یخچال فریزر سامسونگ بالا و پایین 385 لیتر مدل RT38K5A0KS9 Samsung Top Freezer Refrigerator 385L RT38K5A0KS9

یخچال فریزر سامسونگ بالا و پایین 385 لیتر مدل RT38K5A0KS9
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
بالا و پایین- بالا فریزر
مدل یخچال
RT38K5A0KS9
ظرفیت
385 لیتر
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
بالا و پایین
قابلیت بدون برفک
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۷/۲۷
بازدید:
۵۵۷
شناسه کالا:
3243999214278
تضمین اصالت:

یخچال فریزر سامسونگ RT38K5A0KS9با عنوان RT38 معرفی شده و یکی از بهترین های سامسونگ می باشد. این یخچال فریزر به صورت بالا و پایین می باشد که در آن فریزر در بالا و یخچال در پایین قرار گرفته است. معمولا در یخچال فریزر های با این نوع از طراحی، ظرفیت فریزر کمتر از ظرفیت یخچال است.  یخچال فریزر بالا و پایین به واسطه نوع طراحی برای بعضی از شرایط استفاده بهترین گزینه می باشد. در یخچال فریزر RT38 از گاز R600A استفاده شده است و سیستم سرمایش آن Twin Cooling می باشد. در آن از جریان هوای چند منظوره بهره برده شده و تمام قسمت های داخل یخچال فریزر به یک میزان از هوای سرد برخوردار می شوند. رنگ آن نقره ای بوده و دو دستیگره برای بازکردن درب یخچال و فریزر دارد. بر روی یخچال از آبریز استفاده شده است و یخساز هم داخل فریزر قرار گرفته و جعبه ای به آن اختصاص داده شده است. در این یخچال فریزر از دو کشو برای نگهداری میوه و سبزی استفاده شده است که خاصیت نگهداری رطوبت را دارند. طبقه های آن بسیار کاربردی طراحی شده و می توان هر نوع ماده غذایی را در محل در نظر گرفته شده قرار داد. یخچال فریزر سامسونگ بالا و پایین مجهز به عایق سیکلوپنتان است که عایق دمایی فوق العاده ای را ایجاد می کند و زمان نگهداری آن در زمان خرابی و یا قطعی برق معمولا 10 ساعت می باشد. در ادامه این یخچال فریزر را بیشتر توصیف می کنیم.

 

موتور اینورتردار دیجیتال

اکثر شرکت های تولید کننده محصولات سرمایشی از موتور اینورتر دار استفاده می کنند. سامسونگ هم در یخچال فریزر RT38  از اینورتر استفاده کرده است که کارایی و کاربرد آن محسوس خواهد بود.  اینورتر کارایی بالایی را به یخچال فریزر می بخشد. اینورتر به معنی تبدیل جریان های AC به DC و برعکس می باشد. این قطعه در بین جریان اصلی برق و موتور قرار می گیرد ودر اصل موتور را تنظیم می کند. در این یخچال فریزر موتور بعد از رساندن دمای یخچال به دمای مورد نظر خاموش نمی شود بلکه دور آن کاهش پیدا می کند. در آن ویژگی دیگر مواد غذایی دمایی در رنج کم را دریافت می کنند و دیرتر خراب می شوند و یا بیشتر می توانند تازه بمانند. اینورتر هم مصرف انرژی را کاهش می دهد و هم از یخچال و موتور در برابر شوک های الکتریکی محافظت می کند. 

 

گاز سرمایشی

 گاز سرمایشی در این یخچال فریزر از نوه R600A است . خوبی و یا ویژگی مثبت این گاز این است که بسیار روان بوده و خیلی سریع گرما را جذب می کند. در آن میزان نگهداری بالا می باشد. شما زمانی که یخچال خراب شود و یا برق قطع باشد به مدت زمانی بیشتر نیاز دارید تا موادغذایی ذوب نشوند. زمان نگهداری در این یخچال فریزر با این گاز 10 ساعت می باشد که فوق العاده است. البته در این زمینه عایق سیکلوپنتان هم نقش خود را ایفا می کند. این عایق بسیار کارا بوده و اختلاف دمایی بالایی را ایجاد می کند. 

 

سیستم سرمایش

 سیستم سرمایش در این یخچال فریز از نوع Twin Coolnig است. این یخچال فریزر  می تواند دمایی را برای فریز و دمایی را برای یخچال داشته باشد. در این یخچال فریزر فریزر دمایی پایین تر دارد و یخچال هم خود دارای تنظیماتی برای دما است. یخچال فریزر Rt38 از نوع بدون برفک است و شما مجبور نیستید که پیوسته فریزر را برفک روبی کنید. البته در این یخچال فریزر از قابلیت Multi Flow بهره گرفته شده است که این قابلیت می تواند جریان هوای سرد را در هر قسمت از یخچال و یا فریزر برقرار سازد. 

 

 سرمایش سریع و خنک کنندگی کاربردی

شما می توانید این یخچال فریزر را به گونه ای تنظیم کنید تا سریعتر کار کند و مواد غذایی را در کمترین زمان منجمد کند. معمولا برای زمانی که شما در آن گوشت قرار می دهید از این قابلیت باید استفاده کرد. گوشت و یا هر نوع ماده غذایی که زود تر در یخچال فریزر منجمد شود باکتری هایی کمتر انتشار پیدا می کنند. البته در یخچال فریزر سامسونگ RT38 این قابلیت هم برای فریزر و هم برای یخچال وجود دارد. 

 

طراحی و جذابیت

 معمولا برای حمل آسان تر و یا قراگیری راحت تر در فضا، یخچال فریزر دوقلو و یا یخچال فریزر بالا و پایین کارایی بهتر دارند. یخچال فریزر RT38 به راحتی قابل حمل است و می تواند به خوبی جابجا شود. در آن فریزر در بالا و یخچال در پایین می باشد که به آن یخچال فریزر بالا فریزر هم گفته می شود. رنگ این یخچال فریزر نقره ای بوده و دستگیره هم با رنگی تیره تر هم رنگ یخچال می باشند. درب های آن به سمت راست باز می شود و قابلیت آسان بازشو را دارند. بر روی درب یخچال شما ابریز را مشاهده می کنید که با فشار دادن شاسی می توانید لیوان ها و یا پارچ های آب را پر کنید. یخساز آن در فریزر قرار گرفته و از آبریز جدا می باشد. داخل یخچال به خوبی طبقه بندی شده و می توان هر نوع مواد غذایی را در آن جایی داد. طبقه ها از شیشه حرارت دیده بوده  و تا حدی ضد خش می باشند. 

 

 ظرفیت و میزان فضا

 یخچال فریزر RT38 دارای ظرفیت 385 لیتر است و در آن یخچال ظرفیت 298 لیتر و فریزر ظرفیت 87 لیتر را دارد. مشاهده می کنید که ظرفیت در یخچال بیشتر است و این قاعده برای اکثر یخچال فریزر ها با هر نوع طراحی برقرار می باشد. 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
بالا و پایین- بالا فریزر
مدل یخچال
RT38K5A0KS9
ظرفیت
385 لیتر
وزن یخچال
60 کیلوگرم
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
بالا و پایین
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
3
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
3
تعداد طبقات درب فریزر
2
تعداد کشو
2
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
راست
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
سیستم بدون برفک
هشدار باز ماندن درب
قفل کودک
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
298 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
385لیتر
ظرفیت فریزر
87 لیتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha