مانیتور 43 اینچ ال جی IPS LED مدل 43UD79-B LG IPS LED Monitor 43 Inch 43UD79-B

مانیتور 43 اینچ ال جی IPS LED مدل 43UD79-B
سازنده
ال جی
مدل
43UD79-B
اندازه صفحه نمایش
43 اینچ
تکنولوژی پنل
IPS
زمان پاسخگویی(Response Time)
5 میلی ثانیه
نمایش رنگ
16.7 میلیون رنگ
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۹
بازدید:
۸۷۰
تضمین اصالت:

مانیتور ال جی مدل 43UD79-B یکی از بهترین های ال جی است. این مانیتور اندازه صفحه نمایش 24 اینچ دارد و کار با آن بسیار رضایت بخش می باشد. کیفیت تصویر و یا رزولوشن تصویر در این مانیتور 4K می باشد. در صفحه نمایش آن 8 میلیون پیکسل حضور دارند و جزئی ترین المان های تصویر را نمایش می دهند. ال جی در این مانیتور از نوع صفحه نمایش IPS استفاده کرده است. مانیتور ال جی 43UD79-B  به واسطه همین نوع از صفحه نمایش یعنی IPS زاویه دید بالایی دارد و در برابر ضربه و یا فشار های جرئی از خود مقاومت نشان می دهد. میزان زمان پاسخگویی در آن 5 میلی ثانیه است که این میزان مورد رضایت گیمر ها می باشد. روشنایی در صفحه نمایش مانیتور ال جی 43UD79-B برابر با 350 کاندلا بر متر مربع می باشد که تصویر آن شفاف و درخشان است. اما در مانتیور باید یک سری دیگر از ویژگی ها در رده بالایی وجود داشته باشد. ال جی از ویژگی Black Stbilizer، No Eye Fatigue ویا Screen Split استفاده کرده است که هه آنها جهت راحتی کاربر  در هنگام کار با آن است. 

پنل 4K در مانیتور ال جی 43UD79-B

 ال جی از پنل 4K استفاده کرده است. شاید از محدود مانیتور هایی باشد که کفیت 4K را دارد. برای تماشای تصویر 4K معمولا فاصله باید کم باشد و با توجه به این که مانیتور بیشتر در فاصله نزدیک به کاربر مورداستفاده قرار می گیرد می توان گفت که کاربر شانس این را دارد تا از کیفیت بی نظیر آن بهره مند شود. در این صفحه نمایش رزولوشن بالا می باشد و می توان با آن انواعی از محتوای با کیفیت مانند کیفیت تصویر 4K را با کارایی بالایی تماشا کرد. این مانیتور به واسطه رزولوشن بالا خواندن متون و یا حتی نوشتن را به جهت رفاه کاربر در تشخیص جزئیات اسانتر می کند.

IPS تکنولوژی نوین

امروزه شرکت های سازنده صفحه نمایش و یا تلویزیون، گوشی همراه و... همه و همه از نوع صفحه نمایش IPS استفاده می کنند. این پنل بسیار کاربردی تصویر را نمایش می دهد. در این پنل آرایش پیکسلی افقی می باشد. پنل IPS زاویه دید بالایی را دارد. در این نوع از پنل می توان از کناره ها هم از کیفیت تصویر بالای آن بههره برد بدون اینکه کیفیت تصویر آن کاهش یابد. زمانی که از کناره ها به تصویر این مانیتور تماشا کنید، تصویر تاریک نمی شود و نمایش رنگ ها ادامه دار خواهد بود . مانیتور ال جی 24 اینچ ال جی 43UD79-B برای کار های آموزشی و سیا شبکه کردن و یا تماشای فیلم از کناره ها بسیار کاربردی است. 

Screen Split

در مانیتور ال جی 43UD79-B می توان از صفحه نمایش را به قسمت هایی تبدیل کرد و در هر قسمت کار جداگانه ای را انجام داد. تقسیماتی را که می توان انجام داد از 2 تا 4 قسمتی می باشد. برای نمونه می توان در یکی از قسمت ها به تایپ کردن در Word پرداخت و در دیگری فیلم تماشا کرد. شاید این فکر به نظر برسد که در مانیتور های دیگر هم همچین چیزی امکان پذیر بود اما این بار متفاوت است و در یک قسمت می توان انواعی و تعداد زیادی از پنجره ها را باز کرد بدون این تغییر در قسمت همسایه ایجاد شود. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
ال جی
مدل
43UD79-B
اندازه صفحه نمایش
43 اینچ
تکنولوژی پنل
IPS
رزولوشن پنل
3840x2160
روشنایی پنل
350 کاندلا بر متر مربع
کنتراست
1:1000
زمان پاسخگویی(Response Time)
5 میلی ثانیه
عمق نمایش رنگ
8 بیت
زاویه دید
178 درجه
نمایش رنگ
16.7 میلیون رنگ
پورت HDMI
دارد
پورت Display Port
دارد
پورت خروجی صدا
دارد
ورودی برق
100-240Vac, 50/60Hz
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha