جاروبرقی پاناسونیک 2000 وات مدل MC-CG713 Panasonic Vacuum Cleaner 2000 Watt MC-CG713

جاروبرقی پاناسونیک 2000 وات مدل MC-CG713
سازنده
پاناسونیک
حداکثرقدرت
2000 وات
کیسه ای
رنگ
سفید، قرمز، آبی
ساخت
مالزی
۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۹
بازدید:
۳/۳۷۹
شناسه کالا:
6142314527836
تضمین اصالت:

جاروبرقی پاناسونیک مدل MCCG713 یکی از محصولات فوق العاده با کیفیت و کارای این شرکت می باشد. ظرفیت و توان در این جاروبرقی برابر با 2000 وات می باشد که معمولا به نسبت توان بالایی را دارد. این جاروبرقی در دو رنگ مشکی و سفید تولید شده است و بسیار شیک می باشد. در این جاروبرقی از فیلتر Hepa استفاده شده است که هم کارایی مکندگی جاروبرقی را بهینه می کند و هم از ورود آلرژن ها به فضا جلوگیری می کند. در جاروبرقی پاناسونیک MCCG713 میزان صدا برابر با 65 دسیبل می باشد و صدایی در حدود صدای یک ماشین لباسشویی را دارد و بسیار ایده آل برای استفاده می باشد.  این جاروبرقی در سه رنگ قرمز، سفید و آبی در بازار موجود می باشد. قیمت جاروبرقی پاناسونیک MCCG713 نسبتا میانه می باشد و خرید این جاروبرقی مقرون به صرفه است. این جاروبرقی چرخ دار می باشد و استفاده از آن را حتی کاربر را موجب می شود.

 

توان 2000 وات جاروبرقی پاناسونیک MCCG713

توان برای جاروبرقی بسیار مهم است. هر چه توان جاروبقی بیشتر باشد با کارایی بیشتری محیط را جارو می کند. فرض کنید که جاروبرقی توان 1000 وات را دارد، وقتی که در توان بیشینه از ان استفاده می شود چون موتور در حداکثر توان خود کار می کند مصرف انرژی را بالا می برد. در جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713 از توان 2000 وات استفاده شده است که موتور قدرتمندی دارد. بنابراین اگر در اندازه ای مانده به بیشینه توان و یا سرعت از آن استفاده شود میزان مصرف انرژی در آن بهینه شده و از طرفی توان 2000 معمولا توان بالایی به حساب می اید.

فیلتر بهداشتی Hepa

در جاروبرقی از فیلتر هایی بهداشتی استفاده می شود که معمولا کاربردی ترین فیلتر، فیلتر Hepa می باشد. فیلتر هپا Hepa توان بالایی در جذب مواد الرژی زا را دارد و از طرفی هوا را به خوبی تصفیه می کند و موجب خنک کنندگی موتور می شود.

کیسه قابل شستشو 6 لیتری

کیسه جاربرقی فیلیپس قابل شستشو می باشد. با شستشوی این کیسه این جاروبرقی می توان در مصرف کیسه های بیشتر جلوگیری کرده و همچنین کارایی موتور و جاربرقی هم به تناسب افزایش می یابد. ظرفیت کیسه گرد و غبار در جاروبرقی برابر با 6 لیتر است که حجم بالایی به حساب می اید و از طرفی کارایی ایده ال را برای موتور موجب می شود چراکه کیسه به صورت کامل انباشته نمی شود .

 

صدای کم در جاروبرقی پاناسونیک MCCG713

در این جاروبرقی از موتور بی صدا و قدرتمند استفاده شده است. این موتور صدایی بسیار پایین دارد و صدا در آن در حدود 65 دسیبل را دارد. این میزان صدا برابر با میزان صدای یک ماشین لباسشویی است که بسیار کم می باشد. بنابراین می توان از آن در جمع هم بدون ایجاد مزاحمت استفاده کرد.

لوله تلسکوپی در پاناسونیک MCCG713

جنس این لوله تلسکوپی فوق العاده است و انعطاف بالایی را دارد. در آن لوله تلسکوپی با زوایه 360 درجه می چرخد، بنابراین در برابر خراب شدن و تا شدن از خود مقاومت نشان می دهد . قسمت مکش در ان دو وجهی است و می توان روی دسته جاروبرقی برای سرعت های بالا و پایین آن را تنظیم کرد.

مشاهده محصول در وبسایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
پاناسونیک
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
2000 وات
کیسه ای
ظرفیت کیسه
6 لیتر
نوع فیلتر
فیلتر هپا Heppa
میزان صدا
65 دسیبل
طول سیم
8 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
سفید، قرمز، آبی
ساخت
مالزی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha