یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RS65R5691B4 Samsung Side By Side Refrigerator RS65R5691B4

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RS65R5691B4
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
RS65R5691B4
ظرفیت
602 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
مشکی
طراحی
سه درب فلکس
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر دیجیتال
۳۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۸/۱
بازدید:
۴۵۸
تضمین اصالت:

یخچال فریزر سامسونگ RS65 مدل RS65R5691B4 دارای ظرفیت 602 لیتر می باشد که از این میزان از ظرفیت 200 لیتر به فریزر و 402 لیتر به یخچال اختصاص داده شده است. در آن یخچال 2 درب دارد و به فریزر هم یک درب اختصاص داده شده است.  یخچال فریزر سامسونگ RS65 مدل RS65R5691B4 دارای 3 درب می باشد که به ان 3 درب فلکس می گویند. در این یخچال فریزر به واسطه دو درب بودن یخچال میزان هدر رفتن هوای سرد تا 55 درصد کاهش می دهد. در آن از آبیز و یخساز استفاده شده است . این یخچال فریزر قابلیت اتصال به آب شهری را دارد و دارای فیلتر تصفیه آب می باشد.  در آز موتور اینورتردار استفاده شده است که عملکرد دیجیتالی را دارد. این نوع از عملکرد رده انرژی را +A و میزان صدا را 40 دسیبل محقق کرده است. یخچال فریزر سامسونگ RS65 دارای کشوی میوه و سبزی و طبق نگهداری بطری می باشد. قابلیت هایی چون انجماد سریع و بدون برفک را دارد. رنگ این یخچال فریزر مشکی می باشد و فقط می توان گفت از نظر طراحی و جذابیت منحصر به فرد است. 

موتور اینورتر دیجیتال، مصرف انرژی کم در  یخچال فریزر RS65 سامسونگ

در یخچال فریزر RS65 سامسونگ از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است. سامسونگ از این موتور در بیشتر یخچال فریزر های خود استفاده می کند. موتور اینورتر دیجیتال مصرف انرژی را بسیرا کم کرده است به گونه ای رده انرژی مصرزفی در این یخچال فریزر +A می باشدو میزان صدای آن نیز بسیار کم و در حدود 40 دسیبل می باشد. صدای 40 دسیب برای یخچال فریزر سامسونگ بسیار کم است و در زمان روشن بودن و اتوماتیک کردن صدای آن احساس نمی شود. سامسونگ این یخچال فریزر را برای مناطق گرم و حاره ای تولید کرده است و بدان معنا است که این یخچال فریزر در مناطق گرمسیری کشور نیز بالاترین کارایی را خواهد داشت.

راحتی کاربر با کشور های EZ Slide در  یخچال فریزر RS65 سامسونگ

حتما یخچال فریزر در طول روز چندین بار باز و بسته می شود و کاربر در آن با کشو ها و طبقه ها سروکار دارد. طبقه ها و یا کشو ها می توانند در نهایت موجب اذیت شدن کاربر شوند . سامسونگ در یخچال فریزر RS65 از کشو هایی استفاده کرده است که این کو ها به راحتی در جای خود حرکت می کنند و اصلا اصطکاک آنچنانی را ندارند. این شیوه طراحی  به صورت غطکی است که در آن کشو ها و یا طبقه ها در جای خود حرکت می کنند.

طبقه نگهداری بطری در  یخچال فریزر RS65 سامسونگ

در یخچال فریزر RS65 سامسونگ برای بطری ها از طبقه ای اختصاصی در دا داخل یخچال استفاده شده است. این طبقه به صورتی در پایین آخرین طبقه قرار گرفته است و در آن بطری ها به صورت افقی قرار می گیرند. نکته مهم این است که می توان این طبقه را به کلی از یخچال فریزر خارج کرده تا در مواقعی که به آن نیازی نیست موجب اشغال فضای داخل یخچال نشود. این طبقه ظرفیت 4 تا 5 بطری را دارد و مکان هر بطری با انحنا مشخص شده است.

هوای مطبوع با فیلتر بهداشتی و کاربردی در  یخچال فریزر RS65 سامسونگ

قطعا یخچال فریزر مکانی برای نگهداری مواد غذایی است و مواد غذایی که تاریخی مادام العمر ندارند و به مرور زمان خراب می شوند. بعضی از باکتری ها هستند که در دمای پایین هم فعالیت دارند و می توانند رشد کنند. سامسونگ برای خوشبو کردن  هوای داخل یخچال و جلوگیری از خراب شدن مواد غذایی داخل آن از فیلتر بهداشتی بسیار کاربردی استفاده کرده است که با کتری ها را از هوای داخل یخچال گرفته و در نهایت هوایی تازه را به داخل یخچال وارد می کند.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
RS65R5691B4
ظرفیت
602 لیتر
وزن یخچال
112 کیلوگرم
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
مشکی
طراحی
سه درب فلکس
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
5
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
4
تعداد طبقات درب فریزر
2
تعداد کشو
2
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت چپ
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم خنک کننده
Metal Cooling
قابلیت اتصال به آب شهری
نوع فیلتر
فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh
صفحه نمایش
میزان صدا
40 دسی بل
نوع موتور
کمپرسور اینورتر دیجیتال
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
400 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
602 لیتر
ظرفیت فریزر
202 لیتر
ارتفاع
1780 میلی متر
عمق
716 میلی متر
پهنا
912 میلی متر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha