یخچال فریزر سامسونگ 3 درب فرانسوی RF25 مدل RF25A5202SL Samsung Frech Door side By Side RF25A5202SL

یخچال فریزر سامسونگ 3 درب فرانسوی RF25 مدل RF25A5202SL
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
ساید بای ساید 3 درب فرانسوی
مدل یخچال
RF25A5202SL
ظرفیت
370 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A
رنگ یخچال
نقره ای
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
اینورتر دیجیتال
۴۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۲/۰۹۶
شناسه کالا:
2163125321131
تضمین اصالت:

یخچال فریزر سامسونگ مدل RF25 دارای قابلیت های متنوع و کاربردی است و با طراحی متفاوتی وارد بازار شده است. در این یخچال فریزر قسمت بالایی به صورت ساید بای ساید است و قسمت پایینی به صورت کشویی می باشد. درستگیره این یخچال فریزر افقی بوده و کلا به صورت مخفی می باشد. رنگ این یخچال فریزر نقره ای است وبر روی درب ساید سمت چپ آن از آبریز  استفاده شده است که قابلیت اتصال به اب شهری هم دارد. در آن یخ ساز در داخل فریزر قرار دارد و بایستی محفظه  را به صورت دستی پر کرد. یخچال فریزر RF25 سامسونگ دارای دو کشو می باشد و 3 طبقه هم دارد. کشو ها دارای قابلیت حفظ رطوبت هستند و می توانند میوه و سبزی را تازه و با طراوت نگه دارند. در آن از سیستم سرمایش Twin Cooling استفاده شده است که سرمای داخل یخچال و یا فریزر را یکدست می کند. در آن از سیکلوپنتان برای عایق بندی استفاده شده است که اختلاف دمای زیادی را بین بیرون و خارج یخچال ایجاد می کند. این یخچال فریزر سامسونگ می تواند تا زمان 10 ساعت نگهدارنده سرما باشد و ازآن به بعد در صورت خرابی و یا قطعی برق مواد داخل آن کم کم ذوب می شوند. 

موتور اینورتر دیجیتال

سامسونگ در یخچال فریزر ها خود از موتور اینورتر دار دیجیتال استفاده می کند و این شرکت میزان مصرف انرژی در محصولات خود را کاهش داده است. در واقع موتور اینورتر دیجیتال در همه محصولات اینورتر این شرکت قرار گرفته است و یخچال فریزر سامسونگ RF25 با این موتور میزان مصرف انرژی و یا رده انرژی A را دارد. در اصل این یخچال فریزر سفارش عرب بوده و در آن رده انرژی A می باشد. هوای محیط می تواند در کاهش و یا افزایش مصرف انرژی تاثیر زیادی دارد. این یخچال فریزر زمانی که در کشور ما قرار گیرد رده انرژی A+ را خواهد داشت. مصرف آن کم است و صدای آن 42 دسیبل است که روشن بودن آن احساس نمی شود. این یخچال فریزر خاموش نمی شود و بلکه دور آن کاهش می یابد و در صورت لزوم دور آن افزایش پیدا می کند. در نتیجه اینورتر موجب می شود تا مواد غذایی یگ بازه کوتاه دمایی را تجربه کنند و تازگی همیشگی را داشته باشند

 

گاز سرمایشی R600A

R600a در یخچال فریزر استفاده می شود. امروزه دیگر این گاز فراوانی زیادی دارد و به لحاظ زیست محیطی تایید شده است. میزان آن در یخچال فریزر کمتر از 100 گرم است و به راحتی هم قابل شارژ می باشد. خوبی این گاز این است که می تواند دوام بالایی درکاهش گرما و انتشار سرما داشته باشد به گونه ای که در زمان قطعی برق می توان روی آن حساب کرده تا مواد غذایی داخل یخچال فریزر دیرتر ذوب شوند.

 

رده انرژی مصرفی

رده انرژی بالا به معنی مصرف انرژی کم است. رده انرژی با ستاره انرژی و یا با حروف انگلسیی به همراه علامت + نمایش داده می شود. این یخچال فریزر 3 ستاره انرژی دارد که این سیستم در کشور های عربی مورد استفاده قرار می گیرد. در آن رده با A مشخص شده است که در کشور ما A+ خواهد بود.

 

طراحی ظاهری

یخچال فریزر سامسونگ RF25 دارای 3 درب می باشد و در آن یخچال در بالا و فریزر در پایین قرار گرفته است. یخچال طراحی ساید بای ساید را دارد و فریزر هم دارای درب کشویی است که روبه جلو باز می شود. در هر صورت به این یخچال فریزر درب فرانسوی یا French Door نیز می گویند. طرحی چرمی بر بدنه دارد ولی قسمت جولی آن صاف بوده و به رنگ نقره ای می باشد. ابریز ان مشکی رنگ است که با فشار دادن شاسی می توان لیوان و یا پارچ های بزرگ و کوچک را پر آب کرد. یخسار آن در داخل فریزر است و یک ظرف و یا جعبه کوچک برای آن اختصاص داده شده است. این یخچال فریزر دستگیره افقی مخفی دارد. در قسمت سمت راست داخل یخچال می توان تنظیمات یخچال فریزر با اعمال کرد. 

 

سیستم سرمایش وعایق بندی

عایق بندی یخچال فریزر با سیکلوپنتان می باشد. این یخچال فریزر در صورت خرابی می تواند تا 10 ساعت نگهدارنده باشد که به گاز سرمایشی و یا عایق بندی مربوط می شود. در این یخچال فریزر سامسونگ سیستم سرمایش Twin Cooling است یعنی می تواند دما را بسیار نزدیک نگهدارد به گونه ای که مواد غذایی دو دمای متفاوت را تجربه نکنند. 

 

امکانات داخل یخچال فریزر سامسونگ RF25

قفل کودک، آبریز با قابلیت اتصال به آب شهری، رده انرژی بالا و مصرف انرژی کم، صدای کم، موتور پراتوان و کم صدای اینورتر دیجیتال، دستگیره های مخفی، طاحی جذاب 3 درب فرانسوی و... از ویژگی های این یخچال فریزر می باشد. 
 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
ساید بای ساید 3 درب فرانسوی
مدل یخچال
RF25A5202SL
ظرفیت
370 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A
رنگ یخچال
نقره ای
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
4
تعداد طبقات
3
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
جهت باز شدن درب
چپ و راست
لامپ یخچال
LED
تعداد کشو
2
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
کشویی
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم خنک کننده
Twin Cooling
سیستم بدون برفک
دستگیره توکار
قابلیت اتصال به آب شهری
قفل کودک
میزان صدا
42 دسیبل
نوع موتور
اینورتر دیجیتال
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
315 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
470 لیتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha