گویند. در ماشین ظرفشویی این قابلیت وجود دارد که حتی یک ظرف را می تواند شستشو دهد. این ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظرف های هر وعده غذایی بسیار کاربردی است. در آن متناسب با اندازه ظرف ها انرژی و آب مصرف می شود و ال جی تمام مصارف را اقتصادی و بهینه کرده است بنابراین با ماشین ظرفشویی ال جی 425 می توان همه ظرف های روزانه را شستشو داد.

ویژگی شستشوی دو منظوره

حتما همه ظرف ها به اندازه هم کثیم نیستند. شما می توانید در این ماشین ظرفشویی، ظرف ها بسیار کثیف را در یک طرف بچینید. این ویژگی کاربرد بالایی را دارد. ماشین ظرفشویی ال جی این قابلیت را دارد که بتوان ناحیه Intensive را برای آن انتخاب کرد. در آن می توان سیستم شستشو را طوری تنظیم کرد که قسمتی که ظرف های کثیف قرار گرفته است با فشار و شدت بیشتری کار کند. معمولا قابلمه ها و ماهی تابه ها را در یک طرف چپ و یا راست ماشین ظرفشویی قرار می دهند و سپس ناحیه شستشوی پر فشار را از طریق تنظیمات انتخاب می کنند.

طراحی

ماشین ظرفشویی 425 ال جی مدل DFB425FW دارای رنگ سفید می باشد. این ماشین ظرفشویی  داری پنل کنترل  بر روی قسمت بالای درب است. درب آن به طرف پایین باز می شود. داخل ماشین ظرفشویی از استیل ساخته شده است که نه زنگ میزند و نه جرم بر می دارد. درب آن پاکتی و مخفی می باشد. به صورت کلی طراحی جذاب و زیبایی را دارد. دکمه های تنظیم برنامه در آن لمسی می باشند. 

لیست قیمت ماشین ظرفشویی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
پنل لمسی
دارد
موتور اینورتر بدون تسمه
برنامه بخارشوی
سیستم SmartThinQ
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
تعداد برنامه اصلی شستشو
9 برنامه
میزان مصرف آب
9.5 لیتر
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
سیستم اسپری چهار طرفه
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha