یخچال فریزر سامسونگ ساید بای ساید 22 فوت مدل RS53K4600SA Samsung Side By Side Refrigerator RS53K4600SA

یخچال فریزر سامسونگ ساید بای ساید 22 فوت مدل RS53K4600SA
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
ساید بای ساید 2 درب
مدل یخچال
RS53K4600SA
ظرفیت
533 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A++
رنگ یخچال
نقره ای
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
اینورتر دیجیتال
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۱۲/۱۳
بازدید:
۶۳۲

یخچال فریزر سامسونگ مدل RS53 یکی از مدل های یخچال فریزر شرکت سامسونگ است که با قابلیت های فوق العاده مخاطبان زیادی را دارد. این یخچال فریزر می تواند هم مقرون به صرفه باشد و هم کارایی بالایی را به نمایش بگذارد. گاز خنک کننده در آن از نوع R600A می باشد که از نظر زیست محیطی تایید شده می باشد و کمترین استهلاک را برای موتور به وجود می آورد. موتور این یخچال فریزر اینورتر دار است و نحوه کنترل نوسان در آن به صورت دیجیتالی می باشد. رده انرژی مصرفی برابر با A+ است که در کشور ما می تواند این رده A++ باشد چراکه یخچال فریزر سامسونگ RS53 سفارش کشور های عربی می باشد. یخچال فریزر سامسونگ RS53 از نوع ساید بای ساید است و در آن یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار گرفته است. بر روی درب یخچال یک مینی بار وجود دارد که می تواند جایی برای نگه داری بطری اب و... باشد. داخل یخچال به خوبی با لامپ های LED مزین شده و روشنایی لازم را برای آن فراهم می کنند. یخچال دارای دو کشو برای نگهداری میوه و سبزی با قابلیت حفظ رطوبت می باشند. در این یخچال فریز از آبریز و یخساز استفاده شده است و هر کدام دارای یک خروجی می باشند. 

 

موتور اینورتر دیجیتال

در یخچال فریزر و یا به صورت کلی محصولات سامسونگ از اینورتر دیجیتال استفاده می شود. اینورتر خود مصرف انرژی را کاهش داده و از موتور و دستگاه در برابر نوسانات برق و یا شوک های الکتریکی محافظت می کند. سامسونگ از روش دیجیتالی برای کنترل ولتاژ استفاده می کند. موتور در یخچال فریزر سامسونگ کمترین میزان اصطکاک را دارد و طول عمر بالایی برای آن در نظر گرفته شده است. موتور یخچال فریزر سامسونگ RS53 در کشور های اروپایی تا 10 سال گارانتی شده است. 

 

میزان مصرف انرژی

مصرف انرژی برای یخچال فریزر باید چقدر باشد. خوب یخچال فریزر وسیله ای خانگی بوده که همیشه روشن و آماده با کار است. شاید در طول سال یخچال فریزر به مدت 10 ساعت خاموش نشود و همیشه کار کند. مصرف انرژی در یخچال فریزر سامسونگ RS53 با رده A+ تعیین شده است. رده انرژی می تواند با شرایط اب و هوایی تغییر کند. هوای محیط می تواند در مصرف انرژی تاثیر داشته باشد. برای نمونه در یک محیط گرم تر یک موتور می تواند مصرف انرژی بالاتری داشته باشد تا میزان میزان گرمای داخل یخچال را خارج کند. رده انرژی مصرفی یخچال فریزر سامسونگ RS53 در کشور ما برابر با A++ خواهد بود.

 

گاز سرمایشی در یخچال فریزر سامسونگ

در یخچال فریزرسامسونگ RS53 از گاز سرمایشی R600A استفاده شده است این گاز کارایی سرد کنندگی بالایی را دارد و برای محیط زیست هم مخرب نیست. این گاز با مقدار کمتر از 100 گرم در موتور یخچال موجود بوده و عمل سرد کنندگی و یا انقباض و انبساط بر روی آن انجام می شود.  میزان استهلاک موتور در این یخچال فریزر کم بوده و طول عمر  ان نیز بالا می باشد که همه و همه به طراحی موتور و گاز سرمایشی آن بر می گردد. 

 

طراحی و نمای ظاهری یخچال فریزر RS53

یخچال فریزر سامسونگ RS53 دارای طراحی ساید بای ساید است. این یخچال فریزر به صورت جذابی طراحی شده است. یخچال آن در سمت راست و فریزر هم  در سمت چپ قرار گرفته است. بر روی درب یخچال از یک مینی بار استفاده شده است که می تواند جایی برای بعضی از مواد غذایی باشد. شما برای دسترسی به بطری های آب و ... نیازی به باز کردن درب یخچال ندارید و می توانید از طریق مینی بار اینکار را انجام دهید. بر روی درب فریزر از آب ریز و یخساز اتوماتیک استفاده شده است که هر کدام یک شاسی و یک خروجی را دارند. پر کردن لیوان اب و یا ظرف یخ با ان بسیار اسان است. کنترل یخچال فریزر با پنلی که بالای آبریز و یخساز قرار گرفته صورت می گیرد و به صورت لمسی می باشد. رنگ این یخچال فریزر نقره ای می باشد و دستگیره های آن به صورت عمودی و جذاب با شکل میله ای می باشند. 

 

 کارایی و سیستم سرمایشی

کارایی سرمایشی برحسب راندمان و یا بازده موتور سنجیده می شود. اما در یخچال فریزر این داده ها در دسترس نیست و تنهار راه شناخت از کارایی یخچال فریزر توجه  به سیستم سرمایش و میزان نگهداری سرما است. یخچال فریزر سامسونگ RS53 دارای قابلیت نگهداری 12 ساعت است. این یخچال فریزر می تواند تا 12 ساعت قابلیت حفظ سرما را در صورت خاموش بودن داشته باشد. سرمایش سریع در این یخچال فریز مدت زمانی کم دارد. با زدن دکمه انجاد سریع مواد غذایی داخل فریزر سریع منجمد می شوند که نشان از کارایی بالایی سیستم سرمایشی دارند. 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
ساید بای ساید 2 درب
مدل یخچال
RS53K4600SA
ظرفیت
533 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A++
رنگ یخچال
نقره ای
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
چپ و راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
3
تعداد طبقات درب فریزر
3
تعداد کشو
2
قابلیت بدون برفک
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
سیستم خنک کننده
Twin Cooling
صفحه نمایش
قفل کودک
نوع موتور
اینورتر دیجیتال
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha