کولر گازی اسکن دیلوکس 24000 اینورتر سرد و گرم مدل SC24000-E-Pro Inverter تولید 2022 AIR conditioner SCANDILUX 24000 MODEL SC24000-E-Pro Inverter produced in 2022

کولر گازی اسکن دیلوکس 24000 اینورتر سرد و گرم مدل SC24000-E-Pro Inverter تولید 2022
سازنده
اسکن دیلوکس
مدل
SC24000-E-Pro Inverter
ظرفیت BTU/h
24000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱۱/۲۶
بازدید:
۴۲۴

کولر گازی اسکن دیلوکس 24000 اینورتر سرد و گرم مدل SC24000-E-Pro Inverter تولید 2022

یکی از دلایل مهمی که موجب شد شرکت ها به تولید کولر گازی بپردازند گرمای سوزان تابستان و سرمای زمستان است. کولر گازی اسکن دیلوکس هم یکی از معدود کولرهای گازی موجود در بازار است که هم دارای کیفیت بالا هم قابلیت های زیاد میباشد. مدل کولر گازی SC24000E-pro Inverter با کیفیت بالای که دارد زندگی راحتی را برای کاربران خود فراهم کرده است. این محصول با ظرفیت 24000 نشان دهنده‌ی توان قدرتی بالای ان است که باد را به سریعترین حالت ممکن پرتاب میکند و  فاصله ی تا 60 متر را به راحتی خنک مینماید که برای سالن های بزرگ و محل کار شما بسیار محصولی به صرفه و مناسب میباشد. این محصول برای نواحی T3 مناسب است یعنی برای مناطق گرمسیر بسیار کاربردی است. کولر گازی اسکن دیلوکس 24000 با بهره گیر از ظاهری زیبا و فناوری برجسته موجب شده کاربران زیادی را به خود جلب کند. کولر اسکن دیلوکس از کمپرسور روتاری بهره گرفته است که از بهترین کمپرسور ها میباشد و نشان دهنده‌ی قدرت بالای ان است. یکی دیگر از چیز هایی که یک مشتری برای تهیه کولر گازی به ان توجه می کند میزان مصرف برق است کولر اسکن دیلوکس با بهره گیری از اینورتر میزان مصرف برق را به صورت قابل توجهی کاهش میدهد. میتوان برای استفاده از ان با برق تک فاز نیز کار کرد. گاز مبرد مصرفی موجود در کمپرسور ان R410A میباشد که هم توان خنک کنندگی بالایی دارد هم برای محیط زیست آلودگی به وجود نمی اورد. کولر اسکن دیلوکس SC24000E-pro Inverter با قابلیت های خاصی که دارد رفاه حال کاربران خود را تضمین می کند. یکی از این قابلیت ها حالت خواب است که با فشردن دکمه‌ی ریموت کنترل کولر در شب خوابی راحتی داشته باشید و هیچگونه سر و صدایی هنگام خاموش و روشن شدن نداشته باشد. دارای حالت تایمر نیز میباشد که باعث می شود کولر به صورت خودکار کار کند و دمای اتاق را به صورت خنکی نگه دارد. توانایی پرتاب باد را به چهار طرف دارد و میتواند همه‌ی نقاط خانه را به صورت یکسانی خنک کرد.

کولر گازی اسکن دیلوکس 24000 اینورتر سرد و گرم مدل sc24000-e-pro inverter تولید 2022

طراحی کولر گازی اسکن دیلوکس 24000 اینورتر SC24000-E-Pro Inverter

کولر گازی اسکن دیلوکس SC24000-E-Pro Inverter با عملکرد بالا و قابلیت های زیاد و به همراه ان طراحی برجسته‌ای که دارد بسیار قابل تحسین کاربران خود میباشد. این محصول دارای دو یونیت داخلی و خارجی است. یونیت داخلی ان در رنگ سفید که در تزئین کردن خانه شما بسیار کمک میکند و طراحی زیبایی را به منزل شما میبخشد. جنس یونیت داخلی از فلزی بسیار مقاوم بوده و وزن ناچیزی که دارد امکان نسب ان به دیوار بسیار اسان است و هیچ فشاری به دیوار وارد نمیکند. هر بار با خاموش و روشن شدن پره های کولر باز و بسته می شوند و هوا به چهار طرف منزل شما پخش میکند. دارای یک ریموت کنترل میباشد که دارای دکمه هایی با حالت های مختلفی است با فشردن ان ها میزان درجه و حالت کولر مشخص میشود. یونیت خاجی ان نیز در رنگ سفید میباشد. وزن یونیت خارجی هم بسیار کم است و حمل ان در هر جایی اسان است. جنس یونیت خارجی از پلاستیک بسیار سخت بوده و در برابر هر گونه ضربه ، سرما یا گرمای شدید مقاوم است. هر کولر دارای پنج متر لوله میباشد تا نسب ان راحت تر صورت پذیرد.

کمپرسور کولر گازی اسکن دیلوکس SC24000-E-Pro Inverter

کمپرسور که در واقع بخش مهم در یک کولر گازی میباشد کمپرسور وظیفه‌ی خنک سازی گاز مبرد را بر عهده دارد. انواع کمپرسور ها بسته به شرایط اب و هوایی از انواع مختلفی تولید شده اند. کمپرسور نواحی T3 برای مناطق گرمسیر حاره ای مناسب است. کولر اسکن دیلوکس نیز برای مناطق گرمسیر حاره ای مورد استفاده است. کمپرسور مورد استفاده در کولر اسکن دیلوکس 24000 از نوع روتاری است. این نوع کمپرسور مورد پسند تمام شرکت های تولید کننده‌ی کولر گازی است که باعث کاهش مصرف انرژی می شود. قدرت بالای در سرد سازی را دارد و در سریعترین زمان عمل سرد سازی را انجام میدهد. این کمپرسور از وزن ناچیزی برخوردار است ولی در عین حال عملکرد بسیار قوی دارد. یکی از مزیت های این کمپرسور کم صدا بودن ان است که حین عمل هیچ صدایی ندارد و موجب بهم ریختگی ارامش شما نمی شود. گاز به کار برده شده در این کمپرسور R410 میباشد که خیلی سریع فرایند سرد سازی را انجام می دهد و هیچ خطری برای محیط زیست ندارد و علاوه بر این از فرسودگی موتور جلوگیری می کند. طول عمر موتور را بالا می برد.

کولر گازی اسکن دیلوکس 24000 اینورتر سرد و گرم مدل sc24000-e-pro inverter تولید 2022

اینورتر کولر SC24000E-pro

کولر گازی SC24000E-pro دارای قابلیت اینورتر است. دلیل وجود این قابلیت عملکرد دستگاه بیشتر است. اینورتر یک برد است که در کمپرسور ان قرار دارد. وجود قابلیت اینورتر در این محصول باعث مصرف بهینه‌ی برق میشود. این روزها که مشغله‌ ی فکری زیاد شده، هنگامی که شب می‌خوابید، باید جایی بی سر و صدا و خنک داشته باشید کولر گازی اسکن دیلوکس با قابلیت اینور تری که دارد هنگام روشن بودن هیچ صدا یا لرزشی احساس نمی شود و ارامش کاربران خود را حفظ میکند. صرفه جویی در مصرف برق که ذکر کردیم به دلیل این است که کولر بعد از فرایند خنک سازی خاموش نمیشود تنها دور ان کم میشود و این باعث شوک زدن به موتور کولر نمیشود. با تکنولوژی که در تولید این محصول به کار رفته است موجب شده تا گامی به جلو در عرضه ی تولید کولر گازی بردارد. و شما می توانید با خیالی راحت ان را تهیه کنید و کارهای روزانه‌ی خود را با آرامشی بیشتر انجام دهید.

فیلتر ضد آنتی باکتریال

وجود این فیلتر در کولر گازی SC24000-E-Pro Inverter اسکن دیلوکس می‌تواند با باکتری ها و ویروس هایی که در هوا معلق هستند و از طریق دود سیگار و یا هر آلاینده دیگری که وارد داخل شده اند، خداحافظی کند. به بیان دیگر این فیلتر بسیار کاربردی عمل می‌کند و تمام ذرات و ویروس های که در هوا وجود دارند را جذب خود میکند و هوای تمیزی را در عوض آن تولید می نماید. پس مطمئن باشید که همیشه هوای تمیزی را استشمام خواهید کرد مخصوصا برای افرادی که دارای بیماری‌های تنفسی هستند، خرید این کولر گازی گزینه بسیار عالی می باشد.

قابلیت های بینظیر کولر SC24000E-pro

معمولا اکثر کولرهای گازی موجود در بازار به قابلیت های زیادی مجهز شده اند تا کاربران به راحتی بتوانند از ان استفاده کنند. کولر گازی اسکن دیلوکس 24000 دارای قابلیت های بیشماری است که در ادامه به معرفی ان ها می پردازیم.

حالت خواب: یکی از بهترین حالت های یک کولر گازی حالت خواب است. هوای عادی کولر هنگام خواب شبانه باعث گرفتگی عضله می شود ولی حالت خواب هوایی ملایم دارد. دکمه‌ی ان روی ریموت کنترل است با فشردن ان روی این حالت گذاشته می شود. این حالت برای خواب شبانه مناسب است چون وقتی روی این حالت است کولر هیچ صدایی ندارد.

کولر گازی اسکن دیلوکس 24000 اینورتر سرد و گرم مدل sc24000-e-pro inverter تولید 2022

حالت توربو: از دیگر قابلیت این محصول حالت توربو میباشد که عملکرد کولر را دو برابر افزایش میدهد و این قابلیت طرفداران زیادی دارد. حالت توربو هنگام کار کردن به مدت نیم ساعت دمای محیط را میگیرد و در سریعترین وقت دمای اتاق را کاهش میدهد. بعد از نیم ساعت دوباره به حالت عادی بازمیگردد. حالت تایمر در کولر گازی اسکن دیلوکس به قابلیت های این کولر افزوده است. با فشردن دکمه MODEدر کولر می توانید به این قابلیت دسترسی داشته باشید. این قابلیت توانایی تنظیم دما در حالت سرمایش و گرمایش را به صورت خودکار دارد.

حالت تایمر: حالت تایمر به صورت خودکار دما را افزایش یا کاهش می دهد و نیازی به تنظیم دمای شما به صورت دستی ندارد و عمل خود را به بهترین شیوه انجام میدهد، لازم به ذکر است این قابلیت از رطوبت هوا جلوگیری میکند. کولر گازی اسکن دیلوکس 24000 با عملکرد دمایی T3 جوابگوی نیازهای کاربران خود در فصل گرما میباشد. این محصول علاوه بر قابلیت های بی نظیری که ذکر کردیم دارای یک قابلیت دیگر هم میباشد.

حالت Swing:  حالت Swing یکی از حالت های این کولر است شما با زدن دکمه‌ی swing میتوانید باد کولر را به چهار طرف منزل خود تنظیم کنید و هر نقطه از منزل را خنک نماید. پس این محصول با توجه به تمام قابلیت و عملکرد و فناوری پیشرفته ای که گفتیم از بهترین کولرهای موجود در بازار میباشد.

جمع بندی

کولر گازی اسکن دیلوکس یکی از موجودی های بازار میباشد تا کاربران در فصل تابستان زندگی راحتر و به دور از گرما داشته باشند. این در حالت سرمایشی و اینورتر دار میباشد که در مصرف برق بسیار صرفه جویی میکند و با قابلیت های افزونی که دارد می تواند جوابگوی نیاز شما در مصرف شما باشد و شما با خیال راحت ان را تهیه کنید. بنابراین همانطور که ملاحظه فرمودید این دستگاه یکی از محصولات اسکن دیلوکس است و با ظرفیت 24000 در اختیار شما قرار می گیرد. بنابراین با توجه به شرایط آب و هوایی با مناطق زندگی خودتان نسبت به خرید این محصول اقدام کنید تا برای همیشه بتوانید از کیفیت کاری و راندمان بالای آن بهره‌برداری کنید چون این محصول در مکان مناسب خود می تواند بهترین جواب دهی را برای شما به ارمغان بیاورد. خرید این کولر گازی را از طریق سایت مجی کالا با قیمتی مناسب و ارزان انجام دهید و زندگی خود را در آسایش کامل متحول کنید.

قیمت های بروزانواع  کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی اسکن دیلوکس

برای مشاهده محصولات دیگر کلیک کنید

راهنمای خرید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
اسکن دیلوکس
مدل
SC24000-E-Pro Inverter
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت BTU/h
24000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410A
قدرت پرتاب باد
60 متر
رده مصرف انرژی
A++
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
چین
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر ضد باکتری-آنتی باکتریال
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha