یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ 28 فوت RS71مدل RS71R54011L Samsung Side By Side Refrigerator RS71R54011L

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ 28 فوت RS71مدل RS71R54011L
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
RS71R54011L
ظرفیت
28 فوت
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
سفید
طراحی
ساید بای ساید
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر دیجیتال
۳۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۷/۱۸
بازدید:
۱/۸۱۴
تضمین اصالت:

یخچال فریزر سامسونگ مدل RS71 یکی از کاربردی ترین و جا دار ترین یخچال فریزر سامسونگ است. این یخچال فریزر 28 فوت ظرفیت دارد که به لیتر 617 لیتر می باشد که از آن 169 لیتر به فریزر و 415 لیتر به یخچال اختصاص داده شده است. در این یخچال فریزر از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است که مصرف کم انرژی و طول عمر بالا از ویژگی های بارز آن ست. طراحی یخچال فریزر RS71 به صورت ساید بای ساید می باشد که در آن فریزر در سمت چپ و یخچال در سمت راست قرار گرفته است . بر روی درب فریزر از آبریز و یخساز استفاده شده است. بالای آبریز پنل کنترل قرار دارد که می توان تنظیمات یخچال را با آن انجام داد. در این یخچال از سیستم سرمایش کاربردی Twin Cooling استفاده شده است که همزمان از دو فن برای سرمایش یخچال و فریزر استفاده می کند. قابلیت اتصال به اب شهری مشکل پر کردن محفظه اب را برطرف کرده است و فیلتر بهداشتی و تصفیه آب ، اب را تصفیه کرد و به تصفیه خانگی هم تا حدودی بی نیاز خواهید بود. این یخچال سفید رنگ می باشد و رنگ سفید صدفی آن جذابیت ویژه ای به محیط مورد استفاده می بخشد. 

طراحی در یخچال فریزر RS71

یخچال فریزر سامسونگ RS71 طراحی ساید بای ساید را دارد. در آن یخچال در سمت راست و درب آن به سمت راست باز می شود و فریزر در سمت چپ و درب آن به سمت چپ باز می شود. رنگ این یخچال سفید صدفی می باشد . بر روی فریزر از آبریز و یخساز شاسی دار استفاده شده است. آبریز و یخساز قابلیت اتصال به اب شهری را دارد و طراحی بزرگتر از مدل های دیگر برای آن در نظر گرفته شده است. یخچال 4 طبقه و 2 کشو و درب آن 5 طبقه را دارد، فریزر هم 4 طبقه و 2 کشو و درب ان 2 طبقه را دارد. این یخچال فریزر نسبتا حجم بالایی را دارد و می توان یک خانواده پر جمعیت را پشتیبانی کند.  داخل یخچال و فریزر با شیشه حرارت دیده تقسیم بندی شده که هم در برابر ضربه مقاوم هستند و هم دیر خش بر می دارند. دستگیره درب آن به صورت مخفی است و نمای زیبا را به آن بخشیده است.

سیستم سرمایش Twin Cooling

هر نوع یخچال فریزری از سیستم سرمایش به خصوصی استفاده می کند. یخچال فریزر سامسونگ RS71 از سیستم سرمایش Twin Cooling بهره برده است. در آن برای یخچال و فریزر دو دمای متفاوت اعمال می شود. موتور در یخچال فریزر RS71 واحد است اما در آن از 2 فن خنک کننده استفاده شده است که یکی برای فریزر و دیگری برای یخچال عمل می کند. این سیستم می تواند موثر واقع شود چرا که برای کشوی نگهداری میوه و سبزی می تواند دقیا دمای مورد نظر را اعمال کند و از آن طرف برای فریزر و کشوی آن دمای انجماد ثابتی را اتخاذ کند. در نتیجه سیستم سرد کنندگی Twin Cooling همیشه میوه و سبزی تر و تازه ای در یخچال خواهید داشت و مواد منجمد هم در یک دما نگهداری شده و از فاسد شدن آنها جلوگیری می شود.

امکانات موجود در یخچال فریزر RS71

در یخچال فریزر سامسونگ RS71 از سیستم سرمایش کاربردی Twin Cooling استفاده شده است که همزمان برای فریزر و یخچال دو دمای متفاوت را تولید می کند. این قفل کودک و هشدار باز ماندن درب را دارد و می توان از باز ماندن درب مطلع شد تا هوای داخل یخچال هدر نرود. کشوی نگهداری میوه و سبزی را دارد و با ان همیشه میوه و سبزی تازه و با رطوبت کافی در دسترس خواهد بود. آبریز و یخساز بر روی درب فریزر ابی تصفیه شده و همیشه سرد را در اختیار اعضای خانواده می گذارد . قابلیت اتصال به آب شهری مشکل پر کردن محفظه را برطرف کرده است. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
سامسونگ
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
RS71R54011L
ظرفیت
28 فوت
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
سفید
طراحی
ساید بای ساید
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
5
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
4
تعداد طبقات درب فریزر
2
تعداد کشو
2
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت چپ
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم خنک کننده
Twin Cooling
دستگیره توکار
قابلیت اتصال به آب شهری
صفحه نمایش
قفل کودک
نوع موتور
کمپرسور اینورتر دیجیتال
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
415 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
617 لیتر
ظرفیت فریزر
169 لیتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha