یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RS65R5411M9 Samsung Side By Side Refrigerator RS65R5411M9

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RS65R5411M9
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
RS65R5411M9
ظرفیت
617 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
ساید بای ساید
نوع موتور
کمپرسور اینورتر دیجیتال
۳۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۸/۱
بازدید:
۴۳۹
تضمین اصالت:

یخچال فریزر سامسونگ RS65 مدل RS65R5411M9 یکی از بهترین  پرفروشترین یخچال فریزر های شرکت سامسونگ است که با قابلیت ها منحصر به فردی در اختیار کاربران قرار گرفته است. بدون شک این یخچال فریزر رضایت کاربران را در پی داشته و موجب زیبا تر شدن فضای هر آشپزخانه ای شده است. رنگ نقره ای ترکیبی متناسب و منسجم را با فضا ایجاد می کند و لکه ها و یا آثار انگشتان را در خود محو می کند و زیاد تو دید نمی زند. در یخچال فریزر سامسونگ RS65 قابلیت اتصال به آب شهری را دارد و می توان از اب تصفیه شده ای برخوردار بود چون در این یخچال فریزر از فیلتر تصفیه آب و ان هم با کارایی بالا استفاده شده است. یخچال فریزر RS65 سامسونگ دارای آبریز و یخساز اتوماتیک می باشد . می توان هر لیوان و یا پارچ آبی را با ان پر کرد و در هر زمانی از یخ در ابعاد مختلف مکعبی برخوردار بود. سامسونگ در این یخچال فریزر از موتور اینورتر دیجیتال استفاده کرده است که این متور صدای 40 دسیبل و میزان رده انرژی +A را دارد. بسیار کم مصرف است و مناسب رده آب و هوایی گرم و حاره ای می باشد یعنی در مناطق گرمسیری کشور هم به خوبی کارایی بالای خود را حفظ می کند. در این یخچال فریزر طراحی ساید بای ساید می باشد، در آن فریزر در سمت چپ و یخچال در سمت راست قرار گرفته است و یخچال فریزر RS65 دو درب دارد به آن یخچال فریزر دو درب می گویند.  طبقه نگهداری بطری، کشوی میوه و سبزی و... را دارد. سیستم سرمایش در این یخچال فریزر Nono Cooling از نوع All -around Cooling است و بدون برفک می باشد.

قابلیت اتصال به آب شهری در یخچال فریزر سامسونگ RS65

 یخچال فریزر RS65 سامسونگ دارای قابلیت اتصال به آب شهری است. این ویژگی بسیار کاربردی است چراکه همیشه از آبسرد و تصفیه شده برخوردار خواهید بود. در آن از فیلتر تصفیه اب استفاده شده است که این فیلتر آب را با کارایی بالایی تصفیه می کند. در این یخچال لازم به پرکدن مخزن اب نمی باشد. علاوه بر آن می توان مخزن را از یخچال فریزر جدا کرده و آن را مورد شستشو قرار داد و تمیز کرد. در یخچال فریزر RS65 آبریز بر روی در ب فریزر قرار گرفته است و مخزن یخ به صورت اتوماتیک پر می شود.

فضای زیاد در یخچال فریزر RS65 با SpaceMax™ Technology

در یخچال فریزر سامسونگ RS65 از طراحی منحصر به فردی استفادهی استفاده شده است این نوع از  طراحی ویژه Space Plus نام دارد. حجمی از دیواره ها کاسته شده به فضا برای نگهداری مواد غذایی اختصاص داده شده است. علاوه بر آن مخزن یخساز به صورتی کوچکتر و حجیم تر طراحی شده است، یعنی به جای اینکه ضخامت بیشتری داشته باشد و فضا را اشغال کند، سامنگ طول آن را بیشتر کرده و ضخامت را کاهش داده است. با این ویژگی طراحی فضای کمتر در داخل فریزر اشغال می شود.

کشوی میوه و سبزی در یخچال فریزر سامسونگ RS65

در یخچال فریزر سامسونگ RS65 از کشویی برای میوه و سبزی استفاده شده است. این کشو خاصیت حفظ رطوبت را دارد و می توان به مدت زیادی رظوبت را در خود نگه دارد. علاوه بر اینکه سرمایی یکنواخت در این کشو توسط میوه و سبزی برداشت می شود، از یخ زدگی و Crisp آنها جلوگیری به عمل آورده می شود به عبارتی این جعبه خاصیت Zero No Freeze را دارد. با این کشو میوه و سبزیجات تازگی و شدابی خود را حفظ خواهند کرد.

طبقه نگهداری بطری در یخچال فریزر سامسونگ RS65

بطری ها در یخچال فریزر حجم زیاد و وفضای زیادی را به خود اختصاص می دهند. به صورت کلی ظروف مواد غذایی که یک بعد بسیار بزرگتر از بقیه بعد ها دارند در داخل یخچال فریزر ، فضایی بیشتری را لازم دارند. سامسونگ برای بطری ها از یک طبقه مخصوص استفاده کرده است که به صورت فلزی می باشد و زیر طبقه آخر قرار دارد. در این طبقه می توان بطری ها را به صورت افقی قرار دارد. این طبقه ظرفیت 4 تا 5 بطری را دارد.

موتور اینورتر دیجیتال در یخچال فریزر سامسونگ RS65

در یخچال فریزر ساسمونگ از موتور اینوتر دیجیتال استفاده شده است. این موتور مصرف انرژی کمی دارد و صدای کمی از آن انتشار می یابد. ردهانرژی مصرفی با این موتور +A و میزان صدای آن 40 دسیبل می باشد که بسیار کم صدا می باشد. صدا در این یخچال فریزر به قدری کم است که در زمان روشن بودن کاربر  صدای آن را احساس نمی کند. اینورتر در یخچال فریزر RS65 موجب ایمنی موتور و یخچال می شود و از آن در برابر شوک های الکتریکی و تغییرات ولتاژ محافظت می کند.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
RS65R5411M9
ظرفیت
617 لیتر
وزن یخچال
107 کیلوگرم
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
ساید بای ساید
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
5
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
2
تعداد طبقات درب فریزر
4
تعداد کشو
2
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت چپ
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم بدون برفک
هشدار باز ماندن درب
قابلیت اتصال به آب شهری
نوع فیلتر
فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
دیجیتال
قفل کودک
میزان صدا
40 دسی بل
نوع موتور
کمپرسور اینورتر دیجیتال
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
415 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
617 لیتر
ظرفیت فریزر
202 لیتر
ارتفاع
1780 میلی متر
عمق
716 میلی متر
پهنا
912 میلی متر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha