جاروبرقی پاناسونیک 2100 وات مدل MC-CG715 Panasonic Vaccum Cleaner 2100 Watt MC-CG715

جاروبرقی پاناسونیک 2100 وات مدل MC-CG715
سازنده
پاناسونیک
حداکثرقدرت
2100 وات
کیسه ای
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
مشکی و سفید
۳/۸۵۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۷/۲۶
بازدید:
۴۵۱
شناسه کالا:
6142314527838
تضمین اصالت:

جاروبرقی پاناسونیک مدل MCCG715 یکی از محصولات فوق العاده با کیفیت و کارای این شرکت می باشد. ظرفیت و توان در این جاروبرقی برابر با 2100 وات می باشد که معمولا به نسبت توان بالای را دارد. این جاروبرقی در دو رنگ مشکی و سفید تولید شده است و بسیار شیک می باشد. در این جاروبرقی از فیلتر Hepa استفاده شده است که هم کارایی کندگی جاروبرقی را بهینه می کند و هم از ورود آلرژن ها به فضا جلوگیری می کند. در جاروبرقی پاناسونیک MCCG715 میزان صدا برابر با 65 دسیبل می باشد و صدایی در حدود صدای یک ماشین لباسشویی را دارد و بسیار ایده آل برای استفاده می باشد. قیمت جاروبرقی پاناسونیک MCCG715 نسبتا میانه می باشد و خرید این جاروبرقی مقرون به صرفه است. این جاروبرقی چرخ دار می باشد و استفاده از آن را حتی کاربر را موجب می شود.

توان 2100 وات جاروبرقی پاناسونیک MCCG715

توان برای جاروبرقی بسیار مهم است. هر چه توان جاروبقی بیشتر باشد با کارایی بیشتری محیط را جارو می کند. فرض کنید که جاروبرقی توان 1000 وات را دارد، وقتی که در توان بیشینه از ان استفاده می شود چون موتور در حداکثر توان خود کار می کند مصرف انرژی را بالا می برد. در جاروبرقی پاناسونیک MC-CG715 از توان 2100 وات استفاده شده است که موتور قدرتمندی دارد. بنابراین اگر در اندازه ای مانده به بیشینه توان و یا سرعت از آن استفاده شود میزان مصرف انرژی در آن بهینه شده و از طرفی توان 2100 معمولا توان بالایی به حساب می اید.

فیلتر بهداشتی Heppa

در جاروبرقی از فیلتر هایی بهداشتی استفاده می شود که معمولا کاربردی ترین فیلتر، فیلتر Heppa می باشد. فیلتر هپا Heppa توان بالایی در جذب مواد الرژی زا را دارد و از طرفی هوا را به خوبی تصفیه می کند و موجب خنک کنندگی موتور می شود.

صدای کم در جاروبرقی پاناسونیک MCCG715

در این جاروبرقی از موتور بی صدا و قدرتمند استفاده شده است. این موتور صدایی بسیار پایین دارد و صدا در آن در حدود 65 دسیبل را دارد. این میزان صدا برابر با میزان صدای یک ماشین لباسشویی است که بسیار کم می باشد. بنابراین می توان از آن در جمع هم بدون ایجاد مزاحمت استفاده کرد.

لوله تلسکوپی در پاناسونیک MCCG715

جنس این لوله تلسکوپی فوق العاده است و انعطاف بالایی را دارد. در آن لوله تلسکوپی با زوایه 360 درجه می چرخد، بنابراین در برابر خراب شدن و تا شدن از خود مقاومت نشان می دهد . قسمت مکش در ان دو وجهی است و می توان روی دسته جاروبرقی برای سرعت های بالا و پایین آن را تنظیم کرد.

مشاهده محصول در وبسایت شرکت سازنده

 

ویژگی های فنی
سازنده
پاناسونیک
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
2100 وات
کیسه ای
ظرفیت کیسه
6 لیتر
نوع فیلتر
فیلتر هپا Heppa
کنترل
روی جاروبرقی
میزان صدا
65 دسیبل
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
مشکی و سفید
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha