ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ ادواش اکوبابل مدل WW90K54E0UX Samsung Washing machine 9Kg 1400 RPM WW90K54E0UX

ماشین لباسشویی 9 کیلو سامسونگ ادواش اکوبابل مدل WW90K54E0UX
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400 دور
حجم درام
68 دقیقه
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
ساخت
ویتنام
۱۸/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۵/۸
بازدید:
۱/۴۸۳
شناسه کالا:
1992125321131
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 در سال 2021 تولیده شده و یکی از برترین های سامسونگ می باشد. در این ماشین لباسشویی ظرفیت 9 کیلوگرم بوده و دور موتور آن 1400 دور است. امکانات و قابلیت های منحصر به فردی در این ماشین لباسشویی وجود دارد که از آن ها می توان به شستشوی با بخار، شستشوی حبابی یا EcoBubble، شسشتوی با تاخیر و شسشتوی سریع را نام برد. تعداد برنامه ها در این ماشین لباسشویی برابر با 14 عدد است و آپشن های متنوعی را به همراه دارد. شما می توانید برای هر نوع لباس و یا هر نوع و میزان کثیفی آن ها یک برنامه را انتخاب کنید. ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 دارای رنگ نقره ای اینوکسی  است که ضد لکه بوده و به راحتی لکه برنمی دارد. در آن از جنس درام از استیل براق است و درام دارای طراحی دیاموند است که به آبکشی لباس ها کمکی بیشتر می کند. رنگ درب آن مشکی بوده و جنس آن شیشه حرارت دیده است. قسمت بالایی درب به ویژگی ادواش اختصاص داده شده است که دربی جدا و به طرف پایین باز می شود تا بتوان لباس های فراموش شده را به چرخه شستشو اضافه کرد. هیتر این دستگاه سرامیکی بوده و دور آن جرم بر نمی دارد و گرم کردن آب را سریع و کاربردی انجام می دهد. موتور این دستگاه دیجیتال اینورتر می باشد و می تواند مصرف انرژی پایین و طول عمر بالایی را داشته باشد. 

 

 

اکوبابل EcoBubble

در ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 از ویژگی شستشوی حبابی استفاده شده است. این ویژگی فقط در ماشین  های لباسشویی سامسونگ وجود دارد. در آن در یک محفظه شوینده و اب با هم ترکیب شده و حباب و یا کف را شکل می دهند. حباب ها ارد محفظه شستشو شده و در این زمان فقط درام می چرخد. دما درزمان استفاده از این برنامه و یا ویژگی پایین است. جدا از اینکه این قابلیت در دمای پایین است و ضرری برای لباس ها ظریف ندارد، حباب ها می توانند سریع تر در الیاف لباس نفوذ کنند و قدرت پاک کنندگی و لکه بری بیشتری را دارند.

 

شستشوی با بخار 

در این ماشین لباسشویی از دو برنامه و یا اپشن استفاده شده است که Easy Iron نام دارد. وقتی کاربر از این قابلیت استفاده می کند دما بالا رفته  و بخار تولید می شود. بخار می تواند لباس ها را نرم تر کرده و چروک روی آن ها را بر می دارد. این قابلیت برای شستشوی لباس کودکان و باکتری زدایی روی آن ها هم کاربرد دارد. زمانی که Easy iron استفاده می شود، لباس ها از هرگونه مواد آلرژی مبرا می شوند که برای افراد حساس به آلرژی فوق العاده کاربردی است

 

تمیز کردن اتوماتیک محفظه شستشو

در ماشین لباسشویی سامسونگ WW90 زمانی که فرایند شستشوی شروع می شود، محفظه به صورت اتوماتیک شسته می شود و به گونه ای نیست که شویند در داخل آن رسوب کند و مجبور باشید تا آن را دوباره شستشوی دهید. البته در آن زمانی که لازم باشد محفظه شستشو به صورت اتوماتیک شسته می شود و معمولا بعد از هر دوره استفاده مثلا 6 ماه باید از برنامه Eco Drum Clean استفاده کرد. در زمان استفاده از این برنامه باید در داخل لباس وجود نداشته باشد و محفظه داخلی فقط با شوینده وآب مورد شستشو قرار می گیرد.

 

قابلیت اضافه کردن لباس فراموش شده یا AddWash

شما می توانید در هر زمان به این ماشین لباسشویی لباس را اضافه کنید که به آن ادواش می گویند. گاها پیش خواهد آمد که فراموش می شود تا لباسی در داخل ماشین لباسشویی قرار گیرد. برای این منظور سامسونگ از دربی اختصاصی برای اضافه کردن لباس استفاده کرده است.

 

برنامه شستشوی سریع 15 دقیقه ای

تعداد برنامه ها در ماشین ظرفشویی سامسونگ WW90 برابر با 14 عدد است و برنامه  شستشوی سریع 15 دقیقه مهمترین برنامه آن می باشد. با این دستگاه می توان هر اندازه لباس را مورد شستشو قرار داد. برای زمانی که تعداد لباس ها کم باشد از برنامه 15 دقیقه استفاده می شود. این برنامه میزان مصرف آب و انرژی را بهینه می کند.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400 دور
حجم درام
68 دقیقه
رنگ
نقره ای
تعادل اتوماتیک
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
تعداد آپشن اضافی
14
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
سیستم عیب یابی هوشمند
دارد
قابلیت ضد آلرژی
آبکشی کردن با سیستم اسپری
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
شستشو با بخار
ساخت
ویتنام
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha