کولر گازی 24000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR24TQHQGWK Samsung Air Conditioner 24000 BTU Hot And Cold Inverter AR24TQHQGWK

کولر گازی 24000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR24TQHQGWK
سازنده
سامسونگ
مدل
AR24TQHQGWK
ظرفیت BTU/h
24000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۱۸/۶۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۹/۴
بازدید:
۵۴۵
شناسه کالا:
1462714527819

کولر گازی سامسونگ 24000 یکی از کولر گازی های بسیار پرتوان و پرقدرت در بازار می باشد. این کولر گازی می تواند در مناطق گرم و خشک کارایی بالایی را داشته باشد. کلاس آب و هوایی ان T3 بوده که می تواند تا دمای بالاتر از ۶۵ درجه قابلیت سرد کنندگی و یا استفاده بهینه را داشته باشد. کولر گازی دارای رده انرژی a و همچنین میزان صدای کم  است. یکی دیگر از جنبه های مثبت کولر گازی طراحی زیبا و کاربردی با رنگ سفید صدفی  است.  در آن پرتاب گاز زیاد بوده و در هر سطح پرتاب باد دو سطح دیگر را دارد که به صورت اتوماتیک هوا را در دو جهت پرتاب می کند کولر گازی سامسونگ ۲۴۰۰۰ می‌تواند برای فضای بزرگ تا  ۲۴ متر مورد استفاده قرار گیرد. درین کولر گازی از محافظی برای برای قسمت خارجی و یا یونیت خارجی استفاده شده است. این محافظ به به این صورت است که قسمت های انتقال دهنده گاز مبرد، با آلیاژ ضد خورندگی آبکاری شده است در نتیجه باران های اسیدی و یا عوامل محیطی نمی تواند بر روی آن تاثیر داشته باشد. این ویژگی می تواند طول عمرکولر را افزایش دهد و برای مدت زمان بیشتر کارایی همیشگی خود را داشته باشد طراحی دراین کولر گازی فوق بوده رنگ آن سفید و دارای پنل دیجیتال می باشد به صورت 88 می باشد.

محافظت از کولر گازی 24000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR12TQHQGWK با DuraFin+

صدای کم و طراحی جذاب در کولر گازی 24000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR24TQHQGWK

صدا در این کولر گازی به گونه ای است که می توان در هنگام خواب از دور تند آن هم استفاده کرد. صدای آن ، راحتی کاربران و افراد خانواده را موجب  شده است کولر گازی 24000 هزار سامسونگ تازه وارد بازار شده است و یکی از معروف ترین کولر گازی های موجود در بازار است این کولر گازی دارای یک اسپلیت دیواری است که بر روی دیوار نصب می شود و نمای زیبایی را ایجاد می کند. دارای ریموت کنترل با استفاده از ریموت کنترل دما آن را تنظیم کرد و یا جهت پرتاب باد را تغییر داد.

صدای کم و طراحی جذاب در کولر گازی 24000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR12TQHQGWK

دوام بالای موتو در مناطق گرمسیری در صدای کم و طراحی جذاب در کولر گازی 24000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR24TQHQGWK

دراین کولر گازی از موتور قدرتمند بهره گرفته شده است که می تواند حتی در دمای بالاتر از ۶۵ درجه هم کارایی بالا داشته باشد، بنابراین از این کولر گازی می توان در مناطق گرم و حاره ای هم استفاده کرد. در این کولر گازی از اینورتر بهره گرفته شده است که می تواند مصرف انرژی را به حداقل برساند که در  نتیجه آن می‌توان با داشتن کولر گازی سامسونگ ۲۴۰۰۰ در مصرف انرژی صرفه جویی کرد و لازم نیست نگران مصرف زیاد کولر گازی در فصل تابستان باشید البته این کولر گازی قابلیت سرد و گرم را دارد و می‌تواند برای هر دو کاربرد استفاده شود.

دوام بالای موتو در مناطق گرمسیری در صدای کم و طراحی جذاب در کولر گازی 24000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR12TQHQGWK

حذف مواد آلرژی زا  با کارایی 99 درصدی در کولر گازی 24000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR24TQHQGWK

در این کولر گازی از فیلتر اچ دی HD استفاده شده است.فیلتر مواد آلرژی زا را به خوبی جذب کرده و همچنین از انتشار دوباره آنها در هوای اتاق جلوگیری می کند. فیلترمی ‌تواند به صورت کلی کارایی ۹۹ درصدی را داشته باشد. دیگر نگران آلرژن ها درهوا نباشید. معمولا  مواد آلرژی زا بر روی پوست ایجاد حساسیت میکنند که ناخوشایند است. کولر گازی سامسونگ تنها هوا را سرد میکند بلکه هر گونه آلرژی زا و مواد معلق در هوا را از بین میبرد.

حذف مواد آلرژی زا  با کارایی 99 درصدی در کولر گازی 24000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR12TQHQGWK

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
AR24TQHQGWK
سری
TQ
نوع دستگاه
کولر گازی
ظرفیت BTU/h
24000
ظرفیت سرمایش
21500 BTU
ظرفیت گرمایش
23000 BTU
نوع کمپرسور
اینورتر دیجیتال
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410A
رده مصرف انرژی
A
صفحه نمایشگر
تعداد پنل
1 پنل
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر HD
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha