کولر گازی اسکن دیلوکس 9000 سرد و گرم مدل SCANDILUX 9000 تولید 2022 AIR conditioner MODEL SCANDILUX 9000 produced in 2022

کولر گازی اسکن دیلوکس 9000 سرد و گرم مدل SCANDILUX 9000 تولید 2022
سازنده
اسکن دیلوکس
مدل
SCANDILUX 9000
ظرفیت BTU/h
9000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۱۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۲/۱۱/۲۶
بازدید:
۴۵۴

کولر گازی اسکن دیلوکس 9000 سرد و گرم مدل SCANDILUX 9000 تولید 2022

امروزه با پیشرفت فناوری و بالارفتن سطح توقعات انسان ها، کولر های آبی بسیار کم رنگ شده اند و جای خود را به کولر های گازی داده اند و بسیاری از مردم دیگر خواهان کولر آبی نیستند. امروزه در بازار ها انواعی از کولر گازی و برند های مختلف به چشم می خورد که هر کدام خاصیت های متنوعی دارند یکی از آن برندها کولر گازی اسکن دیلوکس scandilux است، که ساخت چین است. امروز در بازار به دلیل ویژگی های خاص و متمایزی که از سایرین دارد بسیار پرفروش شده است. موتور هر کالا یکی از مهمترین اجزای آن است بنابراین به موتور بسیار زیاد توجه می شود، موتور مورد استفاده این کولر روتاری T3  است که یکی از پرطرفدار ترین موتور هاست و در ساخت آن استفاده شده است. همچنین قدرت پرتاب باد آن 5 الی7 متر است. متراژ مکان های 12 تا 15m بسیار مناسب است و به خوبی جوابگو خواهد بود این کولر گازی سیستم گرمایشی و سرمایشی دارد که می توان هر چهار فصل سال از آن استفاده نمود و این خود از ویژگی های برجسته این کالا می باشد. این کولر گازی  در داخل دارای خاصیت ضد باکتری و آنتی باکتریالی دارد که توسط انها مدام هوای که وارد خانه می شود تمیز خواهد بود و خاصیت تمیزکردن خودکار آن نیز از دیگر نکات مهم این دستگاه می باشد .قابل ذکر است که استفاده از کولر های گازی حتی از به وجود امدن و پخش شدن بیماری و ذرات آلوده نیز جلوگیری می کند زیرا هوای داخل خانه را مدام به داخل خود کشیده و بعد از تمیز کردن و آماده کردن آن برای تنفس به بیرون می فرستد که این عمل برای افراد بیمار که از درد آسم نیز رنج می برند، بسیار مناسب است. همچنین کمپرسور مورد استفاده در این کولر گازی از نوع روتاری می باشد این نوع کمپرسور به دلیل سبک بودن آن حمل و نقل آن را بسیار راحتر و در میان مردم محبوب تر کرده است. بازهم ناگفته نماند مصرف بسیار پایین انرژی آن این مدل کولر گازی را در رده +A قرار داده است که این ویژگی کولرگازی توجه خریداران زیادی را به خود جلب کرده است.  هنگام خرید هر وسیله به ویژه کولر، خریداران به میزان صدای خارج شده از آن نیز بسیار اهمیت می دهند که در اینجا به شما اطمینان می دهیم که این مدل 9000 scandilux به دلیل اصطکاک نداشتن نوع کمپرسور کاملا بی صدا است و هیچگونه مزاحمتی برای شما ایجاد نخواهد کرد . این محصول قابل ذکر است که گاز مصرفی آن R410 می باشد که این نوع گاز میزان سرمایی که تولید می کند می توان گفت از گاز های دیگر بیشتر است. حتی می‌تواند باد را به هر چهار طرف پخش  کند و در این  حالت کل مکان مورد نظر یک هوا خواهد شد. همچنین دارای ریموت کنترل است که با کارایی های که می توان با آن انجام داد این کولر پرطرفدار تر شده است و حتی اندازه کوچک و زیبای آن نیز باعث شده مورد تایید خیلی از خریداران باشد که در ادامه بیشتر به شکل ظاهری آن می پردازیم.

کولر گازی اسکن دیلوکس 9000 سرد و گرم مدل scandilux 9000 تولید 2022

طراحی و ویژگی های ظاهری اسپلیت دیواری 9000 scandilux

همانطور که برای خرید وسایل جنس کالا و نوع آن مهم است امروزه دیزاین و طراحی آن نیز بسیار حائز اهمیت است، حتی اگر بگوییم بعضی از افراد بیشتر به زیبای و شکل آن از بقیه چیزها نیز بیشتر توجه می کند، واقعیت است. برای همین در ساخت این کولر گازی اسکن دیلوکس 9000 scandilux به این نکته هم بسیار توجه شده است و رنگ سفید آن را که در هر خانه ی می توان بر قرار کرد زیرا رنگ منحصر به فردی دارد که با هر دیزاین در خانه می تواند ست شود.  این نوع کولر گازی دارای دو پنل می باشد یک پنل داخلی که خاصیت نصب شدن بر روی دیوار را دارد و یک پنل بیرونی آن که بسیار وزن و اندازه مناسبی دارد. در جاهای مختلف می توان آن را قرار داد و استفاده کرد. برای همین این کولر گازی حتی می تواند مورد تایید افراد سخت پسند و وسواس در خرید نیز باشد زیرا از هر نظری کامل و به صرفه است. حتی اگر جنس آن را نیز مورد برسی قرار بدهیم و امتحان کنیم بازهم سربلند خواهد شد، زیرا جنس به کار رفته در بدنه داخلی این کولر گازی پلاستیکی فشرده است و بسیار محکم است. پنل بیرونی نیز از وسایلی ساخته شده است که بتواند حتی در مقابل باد گرد و غبار های شدید و تگرگ های طولانی نیز مقاوم ، پس از هر نظری کامل است. این کولر گازی برای نصب وصل کردن آنها به لوله هایی نیاز است که خود دستگاه در کنار برگه های گارانتی دارای پنج متر لوله نیز می باشد که دیگر نیازی به خریدن جداگانه و هزینه بیشتر نخواهد داشت.

کمپرسور روتاری T3

این نوع کولر گازی در مناطق گرم بسیار بازدهی خوبی خواهد داشت و حتی در چنین منطقه های گرمی نیز مقاومت و شدت کار خود را از دست نخواهد داد که این ویژگی  قابل توجه آن به دلیل وجود موتور روتاری T3  به کار رفته در آن است که بعضی ها آن را به اسم حاره ای نیز می شناسند.  ساخت اولیه این نوع موتور به گونه ای است که توانایی تحمل گرمای بالا را داشته باشد. رادیاتور مسی که در این دستگاه استفاده شده باعث می شود تا مدت زمان بیشتری از زنگ زدگی و فرسوده شدن دور بماند و به آسانی قابل تمیز کردن است. دوام بیشتر نسبت به رادیاتور های آلومینیومی ‌دارد.  به این معنی می باشد که نوع رادیاتور نیز در انتخاب بسیار مهم است. این نوع رادیاتور در مناطق مرطوب و معتدل نیز کاربرد بیشتری دارد زیرا این منطقه ها به دلیل رطوبت احتمال زنگ زدگی بیشتر از مناطق دیگر است.

کولر گازی اسکن دیلوکس 9000 سرد و گرم مدل scandilux 9000 تولید 2022

گاز مبرد R410A کولر گازی اسکن دیلوکس SC9000L-pro

گاز مورد استفاده هر کولر نیز به خاطر مسائلی مانند اسیب رساندن بیش از حد به محیط و یا حتی قدرت خنک کنندگی و بسیاری از نکات دیگر به آن توجه زیادی می شود و در انتخاب کولر گازی بسیار نقش دارد. همانطور که گفتیم گاز استفاده شده در این محصول گاز R410 می باشد که  مقدار آسیبی که از سوختن آن به لایه اوزون وارد می شود از سایر گاز های  دیگر کمتر می باشد و حتی قابل ذکر است که به دلیل اینکه در هنگام ساخت آن از ماده ای استفاده شده است که نقطه جوش  پایینی دارد و زیاد گرم نمی شود پس می تواند سرمای بیشتری نیز تولید کند.  تفاوت دیگری که بسیار مهم است و می تواند در انتخاب محصولی که در آن از این نوع گاز استفاده شده، مهم باشد این است که این گاز نسبت به گازهای دیگر به شارژ کمتری نیاز دارد که این موضوع به عنوان ویژگی برجسته ای در دید خریداران است.

قابلیت فیلتر یونی آنتی باکتریال و ضد آلرژی

هنگام خرید کولر گازی عمدتا این سوال  به وجود می آید که کولر گازی فقط هوای داخل را وارد و خارج می کند پس هوا کثیف دوباره وارد ریه ها می شود و عده ای از خرید آن دلسرد می شوند اما باید به این نکته توجه کرد که این نوع کولر گازی دارای سیستم تصفیه هوا و مجهز به فیلتر یونی و ضد آلرژی نیز می باشد که برای هر فضای مناسب است و نیازی نیست شما به فکر خارج کردن هوا داخل خانه باشید این دستگاه به طور مداوم هوا را تصفیه و ذرات آلوده را از هوا می گیرد و آن را تمیز کرده دوباره وارد خانه می کند.

حالت خواب کولر گازی 9000 scandilux

بسیاری از افراد از روشن کردن کولر گازی تا صبح لذت می برند و می خواهند به طور مداوم روشن باشد اما این عادت برایشان مشکلی به وجود آورده است به دلیل اینکه در هنگام صبح دمای اتاق بسیار سرد خواهد شد، افراد دچار مریضی شده و رنج می برند اما با وجود حالت خواب در کولر گازی 9000 scandilux این مشکل نیز برطرف شده است، شما می توانید با فعال کردن این عملکرد خواب راحت و آسوده ای داشته باشید و دیگر نگران سردی بیش از حد صبح نباشید. شما باید قبل از خواب عملکرد حالت خواب را در دستگاه فعال کنید تا در هنگام سرد شدن هوا داخل دمای اتاق را بالا ببرد و از سرد شدن بیش از حد اتاق شما جلوگیری کند.  این قابلیت نیز خود نکته مثبت دیگری از کولر گازی 9000 scandilux می باشد.

کولر گازی اسکن دیلوکس 9000 سرد و گرم مدل scandilux 9000 تولید 2022

جمع بندی

کالاهای شرکت اسکن دیلوکس بسیار شناخته شده و شهرت خوبی برای خود در بازار میان خریداران به وجود آورده اند همانطور که گفته شد این محصول دارای گارانتی بوده و میزان مصرف آن نیز نسبت به سایر کولر گازی های دیگر به دلیل ساخت آن بسیار مناسب است. اگر شما به دنبال یک کولر گازی کم مصرف و مقرون به صرفه در حین حال مقاوم با جنس مناسب می خواهید یکی از انتخاب های خوب شما می تواند کولر گازی 9000 scandilux باشد با خصوصیاتی که این دستگاه می تواند به شما ارائه کند شما خواب اسوده و حتی بی سر و صدا را خواهید داشت.

قیمت های بروزانواع  کولر گازی در مجی کالا

انواع کولر گازی اسکن دیلوکس

برای مشاهده محصولات دیگر کلیک کنید

راهنمای خرید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
اسکن دیلوکس
مدل
SCANDILUX 9000
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت BTU/h
9000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
گاز خنک کننده
R410a
قدرت پرتاب باد
5 متر
رده مصرف انرژی
A++
صفحه نمایشگر
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیلتر ضد باکتری-آنتی باکتریال
ریموت کنترل
سازنده
چین
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha