ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور WW80T3040BW Samsung Washing machine 8Kg 1400RPM WW80T3040BW

ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ 1400 دور WW80T3040BW
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
58 لیتر
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
۱۳/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۱/۹/۱۰
بازدید:
۹۲۵
شناسه کالا:
4643256214200
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی سامسونگ ww80t3040bw یکی از محصولات سامسونگ است که از نظر ویژگی های ظاهری و کارایی فنی مقداری متفاوت تر از مدل های قبلی این شرکت می باشد. در این ماشین لباسشویی عمق کمتر بوده و برای فضای کمتر می تواند کاربردی تر باشد. میزان ظرفیت ان 8 کیلوگرم است و می تواند حجم و یا وزن زیادی از لباس ها را در خود جای دهد.درام و یا استوانه شستشو در آن از استیل ضد زنگ است که به سختی لکه بر می دارد و تمیز کردن آن هم آسان است. تعداد 14 برنامه برای این ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده است که می توان بسته به جنس لباس ها و یا میزان کثیفی آن ها، برنامه ای مورد نظر و کاربردی را انتخاب کرد. یکی از برنامه های بسیار کاربردی شستشوی سریع می باشد که ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ ww80t3040bw آن را در 18 دقیقه انجام می دهد. موتور آن کم مصرف بوده و رده انرژی A+++ برای آن ثبت شده است. میزان صدا در فرایند شستشو برابر با 62 دسیبل و در فرایند خشک کردن برابر با 75 دسیبل می باشد. رنگ آن سفید بوده و درب آن دارای دور مشکی می باشد که جنس آن هم از شیشه حرارت دیده است. 

 

 

موتور اینورتر دیجیتال

سامسونگ در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دار دیجیتال استفاده کرده است. اینورتر می تواند از دو جنبه برای ماشین لباسشویی و کاربر مفید باشد. اولا اینورتر چون جریان ها را به هم تبدیل می کند می تواند از نوسانات برق و یا کاهش ولتاژ و یا شوک های الکتریکی و تاثیر آن بر روی موتور جلوگیری به عمل آورد. از طرفی اینورتر می تواند مصرف انرژی را کاهش دهد. رده انرژی مصرفی برای این ماشین لباسشویی A+++ است که نشان از کم مصرف بودن آن را دارد.

 

درام و یا استوانه شستشو از جنس استیل

درام از جنس استیل می باشد. همه برند های تولید کننده ماشین لباسشویی از استیل برای ساخت درام استفاده می کنند. استیل ضد زنگ است و زیاد جرم بر نمی دارد. بر روی قسمت داخلی درام از لبه هایی استفاده شده است تا لباس ها را حمل کند و یا لباس ها با این قابلیت بهتر غلطانده شوند. درام در آن منافذی را دارد تا مراحل آبکشی بهتر صورت گیرد. این ماشین لباسشویی دارای برنامه شستشوی دستگاه است که بعد از هر مدت زمان و یا چندین دوره شستشوی لباس های مورد استفاده قرار می گیرد و اساس آن هم تمیز کردن درام و قسمت های داخلی ماشین لباسشویی می باشد.

 

 

برنامه ها و آپشن های کاربردی

در ماشین لباسشویی ww80t3040bw سامسونگ تعداد 14 برنامه استفاده شده است. برنامه ها را کاربر انتخاب می کند و باید نست به کارایی آن ها آگاهی کامل داشته باشد. برنامه شستشوی لباس ها در کمترین زمان، برنامه شستشوی پر فشار و یا برنامه شستشوی لباس های ظریف همه و همه در این ماشین لباسشویی اتخاذ شده و می توان از آن ها استفاده کرد. آپشن های کاربردی در این ماشین لباسشویی شستشوی با تاخیر می باشد این آپشن کاربرد زیادی را دارد. شما می توانید لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار دهید و برنامه مورد نظر را انتخاب کنید. بعد از آن زمان تاخیر را تنظیم می کنید و زمان تاخیر با شمارش معکوس شروع می شود و بعد از اتمام برنامه اصلی شروع خواهد شد. این ماشین لباسشویی به صورت تمام اتوماتیک است و لازم نیست تا کاربر بالاسر ان باشد. 

 

شستشوی سریع 18 دقیقه ای

یکی از برنامه های شستشوی در ماشین لباسشویی سامسونگ برنامه شسشتوی لباس ها در 18 دقیقه است. این برنامه برای شستشوی لباس ها در مدت زمان کم به کار گرفته می شود. مدت زمان 18 دقیقه قطعا برای شستشوی حجم زیادی از لباس ها کافی نیست. شما زمانی که از این برنامه استفاده می کنید باید تعداد و یا حجم لباس ها کم باشد. معمولا از این برنامه برای مواقع عجله ای استفاده می شود. 

 

طراحی و جذابیت ظاهری

 ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل ww80t3040bw دارای رنگ سفید صدفی است. این ماشین لباسشویی عمقی به نسبت کمتر دارد و می تواند برای فضای خاص مورد استفاده قرار گیرد. درام آن از استیل بوده و درب آن شیشه ای می باشد که دور آن مشکی است. پنل کنترل در آن دکمه ای دیجیتال است و برنامه ها هم با دکمه ولومی انتخاب می شوند. این ماشین لباسشویی تنها یک ورودی اب سرد دارد و برای گرم کردن آب از هیتر استفاده می کند. 

 

دیگر امکانات موجود در ماشین لباسشویی 8 کیلو سامسونگ WW80T3040BW

شستشوی سریع 18 دقیقه ای، برنامه شستشوی پر فشار، قفل کودک،هشدار بعد از اتمام فرایند شستشو و... از قابلیت های موجود در این ماشین لباسشویی می باشند. در این ماشین لباسشویی میزان صدا کم است. برای شستشو میزان صدا برابر با 62 دسیبل و برای فرایند خشک کردن برابر با 75 دسیبل می باشد. این ماشین لباسشویی کاربری آسانی دارد و با توجه به مصرف کم آن و همچنین موتور کم صدا و اینورتر دار می تواند از گزینه های انتخابی باشد. 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
حجم درام
58 لیتر
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
زاویه باز شدن درب
171 درجه
فقط شستشو
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha